• Mihaljević
    8.2k
    Tovari su imali nestvarnu šansu ove sezone i nisu je iskoristili, nije Jakobušić nikakav stručnjak nego je samo imao sreće da je Livaja takav i da se u najboljim igračkim godinama vratio u Hajduk, a da Livaja nije došao ne bi ni Kalinić x2, Perišić, Krovinović, Uremović, Šarlija... Igrače kalibra Moufija, Dajakua, Benrahoua, Trajkovskog je Hajduk dovodio i prije Jakobušića. Oni nemaju više koga vratit, oni od sljedeće sezone mogu samo nazadovati, dok se mi možemo pojačati baš njihovom taktikom : Lovren , Modrić, Muhar, Ben, Pjaca , Orša pa čak i Krama na zimu zbog ugovora. Ne znam stvarno da neko još puši priču "Mr.Footballa" i Jakobušića...
  • Droljo
    5.1k
    Mr.FootballaMihaljević

    Oni su bar imali sportskog direktora za razliku od nas...
    Jebe mi se za njih ali sprda se mister fuca dok je nama perasica vodila sportsku politiku uz savjetnika iz međugorja pa kasnije jakira svemogućega.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Prerano se otpisuje tovare ..sve se može promjeniti ako dobiju na Rujevici
  • deda
    28k
    Ajmo malo o Mišku. Ja mislim da on radi puno bolji posao u Rijeci od Lukše kod tovara. :cool:
  • Blueshadow86
    963
    Što se kaže, uzeo si mi riječ iz usta.
  • Neki tip
    19.4k


    Ne znam rade li se pomaci i nije me bas puno ni briga, ali ako već raspravljaš o tome, onda ne možeš konstatirati da je Široki na 7. mjestu bolji nego prije, ja ti ponabrajam da su samo jednom u zadnjih 6 sezona prije suradnje s Hajdukom bili lošiji od toga, a ti pobjegneš u "rade se pomaci" i "ne kažem da će osvajati sve, ali..".

    Nisam ja demantirao ono kaj će se možda dogoditi, a možda neće, nego ono što si napisao.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ovako i ja razmišljam. Prala me euforija nakon pobjede u Splitu, ali bit ću siguran da neće bit prvaci tek onda kad ispuše u Rijeci. Također, i mi bi trebalj malo stat na loptu i prvo ih izbacit u polufinalu kupa što mislim da hoćemo jer imamo puno veću širinu.
  • Purger
    360
    Nisam ja demantirao ono kaj će se možda dogoditi, a maožda neće, nego ono što si napisaoNeki tip

    Pošteno, s tim se slažem, u pravu si
  • Zagreb1992
    1.3k


    Mene više brine Istra..Nakon 2 derbija ,a znamo se mučiti sa takvima
  • Droljo
    5.1k
    Mene više brine IstraZagreb1992

    Prvo kup. Tekmu po tekmu i sve poderat do kraja!
  • Bosskovitz
    7.5k
    Tovari su imali nestvarnu šansu ove sezone i nisu je iskoristiliMihaljević

    To ih najviše i boli. Vidim po Hajdukovcima koje znam, nitko nije bio pretjerano ljut nakon tekme, nije tu bilo sranja po sucima, HNS-u, ovo, ono; svi su samo duboko razočarani. Imali su plus 8 na polusezoni, doveli igrače od kakvih jače teško da će ikada donijeti, mi nismo godinama izgledali ovako loše, bili su toliko bahati da se sve ono s Brekalom dogodilo i na kraju im je sve palo u vodu. Koliko oni moraju biti bolji, a mi lošiji da oni budu prvaci?

    Zajebano je to. Oni su sad u razmišljanju dal će u narednih 5-10 godina imati uopće ovakvu šansu da osvoje prvenstvo.
  • Str1nger Bell
    701
    Jakobusic gleda samo svoju guzicu, natrpao je Hajduk starim i istrošenim igracima, zapalio je glupe tovare koji su Ojdidu-Ofoe i Kalinica dizali u nebesa nakon 2 dobra poteza.

    On je tovarima napravio najgore što je mogao, prodao klince, veteranima napunio momcad, te time zaustavio moguci razvoj nekih juniora.Mali Ljubicic im je bio blijed kao krpa svaku utakmicu, otisao u Austriju tamo trpa jer nemora na poluvremenu pred narkomane ispod sjevera. To je kao da smo mi prodali Baturinu i doveli Lovrena,Modrica i Vidu da budemo prvaci. Oni da su bili prvaci ove godine nebi se pomakli sa mrtve točke, ispali bi u svakom pretkolu Europskih natjecanja i imali bi opet 20godina pauze sa titulama.

    Jakobusic je kao klasicni politicar koji maze oci glupim tovarima i spreman je sjebat sve samo da bi zadrzao svoj mandat, njihov je problem sto su glupi ko kurac i ne vide dalje od Livaje koji im se šeta po terenu zadnjih godinu dana.
  • DrawTube
    3k
    Da razbijem malo raspravu s brojkama

    HNL je ove sezone u dosadašnjih 139/180 (77%) odigranih utakmica službeno pohodilo 772 265 gledatelja

    Tako je još prošlo kolo oboren prošlosezonski rekord Lige 10 od 735 219 gledatelja

    Time dolazimo do prosjeka od 5556 po utakmici (22/23 - 4085)

    Što se tiče klubova i njihovog prosjeka

    Poljud
    1 .HNK Hajduk Split - 22.683
    2. GNK Dinamo Zagreb - 7.565
    3. NK Osijek - 7.368
    4. HNK Rijeka - 6.261
    5. NK Varazdin - 2.809
    6. NK Istra 1961 - 2.401
    7. HNK Gorica - 1.817
    8. NK Rudes - 1.445
    9 NK Lokomotiva Zagreb -1.343
    10 Slaven Belupo - 1.144

    Usudio bih se reći da je naš prosjek veći od 9000. No ajmo se držati "službenih" podazaka. Reći će ljudi gledanost je porasla samo zbog Hajdukove "sjajne" sezone.

    Evo odnos prosjeka ove sezone i prošlo po klubovima

    1. Osijek +82%
    2. Hajduk +48%
    3. Rijeka +28%
    4. Istra +26%
    5. Dinamo +25%
    6. Gorica +5%
    7. Slaven -6%
    8. Varaždin -6%
    9. Lokomotiva -7%

    Loksi, Slavenu, Gorici i Varaždinu još dolazimo ili mi, ili Tovari, ili oba kluba (Slaven)

    Za zaključiti je da je cijeloj ligi porasla gledanost. Iako tu ima utjecaja naših i tovarskih gostovanja i većih brojki, gotovo svi klubovi izuzev vjerojatno Varaždina imaju veću posjetu i na "manjim" tekmama koje ne uključuju nas
  • Nino Bule
    11.5k
    Jedva cekam istru, stvarno se nadam da cemo prebacit tu brojku od 7k ljudi
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    stvarno se nadam da cemo prebacit tu brojku od 7k ljudiNino Bule

    10k na tribinama bez problema, službeno 7-8k.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.