• plavi72
    720
    Crni adidas šuškavav uzeo/pronašao na njuškalu jedina zamjerka dok su lijepili grb otisak ostao na njemu(lijevoj strani šuškavca,svjetlija boja),sve ostalo odlično.
  • JJosip
    52
    https://prnt.sc/HEkrOz9JCRZg

    Na koji mail ili broj se treba javiti ako uplatitelj i naručitelj nisu iste osobe?
  • dzgkt
    151
    Na webu ovo stoji
    +385 1 2386 163
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Gledam sad ovu akciju zimske rasprodaje. Znam inače da je sve skupo al brate mili ovo je fakat pretjerano...
    105e prsluk? - 30% 73e akcija.
    Pokupovao bi pola shopa ali 2 plaće mi nebi bile dost
  • Toni90d
    111
    Ja se nadam da će nova vlast i novi dobavljač opreme, nešto učiniti po pitanju cijena. Jer koliko god netko volio ovaj klub, cijene nisu za svačiji džep. Pitanje se postavlja je li bolje prodati 50 majica po 20€ ili 25 majica po 40€, iznos prihoda je isti.
    Ja primjerice si dosta toga mogu priuštiti, ali ne sve. Ne izlazim iz kuće bez službenog obilježja. A puno ljudi si ne moze ni običnu majicu priuštiti, pogotovo za djecu, zimske stvari neću mi spominjati.
    Smatram da bi klub trebao ići na nizu cijenu sa prodajom, tako da još više poveže navijače sa sobom.
  • jedan u nizu
    6.4k
    Slazem se da treba imati jeftinijih sluzbenih stvari, ali ipak mora biti i ovaj 'skuplji' dio.

    Sigurno ponuda kratkih majica mora biti veca, sad ih nema puno, a to je proizvod kojeg ce ljudi kupovati po nekoliko komada. Nije to jakna, ili prsluk ili suskavac kojeg ce kupiti jednog realno. Dok ces , ako je dostupno i u ok cjenovnom rangu, kupiti i 5 razlicitih majica kratkih rukava.

    Ista stvar i sa trenirkama recimo.

    Vidimo sada da ne proizvodi Adidas cijeli asortiman, samo dio, dok drugi dio se nabavlja negdje drugdje.
    Takve stvari bi trebale biti jeftinije i u raznovrsnijim dizajnima.

    Vjerujem da bi vecina ljudi koji kupuje sluzbenu odjecu, voljela imati jedan komad Adidas/Castore odjece, i nekoliko 'obicnih' komada. Sada vazes da kupis jedan koji ti se najvise svida, pa cekas neko razdoblje da si opet to priustis.
  • xavier
    11.2k


    Naravno da je stvar odluke hoće li cijene biti nešto više ili niže, ali isto tako tu nije bilo ne znam koliko prostora. Ono što želim reći je da ni "obična" Adidas majica, koja se proizvodi u desecima milijuna primjeraka, ne košta puno manje pa je iluzorno očekivati da će dinamova Adidas majica, koja se u najboljem slučaju proizvodi u koju tisuću primjeraka, koštati manje.

    Majice koje nisu brendirane su naravno druga priča ako o tome govorimo.
  • Paggini
    8.4k


    Hahah a istina, al uvijek imamo shop udruge s popularnim cijenama...
  • Toni90d
    111

    To sa Adidas dijelom mi je jasno. Zato sam napisao sa novim dobavljačem opreme.

    Još ako nam je dozvoljeno imati majice "no name", na to bi se klub trebao bazirati, jer mislim da nam je svima draže vidjeti nekog klinca u Dinamovoj majici nego u bilo čemu drugome. Kao što je meni drago vidjeti kad netko nosi Dinamo polo majicu ili duksu.

    Da se razumijemo, dijeliti majice, prodavati ih po 5€ kao na nekom turskom pazaru, to ne, ni kojem slučaju. Ali se klub sigurno može odreći primjerice par € marže, da bi si masa ljudi nešto mogla priuštiti, bar jednu stvar ako ne i više.

    Uvjeren sam da će sad još više ljudi, htjeti nešto od Dinama, jer su do sada imali problem se poistovjetiti sa klubom radi svih stvari u prošlosti.

    I na sve to, naći način kako zaobići OIB za strane državljane prilikom učlanjivanja, jer sam ja na 5 mjesta dobio odbijenicu, gdje god sam spomenuo poreznu upravu, ali to je druga tema.
  • xavier
    11.2k
    naći način kako zaobići OIB za strane državljane prilikom učlanjivanjaToni90d

    Ne možeš zaobići OIB jer to je zakonom propisano. Ono što se eventualno može napraviti je da klub pomogne u tom procesu.
  • Toni90d
    111


    Napisao sam "zaobići", sad hoće li klub u tome pomoći da dadne link ili formular gdje se to automatski odrađuje, ili će klub prozvati nekog zašto je to tako. Bit je da mi nažalost radi te, doslovno, jadne formule/birokracije gubimo dio članstva. Još se uz to osjećaš poniženo, kad ti netko kaže, za Hajduk to ne treba. A pravila bi trebala za sviju biti ista.
    Ili nama dozvoliti da uclanjujemo ljude bez OIB-a ili njima dolje brisati članstvo radi ne poštivanja zakona, tako da mi ne trpimo glupe komentare kad se borimo za naš Dinamo.
  • xavier
    11.2k
    za Hajduk to ne treba. A pravila bi trebala za sviju biti ista.Toni90d

    Hajduk nije udruga. Sad sam već prilično siguran da trolaš.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Tocno tako ali ja sam neki dan veoma lako rijesio OIB za stranu osobu. Tko ima volje nadje nacin…

    sad hoće li klub u tome pomoći da dadne link ili formular gdje se to automatski odrađujeToni90d


    Ne postoji nista automatski,imas formular ispunis predas i dobijes OIB
  • Toni90d
    111

    Ispričavam se što sam napisao Hajduk, koji kao klub nema članova, nego što sam mislio na Udrugu "Naš Hajduk", sa kojom NK Hajduk ima ugovor gdje članovi te Udruge imaju popuste u službenom Shopu, i pravo prvootkupa karata, itd itd.

    Šta je sad tu trolanje?

    Prije je tvoje, jer namjerno ne želiš razumjeti da se ne radi o trolanju, i što ne želiš razumjeti neke jednostavne stvari, pa se mora birokratski pisati i razvrstavati pod Udrugu i pod klub.
  • Toni90d
    111


    Volio bih i ja da je to kod svakoga tako jednostavno, ali nažalost nije. Bio bi sretan da sam uspio tih 5 osoba učlaniti u Dinamo, a ne da sam morao slušati komentar to ne treba za učlaniti se u Hajduk (Udrugu "Naš Hajduk").
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.