• ZGWest
    551
    Sad treba Jakobušića uzet i dat mu poziciju u Dinamu. Čisto iz zezancije.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Kad okvirno izlaze financijska izvjesca ?Nino Bule

    Do 30.04. bi trebala

  • San Lorenzo
    11.7k

    Barišić, Vlatka i Krešo Crnolistaš u paketu. :starstruck:
  • Purger
    360
    iz perspektive Dinamovog navijača, apsolutno i nedvosmisleno mi je žao što je smijenjen jer s ovakvima oni neće naprijed barem još toliko koliko su trenutno bez tituleSjevernaStrana

    sudeći po komentarima tu, u debeloj si manjini
  • Kermit
    58
    Barišić, Vlatka i Krešo Crnolistaš u paketu. :starstruck:San Lorenzo

    Hahahah, motaj kablove. :rofl:
  • Juznjak
    3k

    Nitko ne slavi što je Jakobušić smijenjen, samo se rugamo njihovim potezima i amaterizmu u svim segmentima kluba. Boli nas kurac za Jakobušića, svakako smo nadmoćniji suparnik bili prije njega, za vrijeme njegovog mandata, a bit ćemo i sad kad ga više nema u Hajduku.
  • Jurki
    8.7k
    Jedva cekam UPU.. garantiram da Čurka ko prava tovarska pizda danas nece doci na podcast.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Jedva cekam UPU.. garantiram da Čurka ko prava tovarska pizda danas nece doci na podcast.Jurki

    Mislim da se to snima nedjeljom a prikazuje ponedjeljkom.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Tri derbija, tri suca strana, za iznenadnu smrt petogodišnjega plana!
  • doubletrouble
    1k
    snima se ponedjeljkom ali ujutro koliko sam skužio
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus snima se ponedjeljkom ali ujutro koliko sam skužiodoubletrouble

    Aha, može biti. E sad, možda su snimili prije svega. :D
  • superhik
    10.4k
    Lukša prošlo kolo u onom obraćanju s Poljuda: Idemo ovo izgurati zajedno.
    Lukša danas: Aj' bok
  • Sajla
    3.5k
    veliki stručni komentator Balić sad govori da ne bi u ajduka ni radit na portu :rofl: "Za Hajduk sam dao puno toga, emocija, godina, nešto sam i osvojio, ali znam da ni na porti kluba ne bih želio biti. Utakmicu protiv Rijeke od muke nisam ni gledao, jer mi više to ne treba. Da trošim svoje zdravlje i živce na nešto što mi samo stvara strašan stres. Da gledam nešto što nije prirodno.

    Ne govorim to jer mislim da bi mene netko mogao zvati za bilo što, ali samo hoću kroz moj primjer dati pravu sliku kakvo je stanje. Nema boga da bih ikad prihvatio tako nešto jer bi to znalo da bih se svaki dan morao tuči s nekim, a to mi u životu ne treba. Imam svoj život, svoj posao, i želim živjeti u miru."

    to je ono čemu se smijemo, tom kaosu i maničnoj depresiji u kojoj oni dole žive, a ne to što su dali otkaz nekom megasposobnom predsjedniku.
  • Purger
    360
    to je ono čemu se smijemo, tom kaosu i maničnoj depresiji u kojoj oni dole živeSajla

    pošteno
  • Mali Zeus
    9.7k
    Lukša danas: Aj' boksuperhik

    Pa smijenili su ga, nije sam otišao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.