• Markelo
    2.5k
    Pa ce biti jedini klub koji igra na drugom stadionu, ali ne zbog rata ili sto gradi novi stadion vec zato sto se njegov raspao do te mjere da je opasan za gledatelje. Al rusiti ga i pravit novi ne planiraju.
  • FetiviSplićaninIzGruda
    7
    U potpunosti se slazem, ne bi imao apsolutno nista protiv.
  • deda
    27.5k
    Meni je svaka domaća utakmica gostovanje. Pa mogu malo i u Osijek za promjenu.
  • FetiviSplićaninIzGruda
    7
    Po meni najbolja opcija sto se tice europskih ako bi doslo do gradnje na maksimiru, a domace igrat na kranjci. Jedini problem(ne dao Bog) bi bio ako mi ne upadnemo u LP nego u europsku ili da i Osijek i mi udemo u LP
  • Mali dioničar
    14k
    ako mi ne upadnemo u LP nego u europsku ili da i Osijek i mi udemo u LPFetiviSplićaninIzGruda

    Taj “problem” Lazio i Roma ili recimo Inter i Milan dosta efikasno rješavaju od kad postoje europska klupska natjecanja.
  • Infinity
    15.2k
    UEFA to rjesava na nacin da ne igras isti dan, tj. stavi da jedni igraju kolo kuci, drugi vani. Opcenito je nemoguce da se dvije utakmice isti dan igraju u istom gradu, a da ne pricamo o istom stadionu.

    Pri zdrijebanju skupina se to odredi dirigirajuci zdrijeb, odnosno raspored se nastima tako da dva kluba iz istog grada u odredjenom kolu igraju jedan, vani, drugi kuci ili ako ih je tri gadjas utorak-srijeda. Pri zdrijebanju pretkola se u LP smjesti jedan utorkom, drugi srijedom. U slucaju EL se jedan smjesti utorak/srijedu, drugi na cetvrtak i to je to.

    Nije da bi Dinamo i Osijek bili prvi slucaj da u europskim takmicenjima igraju dva kluba na istom stadionu. Evo ove sezone imamo primjer identican tom kojeg spominjemo i jako nam je blizak. LP na istom stadionu igraju Atalanta i Inter. Inter u utorak igra kuci, Atalanta u srijedu vani.
  • deda
    27.5k
    He-he, kamo sreće da Dinamo i Osijek igraju u grupnoj fazi europskih takmičenja.
  • mileni
    93
    He-he, kamo sreće da Dinamo i Osijek igraju u grupnoj fazi europskih takmičenja.deda

    jel isto tako misliš i za hajduk ili rijeku?
  • deda
    27.5k
    Možeš parafrazitati pitanje, nisam shvatio.
  • mileni
    93
    kamo sreće da Osijek igra u grupnoj fazi euro takmičenja......nije mi, kao navijaču Dinama, jasno uživanju u uspjesima drugih klubova (i još pri tome našem rivalu)...
  • Mali dioničar
    14k


    Kaj, ti ne želiš da ostali hrvatski klubovi igraju europska natjecanja?
  • mileni
    93
    igraju igraju, ne igraju ne igraju....jebe mi se....nikakvu sreću to meni ne predstavlja...oni su moji rivali....
  • deda
    27.5k
    He-he, to je bio sarkazam kolega. Ne vjerujem da će tako skoro itko od hr. klubova osim Dinama nastupati u grupnoj fazi euro takmičenja.
  • Dudu
    2.6k
    Meni bi bilo drago da igraju i Hajduk i Rijeka i Osijek..

    Ne zato sto navijam za njih ili simpatiziram, nego ako igraju Europu, uzrocno-posljedicno liga bi bila kvalitetnija i kompetitivnija, samim tim bi i Dinamo rastao u svim segmentima. Konkurencija te cini jacim..
  • Mali dioničar
    14k
    Ne zato sto navijam za njih ili simpatiziram, nego ako igraju Europu, uzrocno-posljedicno liga bi bila kvalitetnija i kompetitivnija, samim tim bi i Dinamo rastao u svim segmentima. Konkurencija te cini jacim..Dudu

    :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.