• Liks90
    1.1k
    15.30
    2194 ulaznice ostale
  • Liks90
    1.1k
    ko opće u današnje vrijeme ide kupovat fizički Ak je moguća online prodaja Haha, bar ja ne
  • Antonio bbb
    245
    bas zato je i najbolje kupit A ili F da ovim neodlucnima ostanu „bolji” sektori (iako mi nije jasno kako netko „voli” Dinamo, a ne zeli doc jer mu se ne svidaju neatraktivni sektori)
  • Kepec
    4.8k
    Popišam se na one koji neće ić na tekmu u nedjelju zbog današnjeg poraza, a inače bi išli.
  • recikaj86
    109
    ajde sad da vidimo ove koji su cekali uzvrat nakon paoka, trcite po ulaznice
  • din
    231
    Dolaze samo pravi navijači Dinama u nedjelju, vidimo se na istoku!
  • DrawTube
    3k
    Pao prvi sektor na Zapadu - D
  • ShanKu
    361
    Znam da su sada živci, nervoza, ljutnja na igrače, trenera(najviše), na sebe... ali u nedjelju i na ostalim utakmicama im treba samo podrška i podrška....
    ajmo Dinamo!! :cheer:
  • Igor VG
    44
    I u dobru i u zlu!
  • deda
    28k
    Danas je prodana 181 ulaznica, trenutno stanje preostalih je 2.118
  • recikaj86
    109
    Što se prodalo prodalo se, tko je htio doći bez obzira na europsku utakmicu doći će.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Što se prodalo prodalo se, tko je htio doći bez obzira na europsku utakmicu doći će.recikaj86

    Žalosno da nas ne bude ni 3.000
  • Bruh
    901
    ma biti će al to je opet ok... Rudeš je gori od dragovoljca u hnlu ove sezone a 15 eura za kartu na zapadu bi ljudi rađe potrošili na piće oko stadiona nego da njima daju lovu.
  • ZGWest
    551

    Meni takav način razmišljanja neće nikad biti jasan.
    Ne osobno tvoj, već tip ljudi koje si spomenuo.

    Ne zanima me tko je protivnik, igra Dinamo.
    Ako je netko čekao rezultat jučerašnje utakmice da kupi kartu, taj bolje da i ne dolazi. Koga nema, bez njega se može.
  • Bruh
    901
    a jebiga nije ni to nekima mala lova... ne zamjeram ljudima niš ja idem na svaku koja je u Zagrebu al ove ziheraške normalno da će ljudi izbjegavat. Čak i da se skupe sad svi oko dinama opet ćeš imat ljude koji će bit "ma ovu smo dobili".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.