• Dudu
    2.6k
    Danas nešto kontam, kako sam kompletno promašio s nekim procjenama za ovu sezonu, tko bi mogao napraviti najveći iskorak u novoj sezoni, a tko potpuno ispasti iz planova.

    Ja sam dobro promašio u procjeni. U glavnim ulogama sam vidio Majera i Atiemwena, a van kadra Stojana i Leovca, ne zna se u čemu sam više pogriješio, jer Leovac i Stojan su svemirski brodovi za Moubanjdea i Pinta. A Majer i Atiemwen ni blizu prvih 11,

    Perića isto nisam zamišljao u ovako bitnoj ulozi, a za Hajru sam mislio da će trpati u bitnim utakmicama.

    Procjene su mi totalno krive, ali gledajući novu sezonu impresionirao me Perić, a totalno razočarao Hajrović, pa su to moje trenutne procjene.

    Najveći iskorak: Dino Perić
    Najveće razočaranje: Izet Hajrović

    Tko je po vama napravio najveći iskorak u ovoj sezoni, a tko najviše nazadovao ili bolje rečeno razočarao?
  • Cosey
    429
    Najveći iskorak: Dino Perić
    Najveće razočaranje: Lovro Majer

    Vezano za Majera; sa svojim stavom lako bi mogao slijediti put Kranjčara, Halilovića, Roga, Ćorića, Pjace...
    Puno zuji, malo meda daje.
  • Neki tip
    18.8k
    za Perića se slažem (mislio sam da nikad od njega neće biti stopera za Dinamo), a najveće razočaranje je Hajrović (od Majera nisam niš ni očekivao - ne volim haklere koji ne igraju obranu i više puta na početku sezone sam se čudio ovdje ekipi koja se iščuđava zašto ne igra Majer).

    Ono što mi nije jasno je kak si ovu petoricu uspio strpat u isti koš.. Rog je igrač i isplivat će, vidjet ćeš. Pjaca je imao 2 teške ozljede i to nikome ne bi bilo lako nadoknadit. A ova dvojica (Ćorić i Halil) su klasičan primjer umišljenih haklera koji ne razumiju riječ - momčad.
  • deda
    27.3k
    Ma ni Kranjčar ne može u taj koš
  • Neki tip
    18.8k
    Kranjčara mi uopće suvišno opravdavat u ovom kontekstu. Mogao je više, ali on je ipak složio neku karijeru. Kakvu Ćorić i Halilović neće..
  • Cosey
    429
    Poveznica sve petorice jest neproporcionalnost talenta i medijske fame i pokazanog na terenu.

    Komentirat ću Pjacu jer mi je jedini od spomenutih drag; jesu njega zeznule ozljede, ali isto tako je u početku bila velika greška (greška u smislu njegovog razvoja kao igrača) odlazak u klub poput Juventusa.
  • Neki tip
    18.8k
    da se nije ozlijedio, Pjaca bi svoju priliku u Juventusu dobio. Uostalom, i jest ju dobio. Pjaca ne ide u istu rečenicu s Ćorićem..

    Mada se načelno slazem da je za tako mladog igrača bolje ili još dulje ostati u Dinamu ili otići u neki Leverkusen, Sevillu, Sporting, nego Juve, Bayern i slične.

    Dodatno, fama oko Pjace nije neproporcionalna njegovom talentu i onome što je na terenu pokazivao prije ozljede. Zna, borben, na zemlji. Otišao u jedan od najvećih klubova u velikom transferu. I imao gadan peh.. vidjet ćemo tek hoće li isplivati.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Meni u taj koš upadaju samo Ćorić i Halilović.
    Rog trenutno igra standardno u jednom Cagliariju koji je nakupovao brdo super igrača. Pjacu je ozljeda uništila a Kranjčar je ipak godinama vukao reprezentaciju.
    Što se tiče igrača koji su najviše napredovali tu mi prvi na pamet padaju Stojanović, Leovac i Perić. Upravo ovim redoslijedom.
    Najviše nazadovali su Majer, Hajrović i Gavranović, također ovim redoslijedom.
  • reziser
    6.2k
    Lovro Majer nije ni napredovao ni nazadovao, jednostavno mali je španer..a to u modernom nogometu ne ide. može igrat futsal ili u ipak slabijim klubovoma od dinama.

    kako su već prije spomenuli, slični su Čorić, Halilović, ali po meni je Majer lošiji od njih.

    Najveće razočarenje su mi Pinto od kojeg sam očekivao puno više i ....Moubandje...
    Perić je i prošle godine bio odličan, sad je samo potvrdio konstantu.
    napredovao je i Stojanović kojeg nisam mogao smisliti prije
    Hajro...kaj reć o njemu....prošle godine je imao bljeskova..nebih rekao konstantno dobhih igara...a ove godine nema ni tih bljeskova...

