• xavier
    11.1k
    Tuborg je pitak? Tuborg nisam popio 20 godina i to je jedna od najgorih piva koje sam probao u životu. Jedino ako se od onda popravio.

    Hrvatske industrijske pive su mi uglavnom sve loše. Karlovačka definitivno bolja od Ožujske, a prvi izbor mi je Velebitska. Znam da je jedno vrijeme bilo popularno Vukovarsko, ali meni osobno nikad nije sjelo. Od piva "na gajbe" u zadnje vrijeme uzimam Budweiser.

    No zato ima stvarno krasnih craftova (Garden, Zmajsko, Nova runda, Varionica), a tu je uvijek i klasika kao što je Paulaner ili Erdinger.
  • Infinity
    15.2k
    Tuborg je pitak? Tuborg nisam popio 20 godina i to je jedna od najgorih piva koje sam probao u životu. Jedino ako se od onda popravio.xavier

    Mozda se popravio, ja ga pijem zadnjih godina. Prakticiram Tuborg ili Heineken ako nema Tuborga. Do prije 5-6 godina po pitanju pive sam pio samo gore nabrojane 'limunade'. Konzumirao sam zestice, al sad vise pijem pivu. Prije sam pivu znao popiti uz rostilj ili ako gledam neku utakmicu, a tad mi nije bilo bitno koja je, samo da nije Karlovacka. Otici u diskoteku ili kafic i uzeti pivu bilo je nesto sto nije u mom stilu. I danas vecinom popijem par komada u kaficu za zagrijavanje, pa kasnije u diskoteci zestoko.
  • Stihl
    3k
    Radler? Dečki najte s pive bedaka delati :joke:
  • nkdz
    829
    ja na gemistima ili cistom :D od kad sam u osnovnjaku negdje prvi drugi razred za obiteljskim ruckom davio da zelim probati vino zaljubio se na prvi pogled :D
    Toliko sam davio da su mi dali casu :)
  • marcio amoroso
    31.9k
    Gemišt je zakon :love:
  • Ero
    930
    Paulaner je majka pivi, posle žuje :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ja vino ne mogu ocima gledat. Jos tamo s 14-15 se zapijalo nekog vina sto je pet litara pet maraka, pa mozete misliti kakav je to kvalitet i koliko glava od toga boli. Iz tih vremena imam trume sve do danas tako da ga zaobilazim u sirokom luku.
  • nkdz
    829
    par godina ribnjaka i purgeraja i vina od 12kn dve litre iz plasticnog demizona su me ucinili imunim, thats my super power :D
  • markoli
    1.6k
    Meni je Paulaner odličan, ali Augustiner mi je još bolji, samo ga je teško naći i skuplji je dosta.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Augustiner je top :ok:
  • Dino
    2.2k
    Zestica je najbolja, sam kaj onda moras imat peneze jer s jednom pivom se mozes dulje vuc neg nul tri, nul pet rakijicom
  • Bosna86
    11.5k
    Maraskin pelin je za mene nesto najgore sto sam probao, a od pive craft udaram, kad nema onda Carlsberg ili Guiness
  • Infinity
    15.2k
    Maraskin pelin je za mene nesto najgore sto sam probaoBosna86

    Kao veliki ljubitelj pelina da potvrdim ovu tezu.
  • xavier
    11.1k
    Maraskin pelin je za mene nesto najgore sto sam probaoBosna86

    Apsolutno grozno. Teško mi je vjerovati da se tako nešto uredno proizvodi i prodaje.
  • Neki tip
    19k
    probaj i Franziskaner, izvrstan! Donedavno ga u Hr nije bilo, al otprije god, dvije ga ima na dosta mjesta (po boljim trgovinama, ne i kaficima).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.