• ZDS86
    205
    Sretan Božić
  • nkdz
    829
    Dragim mojim dinamovcima ovdje i posvuda želim Sretan Božić, i vašim obiteljima također :)

    i hvala vam na ovom forumu :)
  • reziser
    6.2k
    Poklon mog djeteta meni... e9xiea4pn6cd0k0y.jpg
    Moje dijete :heart:
  • Kwedi
    3.8k
    Sretan Božić!
  • Mr Blue
    3.3k
    Sretan Božić Dinamovci!! :strong:
  • markoli
    1.6k
    Sretan Božić zonaši!
  • Neki tip
    19k
    Sretan Božić svima!
  • Danijel
    11
    Sretan Božić svima
  • reziser
    6.2k
    Svim dinamovcima, zonašima i njihovim obiteljima želim sretnu Novu godinu i neka nam bude još bolja i uspješnija nego ova.

    Prvenstveno vam želim zdravlje a ostalo po vašim željama...

    Pazite danas koliko pijete i nemojte poslije sjedati za volan.

    Voli vas režek :heart:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ekipa sretna vam nova godina :up: :strong:
  • deda
    27.6k
    Dečki, sve najbolje u ime Zone Dinamo. Sretna vam svima Nova 2020. godina!
  • Dino
    2.2k
    Dragi prijatelji, navijaci Dinama, nadam se da ce vam nova 2020. godina biti sretna i uspjesna uz obilje zdravlja, srece i ljubavi naravno :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Ekipa baš sam sa bakom pričo o porjeklu, meni su s obje strane, mama, tata i njihovi roditelji svi rođeni živjeli radili i pokojni djedovi umrli u ZG. Još nisam upoznao nekog s ovim stablom. Ima li sličnih ovdje? :smile:
  • Dino
    2.2k
    Eh nazalost, ja se mogu pohvalit samo s jednom takvom stranom, mamini su kak bi kumerle reko “iz Zagreba svi jos od sedmog stoljeca” dok je tata druga prica...
  • Neki tip
    19k
    Zakaj nažalost? Nije to ni za kakav poseban ni ponos ni sram. Ak je tata dobar, kao tata i čovjek, zbilja je nebitno jel iz Zagreba od stoljeća sedmog ili nikako.
    Moj, recimo, jest. Iz Zagreba "od stoljeća sedmog", kao i dobar (i otac i čovjek), samo kaj ne mislim da to ima ikakve veze sa Zagrebom.
    Ma koliko ja svoj grad volio i volio svoj zivot u njemu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.