• Infinity
    15.1k
    mrzim ove konstatacije, Bandić daje, bandić polkanja, bandić ovo bandić ono (ne ide to tebe frende nego općenito)
    bandić iz svojeg džepa ne poklanja ništa, bandić samo upravlja tuđom lovom i ne odgovara ni za što :rage:
    stara poslovica
    lako tuđim qrcem po plotu lupat...
    reziser

    Takodjer sam od onih koji ne vole te price kako politicari poklanjaju nesto sto nije njihovo, al nadovezao sam se na njegovu izjavu kojom on sam kaze da ne moze pokloniti nesto. Pa on cak i da zeli da nesto ucini opet ne moze sam, bas zato jer nije njegovo i to mora proci skupstinu.

    Dinamo je u skupstini grada ocito izgubio simpatije, a ponovno ce ih zadobiti tek kad kumovima budu odgovarale seme.
  • GZomanid
    572
    Pa i da nema kumova, ne vidim tko bi pametan financirao u bilo kojem obliku klub koji se smije hrvatskom pravosuđu u lice i na javnoj televiziji na sva usta hvali bjegunce od zakona..
  • xavier
    11.1k
    Pa i da nema kumova, ne vidim tko bi pametan financirao u bilo kojem obliku klub koji se smije hrvatskom pravosuđu u lice i na javnoj televiziji na sva usta hvali bjegunce od zakona..GZomanid

    Da nema kumova, i cijeli klub bi sigurno malo drugačije izgledao jer upravo je Bandić sve ovo vrijeme dobrim dijelom omogućavao ovakvo stanje stvari držeći "pod ručnom" nadležan gradski ured koji je trebao natjerati klub da se kao udruga građana drži zakona i omogući svojim članovima odlučivanje.
  • reziser
    6.2k
    Bojim se da ovim ispadanjem opet staje priča (bajke) o stadionu.
    A djela vidimo kakva su. Nema ih
  • marcio amoroso
    31.8k

    Da smo prošli samo bi dalje mazali oči i lagali nas.
    Ovako će bar šutiti.
  • xavier
    11.1k
    Bojim se da ovim ispadanjem opet staje priča (bajke) o stadionu.reziser

    A da smo prošli, sutra bi ga počeli graditi :rofl:
  • reziser
    6.2k

    Ne. Ali bi se bar nadao opet. Naivac. Kaj ćeš :joke:
  • reziser
    6.2k
    Danas mali tekst o stadionu od čeferina. I to će biti to :rage:
  • The Undertaker
    3.9k
    Mislim da će se stadion ipak graditi. Čini mi se da se stvorila kritična masa a i prijeti deložacija Dinama i (još važnije) reprezentacije iz Maksimira što se ipak, politički, ne može dozvoliti. Samo će ići sporo dok se svi ne ''uglave''.
  • SAS1987
    13.2k
    Copy paste iz skyscarper foruma :rofl:

    Jučer je na zapadu nestalo struje, liftovi nisu radili pa su se Čeferin i elitna svita iz Cityja morali spuštati po zabljuvanim i zasranim stepenicama :banana: Info iz druge ruke je da je ekipa iz UEFA-e bila bijesna i da nema šanse da Maks dobije licencu za play-off i grupne faze eurokupova iduće sezone.
  • deda
    27.3k
    To bi bila dobra vijest. Neće se ništa pomaknuti dok nam ne zabrane igranje.
  • BluePhone67
    3.1k
    da, istina je da su imali nestanak struje i jos par problema.
  • xavier
    11.1k
    Ne želim napisati što se mora dogoditi da nadležne natjera na neke konkretne korake iz razloga što će me optužiti za poticanje na uništavanje imovine.
  • Hipo
    406
    To bi bila dobra vijest. Neće se ništa pomaknuti dok nam ne zabrane igranje.deda

    najte smeha delati, kakav odjeb maksimira...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.