• NORTE
    9k
    Malo smo se opustili? Tema utakmice pala u drugi plansuperhik
    Nadamo se plitkom potoku.
    Svaka lopta u njihovoj mreži će biti jako veliki gušt.
  • Jurki
    8.4k
    Svaka lopta u njihovoj mreži će biti jako veliki guštNORTE

    Samo da te malo ispravim u Banicevoj mrezi. :rofl:
  • Blueshadow86
    856
    Nadam se da igrači maksimalno ozbiljno shvaćaju ovu utakmicu i da će se, popularno rečeno, bacati na glavu.
  • criticus
    1.1k
    "U posljednjih sedam utakmica, odnosno u 2023. i 2024. godini, Dinamo je Goricu dobio u samo tri od sedam međusobnih utakmica."superhik

    Dosta loše... u subotu ćemo doć na tek 50%. Nedovoljno.
  • NORTE
    9k
    Samo da te malo ispravim u Banicevoj mrezi. :rofl:Jurki
    Zaboravio si da im je prvi stoper zagrebački tovar, a sportski direktor također član luzerske familije.

    Drugi golman također, da i njega ne zaboravim.
  • IceMan
    1.5k
    Jedva čekam subotu!

    Bože, kolko bi nam značila ova pobjeda… kao pred dvije godine kad nas je Ademi lansirao u 87.minuti ka naslovu…
  • Iskrenjak
    93
    Baš se mislim - potpuno sam miran za subotu. Nakon dugo vremena osjecam da ćemo imati kontrolu nad utakmicom i to dobiti sa stavom prvaka.
    Čak i tovarski ubačeni elementi u Gorici nisu više takav faktor nakon prošla dva kola. A do sad su bili faktor svaki put kad smo igrali, još od vremena Kalika kad je igrao na 200 posto i cvilio nakon utakmice da je bio korner za njega, a tri minute kasnije je Dinamo dao gol.
    Ali, ono što je najbolje - očekujem praznik na stadionu sa podrškom obje tribine. Jako rijetko je istok pun i ovo će biti pravi plavi praznik nogometa.
    A onda kad to dobijemo - svi uvjeti za tsunami da pogazimo sve dalje su tu.
  • ShanKu
    329
    Hočemo pobjedu, makar kao pred 3 godine (3-4, Theophile u 95. minuti) :sweat: samo da su 3 boda!
  • mali M
    3.3k
    Ma kakve cliffhanger pobjede, hoću čuti "ajme meni nije mi dobro!" Valjda igrači prepoznaju da su u naletu i da je sad vrijeme da pokažu tko je Dinamo i koji je njegov odnos snaga u HNL-u. Kak sam rekel na temi prošle tekme, nadam se da nam trener misli izvesti postavu sličnu kao protiv Istre jer to nebi smjelo biti upitno
  • Mr Anderson
    5.3k
    Treba zabiti brzi gol, da ne razbranimo Banića koji uvijek protiv nas izgleda ko Alisson Becker, a protiv Hajduka ko Karius.
  • IstokKa96
    556
    Banic protiv hajduka kao Kalinic protiv Dinama...

    Nevistic - Ristovski, Max, KTC, Perkovic - Misic, Sucic, Baturina, Spikic - Petkovic, Kulenovic

    Za nadam se jos jednu rutinsku pobjedu...
  • criticus
    1.1k
    Šta je ovo di se god okrenem samo čujem priče o utakmici. Jel svi samo o tom pričaju il ja samo to želim čuti?
  • reziser
    6.2k
    Svi mi očekujemo pobjedu, pravu atmosferu,samo treba uć maksimalno da se ne poskliznemo.
    Djeluje mi kao da smo svi već upisali pobjede protiv Gorice i Varaždina...
    Nije to bas tako
    Oni su neopterećeni,mogu igrat dobar nogomet,a mi smo pod pritiskom pobjede..
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Slažem se s ekipom koja kaže da mi ovu utakmicu nismo pobjedili, još, a nije da se ne javlja mišljenje "lako ćemo".
    Bolje i konkretnije opomene od prethodne dvije utakmice tamo nema.

    U pravom smo momentumu. Povezali smo četiri utakmice i četiri dobra napadačka izdanja, a sutra će vjerujem biti prava fešta na tribinama, što je uvijek motiv više.

    No, i oni su u jednom uzletu, na tri opasna gostovanja su uzeli pet bodova, pa vjerujem da će ova utakmica sutra biti posve drugačija od zadnje dvije maksimirske, kad smo, realno, bili predominantni.

    Kad smo pravi, a to smo bili proteklih tjedana, ne bojim se nikoga u domaćem prvenstvu. Tako da, idemo po ono što nam pripada!
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nema mista za opuštanje, nema upisivanja bodova unaprid. Svaka je ključna koja nas vodi bliže toliko željenom naslovu nakon teške sezone. Maksimalno ozbiljno i požrtvovno. Vidimo se u VG! d
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.