• Kwedi
    3.8k
    jednim dekretom može se sve dovesti pred gotov čin.

    grad (faktor bi trebao bit da na vlasti nije kombinacija mb365 i krpiguzi) prepiše na dinamo stadion, ne mora više davat lipe iz gradske kase, na dinamu je stadion kao imovina s kojom nemre niš (jer ga grad koći s gupom) osim isključivo za namjenu koja je sad, odnosno može obnavljat, rušit, renovirat,ali isključivo i jedino stadion, a s druge strane s tom imovinom može se jeftino zadužiti i ostati solventan za sportske rezultate.

    al onda niti jedan dionik ne bi imao šanse nabubat troškove do ibera, odnosno koristit stadion za pljačku kako javnog, tako i dinamovog novca...
  • deda
    27.6k
    Hoćemo izbore i referendum. Prvo pitanje - pravni ustroj kluba. Drugo pitanje - hitno izmještanje kluba iz Zagreba. Dok se Zagrepčani ne dogovore, treba li im klub ili ne. Faljen Isus i Marija. :strong:
  • Kwedi
    3.8k
    a kaj se ustvari tresete oko licence i Maksimira u Europi?

    Uoči utakmice Lige prvaka na stadionu Maksimir održan je svečani prijem na kojem je GNK Dinamo u Plavom salonu ugostio predsjednika UEFA-e g. Aleksandera Čeferina i zamjenika glavnog tajnika UEFA-e g. Giorgia Marchettija te goste iz Hrvatskog nogometnog saveza, predsjednika g. Davora Šukera te voditeljicu međunarodnih poslova i licenciranja HNS-a ujedno članicu UEFA-ine komisije za licenciranje gđu. Ivančica Sudac.

    pa kod nas su klubovi ostajali i bili sjebani zbog kriterija licenci radi nečijih interesa, a sad taj isti "naš čovik" je u UEFA-inoj komisiji za licence, tek sad Maksimir bude imao siguran prolaz u UEFA-i.

    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/svecani-prijem-predsjednika-uefa-e
  • The Undertaker
    4k
    Ja sam shvatio da mi ovdje navijamo da nam zabrane igranje na Maksimiru a ne da se ''tresemo''.
  • deda
    27.6k
    Apsolutno, osobno to priželjkujem.
  • xavier
    11.1k


    Apsolutno. No kolega @Kwedi je ironičan i slaže se s nama.
  • marcio amoroso
    32k
    Pa samo sa zabranom se nešto može pokrenuti.
    Naravno da navijamo za to.
  • deda
    27.6k
    Uostalom, ne vidim nikakvu tragediju da se par godina igra u Kranjči, Varaždinu, Karlovcu ili Osijeku. Siguran sam da ne bi imali manju gledanost nego na ovakvom Maksimiru.
  • The Undertaker
    4k
    Ma Dinamo bi oni još i pregrmili. Ali da repka mora svake godine par puta u Split uz prigodni folklor ucjenjivanja, natezanja i osiguranja...To bi teško preživili.
  • marcio amoroso
    32k

    Snašli bi se oni. Malo Split, pa Rijeka pa Osijek.
    Sad će svakako pampers brzo biti gotov.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne dao Bog da se dogodi tragedija.
    Za sad bi najbolje bilo da Uefa zabrani da se tamo igra.
  • Nino Bule
    11.3k
    Najbolje da mi trunemo na ovakvom maksimiru zato sto se hns i repkica boje igrat u splitu
  • xavier
    11.1k
    Pa nigdje ne piše da reprezentacija mora igrati u Zagrebu. Problem je samo u tome što je onda jedino Poljud opcija za velike utakmice jer je kapacitet Pampasa i posebno Rujevice ipak premali.
  • marcio amoroso
    32k
    “Stadion je užasan, ali to je ionako spomenik korupciji u vašoj zemlji, zar ne?”
    Engleski navijač na pitanje o stadionu Maksimir.
    Čovjek objasnio :up:
  • GZomanid
    572
    Ja uopće ne kužim kaj vi pričate.. Promjenili su nam ime, promjenili povijest kluba, zaposjeli su nam upravu, jebu nas kak god znaju.. Kaj točno će nas još vezati uz klub ako odselimo iz Maksimira?? Možda plava boja ili neka stara pjesma uz koju ćemo se sjećati kak je nekad bilo lijepo ići nedjeljom na tekme? Kakva mrtva Kranjča, Varaždin, Blato, Gorica, pizde materine??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.