• deda
    27.6k
    Još 2.100 ulaznica je u ponudi.
  • Neron53
    276
    Ma ljudi....istok je otisao.
    Na zapadu ce biti priblizan broj ekipe....taman za dobro dovikivanje :)
    I to ce doci oni koji dolaze radi Dinama, ne kampanjci! :)
  • NitkoBitan
    11.8k
    Rudes je napisao da je danas posljednji dan fizicke prodaje karata na Kranjci od 14 do 18 sati. Pa eto da znate ako netko preferira takav nacin kupnje...
  • xavier
    11.1k
    Rudeš je gori od dragovoljca u hnlu ove sezone a 15 eura za kartu na zapadu bi ljudi rađe potrošili na piće oko stadiona nego da njima daju lovu.Bruh

    Sasvim je legitimno reći da ne ideš jer su ti ulaznice skupe (ne mislim na tebe osobno), iako je ovo sasvim realna cijena, ali ulaziti u konstrukcije kako "ne želiš dati njima lovu" je već sasvim iracionalno jer u tom slučaju bi bilo najbolje uopće ne ići na bilo koje gostovanje...jer "zašto bi davao lovu protivničkom klubu".
  • Tom Hanks
    2.5k
    iako je ovo sasvim realna cijena,xavier

    Rudes koji pripada u trećoj ligi na polu stadionu Kranjči 10&15eura karte,Osijek na Pampasu koji je najbolji stadion u državi 5 eura karta. Nešto ne štima tu
  • deda
    27.6k
    Osijek, Rijeka, tovari i mi imamo sporazum o cijeni 5 eura za gostujuće navijače. Drugi klubovi nemaju taj sporazum.
  • xavier
    11.1k
    Osijek na Pampasu koji je najbolji stadion u državi 5 eura kartaTom Hanks

    Deda ti je napisao. Tu se ne radi o realnoj cijeni nego o dogovoru odnosno reciprocitetu.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Prodaja na karatani Kranjce danas do 18 :cheer:

    Jucer je trebao bit zadnji dan fizicke prodaje ali se eto Rudes predomislio.
  • tigric
    142
    zna netko kolko bu otprlike ljudi na futsalu danas?
  • Juznjak
    2.9k

    Ako dođeš to ti je jedan više od onog što se očekuje. To vrijedi i za mene i za svakog ostalog, za svaku utakmicu.
  • deda
    27.6k
    16.45 još 2.046 ulaznica u ponudi.
  • Sportskifanatik
    359
    Ne razumijem komentare da ne zelis dat 15e da gledas rudes,pa kog ti gledas rudes ili Dinamo????
  • deda
    27.6k
    Stanje u 19.45 još 2.017 ulaznica u ponudi. Prodaja još 28 sati.
  • ZGV
    3.1k
    Unatoc svemu vrlo je jadno da mi u Zagrebu nemremo rasprodat Kranjču...sa smradovima s juga se ne želim ni uspoređivati jer mi odmah pozli
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.