• SAS1987
    13k
    Stadion Palmeirasa (Parque Alliazn) sa utakmicama, koncertima, poslovnim prostorom itd. godisnje klubu generira 150 000 000R$.. Znaci oko 30 000 000€ do 35 000 000€. Stadion na lokaciji u Maksimiru je golemi potencial koji bi klub digao na nivo vise.

    Da su u klubu ozbiljni isli bi kot Bandica i prijatelja te nebi izasli iz prostorije prije konacnog dogovora.
  • xavier
    11k


    Opet ću ti napisati kako sam ti već napisao...jako si naivan, prijetelju, ako misliš da to tako ide s Bandićem. A da ne govorim kao mislim da puno precijenjujete želju vodstva kluba da stadion grade vlastitim novcem. Da, naravno da to govore, ali rekao bih ipak nisu baš toliko spremni na djela.
  • Hipo
    406
    kad osijek otvori svoj stdion za godinu i pol dana dinamo može na silu prestat igrat na maksimiru i tako pokušat prisilit grad da djeluje.

    Prijavit krančevićevu za hnl a osijek za europu.
  • deda
    26.3k
    Najradije bi zaključao ovu temu, ali demokratski smo forum pa neću. Sve je ovo tolika parodija, ironija i tragedija u jednom kazališnom komadu. Najviše od svega utopija.
  • SAS1987
    13k
    brez brige nisam naivan. Da postoji interes stadion bi več bio zavrsen. Poanta komentara je bila da ljudi shvate kakav generator novca može biti stadion.
  • Kwedi
    3.8k
    oprosti, al uspoređuješ kruške i jabuke.

    nije isti generator novca u Sao Paolu, Berlinu ili Zagrebu.

    uzimajući sve unutarnje i vanjske faktore u i oko kluba te kontekst sredine u kojoj se nalazi određeni klub.
  • Hipo
    406
    Najradije bi zaključao ovu temu, ali demokratski smo forum pa neću. Sve je ovo tolika parodija, ironija i tragedija u jednom kazališnom komadu. Najviše od svega utopija.deda

    ako misliš na grad i upravu to ne znači da dinamov forum ne treba imat temu o najvećem problemu kluba nakon mamića/uprave.


    dinamo već za 6 mjeseci može odjebat ovaj maksimir i bandića.
    Zamislite kakva bi to sramota bila za gradonačelnika europske metropole.
    europske tekme van zagreba.

    Prijavit za iduću sezonu kranjčevićevu za hnl i rujevicu/varaždin za europu.
  • deda
    26.3k
    Koliki je kapacitet Kranjče? 5-6
  • Kwedi
    3.8k
    najte smeha delati, kakav odjeb maksimira...
  • Hipo
    406
    Koliki je kapacitet Kranjče? 5-6deda

    i Prevelik za dinamove hnl potrebe.
  • deda
    26.3k
    najte smeha delati, kakav odjeb maksimira...Kwedi

    To i ja velim
  • Papastrumf
    9.1k
    Ovdje stvarno ima jako puno naivaca. Ovi papci iz uprave se boje Bandića više nego ikoga. Nema promil šanse da će napraviti nešto što ovaj nije amenovao.

    Dok je ovaj na mjestu gradonačelnika, stadion vidjeti nećete.
  • xavier
    11k
    Meni je fascinantno kako neki misle da klub stvarno želi graditi stadion svojim novcem. Ne želi. Sve ovo je samo pranje ruku odnosno pritisak da ne ispadne kako nitko nije ni prstom mrdnuo. No kako sam već napisao, mislim da ovoj ekipi u klubu u niti jednom trenutku nije ni palo na pamet graditi svojim novcem (bar ne u većoj mjeri), bilo to na Maksimiru ili negdje drugdje.

    Isto tako, bez Bandićevog amena ništa se u Zagrebu neće graditi, a on sigurno neće žuriti.

    HNS isto forsira stadion, ali naravno da ga ni oni ne žele platiti.

    Kad sve zbrojiš, imaš situaciju gdje su svi za stadion, ali nitko ga ne misli platiti.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Nećemo Papa, ne nećete :joke:
  • Kwedi
    3.8k
    imaš situaciju gdje su svi za stadion, ali nitko ga ne misli platiti.xavier

    ovo je sukus cijele teme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.