• Cosey
    435
    Dobra priča samo kaj bi je trebali promovirati tovari budući da su si dobri s njima.
  • agramZ
    2.3k
    zna se i zasto su tovari dobri s njima ali to ne mijenja to sto je varteks sa zagrebom 041 jedina iskrena, prava i dobra prica u hrvatskom nogometu.
  • Markelo
    2.5k
    Ima li sta antifa sto prate taj Zagreb 041? Nezz ni sto im je sada s igrackim kadrom posto migrante ne pustaju vise u Hr.
  • agramZ
    2.3k
    ta njihova politika ce ih vjerojatno zauvijek zadrzati u 3. znl. gade mi se ali furaju poseban clanski model direktne demokracije i to postujem..
  • Eduardo
    17.6k
    Upalio jutros HRT 2 kad ono skijanje, slalom... Oprala me nostalgija kad se prisjetih dana kad se zbog skijanja budilo ranije samo da bi se ispratila Janica i Ivica. Znalo se valjda prvih 30 slalomaša i slalomašica u bilo koje doba...
  • Kwedi
    3.8k
    lijepo što hrt prenosi skijanje, za to treba uvijek imati love jer je i dan danas masovni interes za tim sportom u hrvata, a vjerojatno i jedina prilika čuti plačipičkasti glas brune kovačevića ako još komentira
  • Eduardo
    17.6k
    nije bio Brunči, bar ne jutros.
  • xavier
    11.1k


    Iskreno, nikad to nisam mogao shvatiti. Mislim, bilo mi je drago da Janica ili Ivica pobijede, ali da me baš bilo briga za skijanje, nije.

    Ista stvar kao s Medveščakom. Svaka čast za onih 100-200 koji su i prije toga pratili hokej, ali cijela ona masa ljudi koji su u tom trenutku "otkrili" hokej. Isti oni koji su prije bili "ludi" za skijanjem...

    A nogomet, košarka ili rukomet ništa jer to nije cool...osim kad je SP, onda se odjednom svi sjete kako su "veliki navijači" i izvuku dresove s "kockicama".
  • Eduardo
    17.6k
    ne mogu se baš složiti s usporedbom Kostelića i Medvešćaka. Mislim, za Medvešćak me nikad nije bilo briga, iako sam tu i tamo popratio i pogledao koju utakmicu. Nikad tu nije bilo nikakve emocije. Kostelići su bili neka druga razina. Ne znam, možda sam subjektivan ali Janicu i Ivicu sam baš volio. To je bio jednostavno takav period.
  • xavier
    11.1k


    Pa ne kažem da ih nisam volio nego da ne volim skijanje kao sport. Dobro, ja općenito imam problem s pojedinačnim sportovima jer uvijek navijam za klub, a nikad za pojedinca. Znam da je to većini teško shvatiti, ali tako je.
  • Eduardo
    17.6k
    ja sam bio lud za slalomom, brze discipline i ne baš (iako se ispratilo, ali ne tako redovito), ali slalom mi je vrhunska disciplina. Vjerojatno iz razloga jer su baš tu brali najviše medalja i pobjeda.
  • Cosey
    435
    zna se i zasto su tovari dobri s njima ali to ne mijenja to sto je varteks sa zagrebom 041 jedina iskrena, prava i dobra prica u hrvatskom nogometu.agramZ

    Ok, samo kažem. Poštujem to kaj rade, izabrali su svoj, dosta teži put. Radije bih njih gledao nego Varaždin u prvoj ligi.
  • xavier
    11.1k


    Meni su bili simpatični, ali ne sviđa mi se taj pretjerano blizak odnos s tovarima.

    Da Dalić nije pogurao Varaždin, Varteks bi bolje kotirao, ali nemaju oni bez obzira na sve kapaciteta za prvu ligu.
  • Cosey
    435
    U bliskoj budućnosti sigurno ne. Što zbog svoje infrastrukture što zbog toga što Varaždin jednostavno ne može podnijeti dva ozbiljnija kluba.
  • xavier
    11.1k


    Ma sve i da nije bio Varaždina. Varaždin je u prvu ligu poguran novcem na koji Varteks nikad nije moga računati. Sve i da nije bilo Varaždina u priči.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.