    Ne znam zašto Pjacu trpate uopće tu..Pjaca je po meni jako dobar igrač, samo nije imao sreće s ozljedama.
    I Kranjčar...za sve ove navedene Haliloviće, Čoriće i slične...je puno bolji od njih
    Isto kao i Rog...jako dobar igrač koji će se pokazati...
  • Neki tip
    18.8k
    tko trpa Pjacu? :) Pa samo ga Cosey spomenuo, ali evo zdušno ga svi branimo. :)

    Pjaca i Rog su dobri igrači, Kranjčar ima pristojnu karijeru iza sebe, Ćorić i Halilović su bili i ostat će neostvareni potencijali. Ćorić mi se čini malo bistriji od ovog drugog pa mooožda ima još neke šanse za kakav takav iskorak.

    Moubandjeu se jos uvijek nadam. Ne mogu vjerovati da je igrač kojeg gledamo kako se muči igrao godinama u prvoj Fra ligi i bio švicarski reprezentativac donedavno i da ga je Petković (izbornik) jako nahvalio kao velikog profića i blabla. Uglavnom, možda je potrebna malo duža prilagodba.. mada već podosta traje.
  • Cosey
    429
    Nisam trebao spomenuti Kranjčara jer je završio karijeru, a ostali tek trebaju svoje odigrati.

    Za Pjacu i Roga ćemo vidjeti. Niti nijedan niti drugi nisu od odlaska iz Dinama odigrali barem polusezonu kao starteri.
  • LovroZG
    1.3k
    Moubandje je kod nas došo bez priprema i sa zadnjom tekmom negdje u siječnju, njemu definitivno treba vremena.

    Za mene je Perić najviše napredovo prošle sezone, a sad je samo nastavio igrati kvalitetno i dobio priliku bit starter.

    Ove sezone najveći napredak se vidi na Oršiću što se mene tiče. On je već prošle godine bio odličan, al ove je baš svaki segment igre digo za jednu razinu i trenutno nas on Petković i Olmo nose u svakoj tekmi.

    Najveće razočaranje je jasno Hajrović jer ne igra nikako, a ni Gavran nažalost nije daleko jer ga jednostavno ne ide cijelu sezonu.
  • reziser
    6.2k
    tko trpa Pjacu? :) Pa samo ga Cosey spomenuo, ali evo zdušno ga svi branimo.Neki tip sa Zapada

    vidiš da ga je netko spomenuo :joke: , morao sam ga i ja braniti jer sam ga jako cijenio dok je igrao u dinamu.

    zaboravili smo spomenuti i Beloga...koje za mene bio promašaj od prije kupovine...i nije ništa pokazao..ja bi ga prodao dok još nešto vrijedi :D
  • Jaro
    5.3k
    Nazadovanje: Hajrovic
    Majer tu ne spada jer mu je i startna pozicija bila na nuki. Osim medijskih i forumskih hvalospjeva ja od njega nisam nista vidio - osim crvenog protiv Ri....
    Napredovanje: Leovac, Stojanovic i Peric
  • Eduardo
    17.1k
    Pod one koji su nazadovali se izdvajaju dva imena; Hajrović i Gavranović! Hajrović mi nikada nije pretjerano sjeo. Imao je svojih trenutka u europskim utakmicama prošle sezone, ali HNL nikada nije shvaćao ozbiljno i tu mu ku**bolju nikako ne mogu prožvakati. Nažalost po njega, a i nas HNL formu je od ove sezone prenio i u EU tekme. Zasluženo je već neko vrijeme zakucan na klupu. Ironija je da je takav dobio poziv u reprezentaciju.

    Gavran se negdje putem zagubio. Za razliku od Izeta za Gavrana gajim velike simpatije i iskreno se nadam da će se uskoro vratiti u formu.

    Oni čiji napredak moram izdvojiti su; Perić, Moro i Oršić.
    Orša je prošle sezone pokazao da je dobar igrač, a ove sezone je dokazao da je ne samo dobar već jebeno dobar. Moro odradjuje odličnu sezonu i samo neka nastavi tako. Dino krakati je čudo stoper. Moram spomenuti i Stojketa, mislim da bi bilo nepošteno zaobići ga.

    Dodat ću i one koji su razočarali, odnosno nisu ispunili očekivanja; Majer, Pinto i Moubandije.
  • Mara Wolfl
    9
    Stojanovic napredovanje ? Ok decko trci gore dolje ko lud ali je zaboravio centarsut ,zato ga i pustaju protivnici . Majera se zapostavlja a talent je bolestan i ne bi se cudio da ode sto je steta . OK igra u ligi malo . Hajrovic nije u formi vec duze a Maboudje i Atie ne znam zasto ne dobivaju priliku .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.