• Bruh
    901
    Zakaj predsjednika ne biraju članovi nego NO?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Tko zna u kakvom stanju su im financije, možda je i zbog toga smijenjen. Inače, ne može se reći da ih nije podigao na mnogim poljima. Prvenstveno marketing, a i rezultatski. Deset godina nisu mogli ni 2. biti ni kup osvojiti. To što su oni mislili da trebaju biti prvaci s takvom ekipom i trenerom je drugi par cipela.
  • NORTE
    9.3k
    Koja je ironija da im je glavni kandidat za novog predsjednika Mamic (Tommy) :lol:Time
    Vole Mamićaaaa
    To su in sponzori (doslovno!)
    Guba tovari
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zakaj predsjednika ne biraju članovi nego NO?Bruh

    Oni nisu udruga.
  • Bruh
    901
    znači zapravo klub vodi manjina iz NH koje budalaštine
  • Noel
    4k
    Igor Štimac:

    Kompletna udruga Naš Hajduk su lijevo orijentirani momci koji su ortodoksni SDP-ovci ili simpatizeri, bivši članovi SDP-a ili Antife, tako da nemaju apsolutno nikakve dodirne točke s HDZ-om. A i sam model upravljanja je evidentno socijalistički, odlučivanje imaju oni koji na kraju nisu odgovorni.

    Eto odgovara zašto par ljudi odlučuje o svemu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    znači zapravo klub vodi manjina iz NH koje budalaštineBruh

    Članovi su birali na izborima nadzorni odbor, pa onda taj nadzorni odbor bira predsjednika.
  • Bruh
    901
    da i onda u slučaju neuspjeha predsjednik a ne NO koji ga bira je odgovoran fino su se oni ugurali u klub biraju najvažnijeg a sami ne odgovaraju za njega
  • Kepec
    4.8k
    Vidim nakon ultra kreativne poruke nama "pušit enamk urac", jučer su Armadi izvjesili "nattacknemo vas na kurac" kao odgovor na koreografiju.
    Kad već titula ne ide bolje se bavit spolnim organima to im očito puno bolje leži od naslova.
  • Bruh
    901
    Pa ja gledam ovaj njihov sustav biranja kaj je ovo :rofl: znači ovi koji su duže članovi imaju 3 glasa tj. cijeli NO može izabrati 2k ljudi od 4k kaj izađe
  • Jurki
    8.7k
    demokracija u punom svjetlu.
    I jos jedna ludost.. oni su šdd, a NO moze birati svaka šuša s ceste..a dionicare ko jebe.. :rofl:.. valjda grad koji ima veci paket dionica nitko nis ni ne pita
  • Bruh
    901
    e i pazi još se moraš registrirat na glasanje nemreš sam uć na stranicu i normalno glasat kao mi za zadnje izbore. A što je kompliciranija registracija to je manje glasova... prošle izbore od 50k članova se registriralo njih 5 tisuća od kojih je 4700 glasalo a neki imaju pravo na 2 il 3 glasa tj čak i tad naspram sadašnjih 100k je najvažniji organ biralo oko 4 posto od svih jer ti treba oko 2k glasova od 2 i 3 da uđe u NO.
  • miro
    3.2k
    Dobar potez tovara po meni.
  • Bruh
    901
    kak je to dobro pa bolje onda stavit da moraš bit 2 il 3 sezone član da glasaš ovo je nakaradan sustav. Svaki član treba imati jedan glas nemre bit jednakijih u sustavu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.