• NORTE
    9k
    Dobra vijest pred Istru je da ako klub otvori i sjever gore onda sigurno neće biti ulaska na rotoru mimo brojača.
  • NKDZ86
    231
    Ja ne vjerujem da se vi zamarete brojačima i koliko je ljudi bilo na službenoj brojci... Postoje slike pa se lijepo vidi kome je do pravice.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ja ne vjerujem da se vi zamarete brojačima i koliko je ljudi bilo na službenoj brojci... Postoje slike pa se lijepo vidi kome je do pravice.NKDZ86

    Ma treba se zamarat jer brojke nisu ni približno iste.
    Za 5 godina nećeš moć objasnit nekome da te sezone nisu brojači dobro radili. Nitko ti neće vjerovat.
    Jedino relevatno je statistika i brojke koje se napišu sa te utakmice.Zato treba to korigirat što prije.
  • Paggini
    6k


    Nije stvar do pravice, nego postoji razlika među pukom - što konkurentskim, što našim kad se priča o brojkama.

    Nije isto kad imamo prosjek domaćih utakmica od 8000 i kad imamo 10000 (a rekao bih da je ova druga brojka sigurno bliža jer 1500-2000 zakinu svaku utakmicu).

    Kad ovi navijači koji su li-la hoće neće vide brojku od 10000, povući će ih nekoliko. Kad konkurenti vide 10000, nije više "praznimir" i slične bljuzgotine, nego se stvara ozbiljan moment u gradu koji je dugo spavao.
  • criticus
    1.1k
    Kad ovi navijači koji su li-la hoće neće vide brojku od 10000, povući će ih nekoliko. Kad konkurenti vide 10000, nije više "praznimir" i slične bljuzgotine, nego se stvara ozbiljan moment u gradu koji je dugo spavao.Paggini

    Reka bi da je čak i važnije ako sponzori vide da je Dinamo ponovo tu. Ne vodiš isti razgovor s njima ako privlačiš 5 ili 10 tisuća ljudi u prosjeku.
  • Paggini
    6k


    Da, apsolutno, ima tu dosta faktora na koje to utječe, tipa veća brojka sigurno znači i dosta za priču o stadionu.
  • DrawTube
    2.8k
    Postoji li ikakva mogućnost da ovu tekmu barem ne doživimo trganje karada pod Sjeverom? Mogu li Zeko i ekipa tu išta ili su im još uvijek ruke vezane?
  • Nino Bule
    11.3k
    Mene briga sluzbena brojka i ne bi vas trebalo zanimat sta drugi navijaci misle, onaj tko bi trebao misliti o sluzbenoj brojci je klub jer broj navijaca na stadionu je bitan kod dovlacenja i pregovora sa sponzorima, nije isto imat prosjek od 5k ili 10k navijaca.
  • Do kraja2023
    123
    Za pocetak bi bilo dobro da se maknu oni kentauri ili kak se vec taj vrag zove na ulazu za sjever.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Teško da će se to micati. Dapače, klubu je potrebno više brojača ulaza, a ne manje, kako bi se spriječilo da se ulazi bez ulaznica.
  • Do kraja2023
    123
    Zar se to ne moze u jednakoj mjeri kontrolirat rucnim skenerima kao na zapadu? Imam dojam da bi ulaz bio brzi.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Iskreno, nisam fan ručnih skenera, tamo ljudi prolaze bez karata bez ikakvog problema. Razumijem da je to posljedica toga kaj klub o tome nije brinuo, ali ručni skeneri su kao nekad trganje papirića. Ulaz treba biti automatiziran i bez puno potrebe za ljudskom asistencijom izuzev osiguranja; ne treba tu izmišljati toplu vodu nego samo primijeniti uspješne prakse iz bliskih nam zemalja koje su u tome uspješnije. Tko se primi toga, riješi problem za kroz par domaćih utakmica.
  • dumitrumitu
    511
    Protiv slavena sam prvi puta nakon dugo vremena bio na sjeveru. Ne mogu vjerovati koliko je teži ulazak u odnosu na zapad.
  • NORTE
    9k
    broj navijaca na stadionu je bitan kod dovlacenja i pregovora sa sponzorima, nije isto imat prosjek od 5k ili 10k navijaca.Nino Bule
    Očekujem da klub hitno riješi sva pitanja oko skeniranja ulaznica.
    To mora biti jedan od prioriteta.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Nikad neću zaboraviti svoj prvi ulazak na Zapad nakon godina na Sjeveru. Prođem kroz kentaur, dođem do zaštitara, skinem kapu, lagani raskorak i raširim ruke - on me pogleda, nasmije se i mahne da prođem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.