• superhik
    10.4k
    Pa smijenili su ga, nije sam otišao.Mali Zeus

    Da, sigurno je tako prezentirano u javnosti
  • Maki2
    454
    Prije ce i Curku smijenit nego Karoglana kako stvari stoje. Covjek nudi ostavku i ne zeli komentirat Osijek jer zna da vise ne bi trebao biti trener, a ova ga ekipa za ocevid s juga ne zeli smijenit ko da je sveta krava.
  • eol12
    357
    Nije da me briga tko ih vodi, al ovako od oka imaju dobrih razloga smijeniti ga, ali isto tak ih je digao, marketinski klub napredovao za njegove ere bolesno puno, recimo da je karizmom doveo možda pokojeg jačeg igrača. Meni osobno blefer, ali takav dolje prolazi. Dolje su dublji problemi, teško je raditi i svi tu izgore od igrača do uprave, cilj je napravljen oni su van igre, a mi se ajmo potuci za prvaka i kup.
    Potresi dolje su jaki, ja i dalje čekam Mojimiru da snimi kakav direkt kak je sve propalo dolje, ko sto je napravila prilog o raspadnutom Dinamu bez navijača.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Da, sigurno je tako prezentirano u javnostisuperhik

    Ne kužim što želiš reći?
  • Juznjak
    3k

    Vjerojatno je jako teško naći jeftinijeg od njega. A i Livajin je prijatelj.
  • superhik
    10.4k
    Pa vjerojatno je sam tražio smjenu. Zašto onda nije odmah razrješen i Mr.Football?
  • Jurki
    8.7k
    Ima jedna duga cesta.. kojoj nema nikad kraja..

    IMG-0186.jpg
  • Dzgšb
    278
    Najjači je naš juda ,on vjerojatno sad negdje ćiri kroz prozor da trkne do Tommya ,da ga nitko ne zaleti fuj
  • Petar86
    592
    Da se ovako neki sportski kolektiv moze raspasti u par tjedana mi je nejasno, a tek je pocelo
  • Time
    532
    Koja je ironija da im je glavni kandidat za novog predsjednika Mamic (Tommy) :lol:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Lik je grozota od trenera, pobijedio je nižerangirane ekipe (često na jedvite jade), ikseve odigrao također dosta mrljavo, a izgubio svaku bitnu utakmicu koju je trebao dobiti.Paggini

    Sve točno, ali i to je dovoljno da bude natprosječan hajdukov trener. To što oni očekuju da im četrdeset i neki trener u 19 godina bude top-topova je drugi par rukava.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Izbušili su obojicu klauni u svlačionici.Paggini

    Eto, dali svom bogu Livaji sve ovlasti na i van terena i eto, obilo im se sve o glavu.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Ja čak mislim da je on nešto ala Čačić. Dok ide, ide. Kad prvi put krene naopako, povratka nema. O tome je Jurčić prije Rijeke na Poljudu pričao.

    A i realno u ovom trenutku dolje trener ne može bit nitko. Za Tudora mi ( poznam neke koji su radili s njim) kažu da je kao trener top, ali tko bi opstao u tom kaosu? Pucanj u nogu im je bio tjeranje Valdasa, ovo su sve posljedice.

    Karoglanu je najveća greška bila dopuštanje da Livaja vodi svlačionicu. Navodno je zbog toga popušio upravo Valdas.

    Jebi ga, po meni riba uvijek smrdi od glave. Vidjet ćemo im iduće poteze.
  • SjevernaStrana
    767
    sudeći po komentarima tu, u debeloj si manjiniPurger

    Nikad me u životu nije bilo briga slaže li se netko sa mnom, jesam li manjina ili slično... po onome što znam apsolutno si dajem za pravo reći kako sam u pravu...
  • Purger
    360
    NO planira uskoro predstaviti novog predsjednika
    Jakobušićev mandat isticao je u listopadu, a Nadzorni odbor koji je izabran na članskim izborima prije dvije godine na ovaj potez se oldučio kako bi novi predsjednik bio imenovan prije početka nove sezone te da bi mogao reorganizirati klub uoči ljetnog prijelaznog roka. Jakobušićevog nasljednika mogli bismo doznati već početkom svibnja, a odluke o radnim mjestima trenera Mislava Karoglana i sportskog direktora Nikoličiusa nisu u domeni Nadzornog odbora.

    meni ovo zvuči sasvim pametno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.