• superhik
    10.4k
    Koliko god se kao moderatori trudimo odvajati svoje vrijeme na što bolje moderiranje i održavati Zonu kao kvalitetno mjesto rasprave i upisa, s vremenom smo primijetili kako je kvaliteta upisa u određenim temama u silaznoj putanji.

    I sami smo sigurno tolerirali ovakve upise zbog uvažene slobode mišljenja, ali vjerujemo kako ste i vi svjedoci kako određeni upisi sa sobom kvare kvalitetu tema, konverzacija, informiranja i upisa i pretvaraju se u mjesto za ispucavanje broja komentara ili pak međusobne obračune te pretvaraju Zonu u WhatsApp.

    Oduvijek nam je cilj bio da Zona bude prije svega kvalitetno, a ne samo kvantitetno mjesto svih navijača Dinama.
    Stoga u sljedećem periodu možete očekivati rigoroznije brisanje nekih komentara i upisa za koje moderatori procjene kako ne doprinose dobroj i suvisloj raspravi ili temi.

    Pozivamo vas i da sami dva puta promislite da li upis kojeg planirate objaviti doprinositi tom cilju i pomognete nam u održavanju istog.

    I na kraju, molimo vas da se držite Pravila foruma i uvjeta korištenja.


    Hvala.
  • deda
    28.1k
    Možemo početi s odbrojavanjem u nazad. Još 2.374 karte u ponudi za zapadnu tribinu.
  • Liks90
    1.1k
    Ništa se ne prodaje već sat vremena…
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ništa se ne prodaje već sat vremenaLiks90

    To se zove Zatišje pred buru! :cool:
  • Purgeri
    424
    Četiri dana prije utakmice pola Kranjčevićeve je rasprodano, to se stvarno ne čini loše. I ne kužim ove usporedbe s Lokomotivom s kojom je prodaja bila samo tri dana po četiri sata dnevno, naravno da je tad dinamika prodaje bila brža, bez obzira što je bila samo fizička. I, kada bi to preveli na ovu utakmicu, počela bi tek sutra. A mi smo već, ponavljam, na pola rasprodanog stadiona.
  • ZGWest
    551
    Kranjča će se sigurno rasprodati.

    O sutrašnjem rezultatu će ovisiti brzina prodaje.
    Prođemo li, nebi se čudio da već u petak do podne odu sve ulaznice.
  • deda
    28.1k
    Danas je to stvarno kapanje. Još 2.315 u ponudi. Čak sad ima jedna za istok. Pa ako netko još nije neka odmah skoči.
  • Dubbbrava
    179
    Jel moguće da mi 4 dana prije utakmice na 60% popunjenog stadiona od niti 5.000 ljudi tu nešto kmečimo o prodaji karata? :rofl:
  • SAS1987
    13.5k
    nemoj zaboraviti i na to da je sutra velika europska tekma :lol:
  • Liks90
    1.1k
    2299 ulaznica ostalo…do nedjelje ima još 4 dana tako da ne brinite :)
  • jedan u nizu
    6.1k
    2299 ulaznica ostalo…do nedjelje ima još 4 dana tako da ne briniteLiks90

    tako se jucer pisalo, da ima jos 5 dana. Pa je jucer otislo manje od 300 karata.
    Mislim da je jedina sansa da bude rasprodano, ili blizu toga, da danas prodemo PAOK i da to potakne ljude
  • dinamo u srcu
    1.3k
    tako se jucer pisalo, da ima jos 5 dana. Pa je jucer otislo manje od 300 karata.
    Mislim da je jedina sansa da bude rasprodano, ili blizu toga, da danas prodemo PAOK i da to potakne ljude
    jedan u nizu

    ma ako ne prođemo Paok, bit ćemo svi razočarani! jer ovakva prednost, nećemo se lagat, ali svi već razmišljamo o 1/4 finalu i očekujem samo jednu mirnu utakmicu koju ćemo odradit da bude dovoljno za prolaz.

    Tako da očekujem večeras nakon prolaza PAOK-a da će otić ovih 2000 ulaznica
  • deda
    28.1k
    2283 još
  • Cagica111
    23
    Ljudi mi ovdje pricamo o stadionu koji je u centru Zagreba
    Konacno imamo nas Dinamo za koji smo se borili godinama
    Ne kazem da stadion od 20000 treba bit rasprodan za 2 dana al 4500 da smo uzeli 2300 malo zabrinjavajuce
    Kazem s obzirom da je to centar Zagreba, satnica idealna i Dinamo za koji smo se borili…Rudes?totalno nebitan
  • xavier
    11.1k
    Imam dojam da su neki ovdje očekivali kako će potražnja za ulaznicama porasti 10 puta isti tren kad kad se dogodi promjena koja se u nedjelju (napokon) dogodila. Ne ide to baš tako i sad tek se treba primiti posla. Kako na tom polju, tako i na brojnim drugima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.