• Efes Pilsen
    6.8k
    Brodic je dobar tehnicar u principu al mu to primanje nekad stvarno upada u oci. To se, uostalom, dosta spocitavalo i Kuletu kad Petka nema na terenu.
  • miro
    3.1k
    Brodića moramo istrpit, a frajer usput zabija gol do dva po tekmi, neloše :grin:
  • Bernard
    322
    Kak sad odjedanput Gorica pušta još 200 karata?znači ima mjesta,uglavnom hvala im zgrabio sam 3 karte:cool:
    edit-sori kriva tema
  • Sportskifanatik
    359
    Nadam se dobrog terena,samo nas to moze spriječiti u festi
  • NitkoBitan
    11.8k
    Vrijeme je lijepo, sigurni smo da hladnoca i kisa ne mogu utjecat na stanje terena. Sve ovisi o Goricanima koliko dobar teren zele imat u subotu.
  • dinon7
    444
    Karte su kupljene. Direkt iz Švicarske u Goricu na tekmu. Nakon duuugo vremena na meni omiljeno mjesto, tribina s Dinamovim navijačima. Nemogu opisati uzbuđenje koje osjećam
  • mali M
    3.3k
    S Brodicem i Petkom gubimo 2 igraca u defenzivi i to je jedan od razloga zasto smo imali problema defenzivno protiv Istre. Protiv jacih ce to biti pogubno.Orc123

    Naravno ali zato bi trebali imat trenera koji će znat kad postaviti najjaču postavu sa malo propuha u obrani jer ćemo napadat ko sivonje i nabijat gol razliku, ili je preko puta tebe jača momčad na koju ćeš poslati izbalansiraniju momčad. Meni bi 70% tekmi u HNL-u morali ovako napast kao Istru.
  • Probirštift
    286
    Nisam još bio u Gorici a idem pa me zanima, ima li tam parking za gostujuće navijače ili se ljudi u blizini parkiraju kad idu na tekmu
  • Fićo1986
    972
    ima osiguran parking iza gostujuce tribine
  • NitkoBitan
    11.8k
    Bit ce pre malen za sve tak da ne bih bas racunao na to. Mi smo izvisili za taj parking kad je bila duplo manja brojka nego sto ce bit u subotu.
  • mali M
    3.3k
    Pa dobro nemoraš se bojat da će ti u Gorici netko razbit šajbu jer si gostujući. Svi su Zg, svejedno je gdje parkiraš
  • Tom vg
    963
    imas veliki interspar u blizini pa proseces 5min
  • M94
    442
    Već sljedeće kolo se topi zaostatak za Rijekom. Dinamo uzima 3 boda a Istra uzima bar bod.
  • superhik
    10.2k
    Malo smo se opustili? Tema utakmice pala u drugi plan.

    Da citiram kolegu @Krizy
    "U posljednjih sedam utakmica, odnosno u 2023. i 2024. godini, Dinamo je Goricu dobio u samo tri od sedam međusobnih utakmica."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.