• Kwedi
    3.8k
    Meni su bili simpatični, ali ne sviđa mi se taj pretjerano blizak odnos s tovarima.xavier

    prvo je bilo na razini navijačke solidarnosti i hajduk im je došao u goste kad su počinjali, a sad odnos im je i poslovni jer imaju sporazume o suradnji te varteksovi treneri dolaze u split na edukacije tako da jednostavno ide jedno s drugim makar formalno-pravno oba kluba su dijametralno suprotna u upravljanju
  • xavier
    11.1k


    Znam ja kako je počelo i zašto, samo kažem da je predaleko otišlo.

    O ovom drugom smo pisali ne znam koliko puta. Jedni socios, drugi dioničko društvo gdje većinski vlasnik ne upravlja svojom imovinom.
  • Kwedi
    3.8k
    zbog čega je predaleko otišlo? dva kluba s kojima dinamovci nemaju veze, tako da ne znam dal bi se trebalo uopće zamarati oko tog.

    Jedino se može od Varteksa vidjeti nekakvo iskustvo upravljanja, prednosti i nedostaci s obzirom da su krenuli od nule, a idu stepenicu po stepenicu i ne zaletavaju se rezultatski ako im infrastruktura nije sređena
  • xavier
    11.1k


    Ja samo iznosim osobno mišljenje. Meni je to too much. Da preformuliram, što misliš kolika je šansa za socios klub u recimo Zadru koji bi tako usko surađivao s Dinamom?
  • Kwedi
    3.8k
    Ne razumijem usporedbu?
  • Majki2111
    2.6k
    Nemoj govorit u svačije ime. Pijem samo radler hehe. Nikad pijan nisam bio. Prvu pivu probao pred 2 i pol godine, znači sa 19 i pol godina. I to odma 2 Žuje od pol litre ušlo u mene. Nakon toga samo Radler i ništa više, niti žestoko. :grin:

    A nekad mi malo krivo haha, jedino kaj mi je zanimljivo kod pijanstva je ono kad nekom pričaš kaj je radio te noći, a ničeg se nesječa. Ako bude sočno onda još bolje, a može bit i loše onda se deprimira lika hahaha. Al vidio sam i lošije scene gdje se rigalo po 3 lite želučane tekućine na trgu i frenda nosio doma na ramenima, fakat mi ne treba to.
  • Dino
    2.2k
    Ma zabrijal si hahah, popijes da se malo opustis i to je to. Niko te ne tjera da se nalijevas :lol:
  • Cosey
    435
    Pijem samo radler heheMajki-Papi2111

    Svaka čast svakome tko može piti radlere.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma čvrst sam ja. Može se zabavit i bez toga. Mada prijatelj je probao sad na rođendanu ne pit i reko da mu je falilo jako baš iz toga razloga da se opusti. Rako sam mu da sad zna kak je meni svako druženje haha.:lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Ikreno, u 99% slučajeva pijem radler limun, i meni je to stvarno fino piće iako sam i to odbijao do 20e. Al do kga nisam probao nisam ni zano kaj propuštam.
  • Dino
    2.2k
    Ma normalno da se mozes zabavit, al ono nekak to ide zajdno haha
  • Infinity
    15.2k
    Radler je dobar jer ga se moze eksirat litra kad si dobro zedan, jer nema gorcinu koju ima obicna piva. Al piti to onako 'svaki dan' ? Jbg, i ja pijem svasta sto nekome ne pase pa ne mogu reci da je netko lud sto to pije :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Preporučam Osiječko crni limun. Savršenstvo, A i malo je jači pošto je crna piva. Taj je i meni najdraži.
  • xavier
    11.1k
    @Majki-Papi2111

    Mlad si, naučit ćeš :blush:
  • Infinity
    15.2k
    Karlovacko Radler je meni od ovog sto sam probao s limunom najbolje, mada ih nisam puno ni probao, a taj Osijecki isto nisam. Zuja limun je nesto najodvratnije. Sarajevsko limun je isto ekstra. Zuja grejp je recimo dobra. Probat cu i taj Osijecki.

    Ja te 'limunade' imam obicaj popiti kad nesto radim ili ako sam se ljeti uputio pjesice na neko udaljeno izletiste pa sjedne jedan ili dva radlera onako da se nabrzaka hidriram. Inace prakticiram Tuborg iz razloga sto je jako pitak pa ga se bez problema rijesi karton :rofl: Zuje i slicne pive ne mogu popiti vise od 5-6 komada 0.5l, tj. koma ako popijem vise od toga :yikes: I Tuborg je najpitkiji u staklu 0.33l, al znam da ljudi vecinom vole malo gorce pive pa se pije Zuja i slicno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.