• deda
    27.2k
    A što je sa stvarima koje se nikad nisu dogodile? Recimo ja sam uvjeren da neki od vas u životu nisu probali pravu jabuku, krušku, grožđe, domače vino ili čaj. Boli glava
  • Infinity
    15.1k
    Ja dogadjaje slazem po nogometnim utakmicama. Kako me cudno gledaju kad kazem npr. 'to je ono ljeto kad su Italija i Francuska igrali finale u Berlinu' i onda nakon par trenutaka i oni sami povezu. Ne znam kako, al uvijek se sjetim neke utakmice oko odredjenog dogadjaja. I rijetko kad se sjecam datuma, tj. godine te utakmice, al to se onda lako provjeri na netu kad je tocno bilo pa se dogadjaj negdje uklopi. Sto je najbolje, od nogometa uglavnom pratim Dinamo, a dogadjaja se sjecam po nekim nebitnim utakmicama drugih klubova i reprezentacija.

    Sto whatsappa tice, pa i messengera. Nema te stvari koja mi treba, a da ju necu tu naci. Kao sto kolega kaze, da mi netko otvori razgovor od prije 3-4 godine, da mi da malo citam i ja cu si sloziti kockice gdje sam bio u tom trenutku.
  • Stihl
    3k

    Deda moj, mogu se pohvalit da još uvjek to sve koristim i imam ;)
    Ne znam samo kak si zaboravio domaći špekec, kobase itd... :joke:
  • deda
    27.2k
    :up:
  • reziser
    6.2k
    Pozdrav sesvećanima iz Galerije :wink:
  • reziser
    6.2k
    Sad vidim da je tu u v galeriji kviz u 18 sati.. Ja sam spreman već sad :rofl:
  • BluePhone67
    3.1k
    Jesi ostavio otvoren racun ili 100 kn, da popijemo kada si već tamo, a mi svi navečer
  • reziser
    6.2k
    Valjda domacin mora počastiti :cool:
  • reziser
    6.2k
    Došal bum opet... Oko 4 :wink:
  • reziser
    6.2k
    Dragi dinamovci, Hrvatice i Hrvati, i svi kojima je plava boja u srcu,
    želim vam čestit Božić, da naš dinamo bude transparentan, kako bi mi obični članovi mogli biti birani u Skupštinu. Neka i rezultatski bar ponovimo ovu godinu uz još brojniji i glasniji sjever i ostale tribine.
    Voli vas vaš režek :heart:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Dragi prijatelji, dragi dinamovci,

    U ime zone a i u svoje osobno ime želim svima vama kojima srce kuca za plavu boju čestit i blagoslovljen Božić.
    Poželio bih svima puno zdravlja, puno sreće i da vam se sve želje ispune.
    Našem Dinamu želim rezultatske uspjehe ali kao prvo mu želim da bude naš jer je naša ljubav prema toj svetinji nemjerljiva.
  • Dino
    2.1k
    Dragi zonasi, zelim vam svima sretan i blagoslovljen Bozic.
  • Nat Murdo
    29
    Sretan Božić svima! :smile:
  • xavier
    11.1k
    Sretan Božić svima :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.