• deda
    27.7k
    Čije su ove livade preko puta Maksimirske, prema bolnici?
  • The Undertaker
    4k
    Mislim da je to od poljoprivrednog fakulteta.
  • xavier
    11.1k
    Oni ih definitivno koriste, ali ne znam jesu li stvarno i vlasnici ili je možda ipak grad.
  • Kwedi
    3.8k
    fakultet je vlasnik
  • Kwedi
    3.8k
    500 milijuna kuna dignuo je Zagreb kredit radi dovršetka žičare i troškova ZETa.

    Trošak žičare se povećao odjednom za 120 milijuna kuna.

    Čisto kao pokazatelj gdje bi novac završio i kad bi se krenuo raditi stadion gradskim novcima.
  • Draž
    1.1k
    Čisto kao pokazatelj gdje bi novac završio i kad bi se krenuo raditi stadion gradskim novcima.Kwedi

    Ma nek završi i u Banjoj Luci, samo da ga jednom već naprave
  • ZGV
    3.1k
    Ovo sa žičarom je lopovluk na najjače. Firma da najmanju ponudu i dobije natječaj i onda tokom radova dignu cijenu. Naravno da su rođe u spiki... Koja lopovska špreha u pm...
  • reziser
    6.2k
    Ovo sa žičarom je lopovluk na najjače.ZGV
    a koia gradnja kod nas nije lopovluk??
    nema stvari koja je čista i transparentna...
    imat ćemo NAJSKUPLJU žičaru na svijetu....
    jbt..na skijalištima se ni ne zna kad se napravi nova..niti su cijene ovak prenaupuhane

    ‘ZAGREB IMA NAJKORUMPIRANIJI ADVENT U EUROPI’: a toga ima ohohooooo

    a stadion..nemožemo ni zamisliti koliko bi se love zamračilo...samo kod nas toga ima
    i sad opet o stadionu ni slova
    ni žig ni pečat
    ni lokacija
    ništa
  • deda
    27.7k
    Sve privatizirat. Sve. Proračuni svih lokalnih zajednica i same države su najveće ishodište kriminala.
  • SAS1987
    13.4k
    Europske utakmice bi trebali igrati u BiH pa da može i Delija na utakmice.
  • xavier
    11.1k
    Europske utakmice bi trebali igrati u BiH pa da može i Delija na utakmice.SAS1987

    Ma što europske, sve ćemo tamo igrati.

    Zemljište u BiH je jeftinije nego u RH. Klub će tamo kupiti zemlju i napraviti stadion. Možda i sama država pomogne kad su toliko oduševljeni "najboljim menadžerom regije". Em Tata može na utakmice, em je tamo još lakše provoditi sumnjive transakcije.
  • FetiviSplićaninIzGruda
    7
    Kako vrijeme odmice cini mi se da jos jedanput slusamo pricu ala "plavi vulkan", samo je stvar u tome sta su prije 10-15 godina ovi nasi dildaci iz kluba i iz grada mogli pickarat i odugovlaciti. Ovaj put smo ga najebali kad UEFA za max dvije godine zabrani igranje na stadionu. Pa se bojim da bi moglo biti stani-pani, nadostukaj krov prek ljeta za par desetaka miliona eura i onda opet odugovlacenje desetak godina dok UEFA ne podigne kriterij za stadion :cry:
  • SAS1987
    13.4k
    Pa se bojim da bi moglo biti stani-pani, nadostukaj krov prek ljeta za par desetaka miliona eura i onda opetFetiviSplićaninIzGruda

    Uefa će nam zabraniti igranje zbog opasnosti stadiona a ne zbog krova... Trebat će nam barem novi zapad i istok. Mozda več sledjece sezone ne dobijemu licencu.. Pa jebote, ispod zapada je mreža za krompir koja treba zaustaviti betonske blokove koji padaju sa tribina.

    Da sam ja u klubu, bi zbog opasnosti zatvorio zapad i istok te tako radio pritisak na grad.
  • FetiviSplićaninIzGruda
    7
    Da sam ja u klubu, bi zbog opasnosti zatvorio zapad i istok te tako radio pritisak na grad.

    Nisam siguran kakav bi to pritisak na grad bio.
  • deda
    27.7k
    Ja bi iskreno volio da nam zabrane igranje na Maksimiru. Meni je Osijek sasvim ok, a i Rujevica je dobra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.