• Crusades1986
    9.5k
    To je normalno razmisljanje. Na stranu rivaliteti, sprdanje sa mrskim neprijateljima, podjebavanja i navijacka prepucavanja i sve ostalo, sto je jaca i kvalitetnija liga to ce bit i jaci Dinamo. Isto kao sto i u momcadi konkurencija na nekoj poziciji te tjera da dajes svoj maksimum jer zelis igrat. Naravno da nitko od nas nece bit sretan ako Hajduk ili Osijek osvoje naslov ali da je Dinamu u interesu da ima sto kvalitetnije protivnike kakvi su i u Europi, je.
  • Dino
    2.2k
    Isto tak vec godinama svi govore kak nam je jadna i slaba liga, a s druge strane ne bi nikakav prolazak drugih klubova u europska natjecanja. Tu se malo isplicu zelje.
  • deda
    27.5k
    Gubimo se po temama dečki. Na temi stadiona pričamo o Osijeku, na temi Mamić o krvnim zrncima.
  • xavier
    11.1k
    Da se ne lažemo, ne mogu reći da mi je krivo kad se dogodi nekakva "Gzira", ali to se odnosi na Hajduk jer da se nekako dočepaju skupine EL, već bi nam njihovi navijači objasnili zašto je to "puno veći uspjeh" nego kad Dinamo prođe takvu skupinu i onda još izbaci nekog u knock out fazi. Rijeka i Osijek mi nisu u toj kategoriji i nemam ništa protiv njihovog uspjeha u Europi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Osijek mi nebi bilo mrsko da prođe.
    Za rijeku mi svejedno a tovarija nek uvijek ispadne. Tako ja razmišljam.
  • reziser
    6.2k
    Osijek mi nebi bilo mrsko da prođe.
    Za rijeku mi svejedno a tovarija nek uvijek ispadne. Tako ja razmišljam.
    marcio amoroso

    ovak i ja razmišljam, s tim da bi ipak više volio da rijeka prođe nego da ispadne...
  • Papastrumf
    9.4k
    Tema je stadion Maksimir :yawn:
  • reziser
    6.2k
    Tema je stadion MaksimirPapastrumf

    a baljezgamo tu..kad od stadiona nebu ništ :rage:

    šalim se, imaš pravo...
    kaj je stalo sa stadionom? di je pečat? jel ima razgovora, lažnih obećanja, dogovora? nigdje ništ ne nalazim
  • Infinity
    15.2k
    Danas je izaslo da se Bandic ljuti sto Dinamo zeli graditi stadion sam. On misli da Dinamo i Grad to moraju zajedno.
  • reziser
    6.2k
    da bi troškovi grradnje mogli naglo skočiti
  • xavier
    11.1k
    A što ste vi mislili? Pa nema šanse da Bandić dozvoli da se nešto u Zagrebu gradi, a da njemu ne ide velik dio zasluga i izvučenog novca.
  • SAS1987
    13.3k
    odakle ti to?
  • Papastrumf
    9.4k
    Sa zagrebacke skupstine.
  • Infinity
    15.2k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bandic-se-obrusio-na-oporbu-u-gradskoj-skupstini-vi-ste-jadan-covjek-optuzujete-me-bez-ijednog-argumenta-ja-sam-caca-adventa/9722446/

    Na aktualcu je, između ostalog, jedna od tema bila i gradnja Dinamovog stadiona.

    Bandić je kazao da je protiv ideje da Dinamo sam gradi stadion u Maksimiru. Istaknuo je da je razočaran tim dijelom prijedloga jer on nema pravo pokloniti klubu zemljište te projekt može ići jedino u partnerskom odnosu Dinama i Grada Zagreba.

    Ako čelništvo Dinama želi graditi stadion sa svojim novcem mogu napraviti što god žele na zemljištu koje će od nekoga kupiti i koje je predviđeno prostorno planskom dokumentaciju. Ako je u pitanju gradsko zemljište, ne može netko iz kluba doći i reći da će graditi jer je njima to oteto 92. Mogu razumijeti gradonačelnika kada je rekao ne može nitko na gradskom zemljištu s gradskom imovinom raditi što god želi, treba se nešto i grad pitati. Stadion je nužan, ali treba vidjeti koji model financiranja će se primijeniti, kazao je HNS-ov Tomislav Stojak.

    Tomislav Tomašević kazao je novinarima da Dinamo ima velika sredstva da gradi stadion, ali da je zemljište u Maksimiru gradsko i da treba vidjeti studiju izvodljivosti je li gradnja stadiona prije svega isplativa
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma nece se to gradit narednih 10 godina, pogledaj ti kolko tu ima raznih politickih jebivjetara koji prvenstveno sebe moraju namirit. :rage:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.