• Purger
    360


    Ne znam zašto stalno koristite Dinamove standarde za hajduk, nisam nigdje rekao da su bolji od nas.

    Od tovara, jedini koga se "bojim" je Perišić.

    Rasprava je bila o jakobušiću i ja sam mišljenja da je napravio dosta dobar posao u Hajduku i da bi mi bilo drago da ode.

    Već sam prije napisao da kad bi mi radili dobro ko oni 3 sezone zaredom , ne bi nam uopće bili problem.

    Ne kužim zašto me svi ovdje napadaju, govore da sam troll, klaun, tovar i da stavim sliku Livaje za profilnu.
  • Sajla
    3.5k
    Ne znam zašto stalno koristite Dinamove standarde za hajdukPurger

    prvo ovo gore, a onda napišeš:

    Već sam prije napisao da kad bi mi radili dobro ko oniPurger

    a ti koristiš njihove standarde za nas?

    neću reći da si trol, klaun i sl. ali moram napisati da si konfuzan u tome što pokušavaš objasniti pa se pitam je li to zato što ni sam ne razumiješ stanje stvari?
    jesu li napravili nekakav napredak? ok, jesu. ali - nedajbože da i mi napredujemo na takav način.
  • miro
    3.2k
    živio nam Lukša i samo nek nastavi ovako
  • NORTE
    9.3k
    Neka nas u kupu dočeka novi trener Hajduka. :cool:NORTE
    Ma može i isti. :cool:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Neka nas u kupu dočeka novi trener Hajduka.NORTE

    Ma može i istiNORTE

    Nakon kupa će njima doći novi trener. Pustit će ga neka odradi kup i to će odradit kao što je odradio tekmu u subotu. Vrlo uspješno :cool:
  • Juznjak
    3k
    Istvan Kovacs sudi Rijeka-Hajduk
    Baš mi je neprirodno da ovakva imena sude igračima koji su navikli na viku i mahanje rukama u svakoj utakmici isforsirat nekoliko odluka na svoju stranu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sudio je Dinamo-Chelsea 1-0
  • Ivdzo11
    3k
    Rudes u petak dočekuje Osijek na svom stadionu SRC Rudeš...

    Iako su ocajni, mislim da ce druga pjesma biti kad igrali na svom stadionu
  • DrawTube
    3k
    što bih dao da roknu te šaranske jadnike
  • bbb medimurje
    2.9k
    Opet mojmira radi prilog iz splita ima li jos nade za hajdukov naslov prvaka :lol:
  • Dzoni
    125
    ukoliko izgube i tu utakmicu, ni matematicki vise nemaju sanse za ostati u 1.ligi
  • Ivdzo11
    3k
    Kaže kako klub danas nema nikakvih dugovanja usprkos suspenziji zbog koje nisu smjeli dovoditi igrače, a jasno je upro prstom i u čovjeka za koga smatra da je glavni krivac za to. Nenada Bjelicu, legendu kluba, aktualnog trenera Union Berlina. On je klub napustio nakon dvije godine, ujesen 2022.

    U mandatu Nenada Bjelice smo na transfere igrača koje je on doveo, njihove plaće i sve financijske stavke koje idu uz to, a doveo je koga god je poželio, potrošili oko 25 milijuna eura, a samo u Bjelicu i u njegov stožer uložili smo više od 7 milijuna! Mislim da je svima jasno da je napad na upravu zapravo produkt činjenice da s maksimalnim resursima u svojem gradu nije napravio apsolutno ništa, pa je tako i njegova „mantra“ kako puno košta, ali nije skup, potpuno promašena. To što smo gradili stadion nije nimalo utjecalo na jačanje naše momčadi, dobro je znao da, ne napravimo li iskorak u Europi, moramo prodati dva, tri igrača za koje smo imali ponude kako bi Klub bio likvidan. Upravo njegova tvrdoglavost i neprihvaćanje odluka uprave je razlog zbog kojeg se upalo u financijske probleme, a ne izgradnja stadiona koja se pretežno financirala iz drugih izvora.Podsjećam da smo s najskupljom momčadi i s najskupljim trenerom u povijesti ispali iz europskih kvalifikacija od poluamatera iz Kazahstana. Za takvo što naprosto ne može biti drugog krivca osim Bjelice.

    Rekao je kako je Osijek smanjio godišnji budžet s 12 na pet milijuna eura i da je mađarska uprava uložila 80 milijuna eura u klub, a još 70 u infrastrukturu. Pružio je podršku Zoranu Zekiću i sportskom direktoru Joseu Botu, rekao kako je klub u tranzicijskom razdoblju.

    https://www.24sata.hr/sport/sakalj-otkrio-koliko-je-osijek-placao-bjelicu-zbog-njega-smo-upali-u-financijske-probleme-974541?24sata_ref=frontpage-sport
  • Paggini
    7.1k
    Ha joj moj Ferenz, šta kupuješ Ferrarija ak ga nemoš servisirat hehehehhehe
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Svaka čast i MaxSport-u koji u vrlo kratkom roku izbaci sažetak utakmica i to bude vrlo sadržajno.

    Već su izbacili i Futsal Dinamo vs Torcida. Užitak mi je gledat njihove sažetke.

    Bravo.Tako to rade profesionalci.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Svaka čast i MaxSport-u koji u vrlo kratkom roku izbaci sažetak utakmica i to bude vrlo sadržajno.dinamo u srcu

    Užitak mi je gledat njihove sažetke.

    Bravo.Tako to rade profesionalci.
    dinamo u srcu

    Ha gle, masno su platili prava prijenosa i logicno da zele bit sto bolji kako bi povratili taj novac. Na pocetku prvenstva je to dosta amaterski izgledalo, cini mi se bez ikakvih sazetaka. Valjda im je doslo iz g u g da trebaju delat kak spada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.