• BBB Mataa998
    1.3k
    Sto u slucaju da Mumija odluci ne doci? Osim sto uprava ostaje jedino tijelo kluba koje ima ugovor do 2027. Sto dalje
  • Ivdzo11
    3k
    Saznali smo da na skupštinu neće doći Najmenik i Bračun. Dvojac je izvorno bio na Barišićevoj listi. To je još jedan dokaz da se njegova potpora osipa. Na stranu Zajecove liste je prešao i dr. Saša Janković. To znači da sada ima sigurnih 30 glasova. Sada je jasno da danas ne može izgubiti izbore. Najgora moguća opcija za Zajca je glasanje završi 30-30, odnosno 30-28 pošto prethodno spomenuti dvojac ne dolazi. To bi značilo ponavljanje izbora, obzirom da pobjedniku treba najmanje 31 glas. Čeka se dolazak još 12 skupštinara.
  • Dzgšb
    279
    top vijesti toop
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako se ne varam, za odabir predsjednika je potreban 31 glas a ne većina u Skupštini. Dakle, nije bitno koliko skupštinara nije došlo već koliko će ih glasati za.
  • Ivdzo11
    3k
    Lako je moguće kako će skupština kasniti jer izvršni odbor još nije ni počeo. Raspravljaju oko pravnog statusa trojice koje bi Nikola Hanžel izbacio. Podno zapadne tribine došli su poznati bivši igrači Dinama Silvio Marić i Tomo Šokota.
  • Bruh
    901
    Piše index da je i Miro Par ne znam jel se njega spominjalo...
  • rioda
    2.6k
    Ali je kvorum 31. I minimalno 31 nam treba za pobjedu, bez obzira na broj prisutnih
  • Sixthway
    275
    hodao sam kao mladi adolescent dok smo se šetali po Istoku , svako malo pod zapadom. Crne liste,maltretiranja itd. Sad nažalost nemogu doći radi obiteljskih obaveza ali vidimo se kasnije na sjeveru.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako treba bit cemo do utakmice ispod zapada... Samo nek ekipa i dalje dolazi.
  • Samo Dinamo
    92
    Ako je za kvorum dovoljno 31, nije li onda dovoljna većina prisutnih? Znači teoretski ako ih bude npr 50, onda je dovoljno 26 za pobjedu?
  • The Undertaker
    4.1k
    Za izbor predsjednika nije, barem koliko ja znam. Mora biti 31 glas za.
  • Heisenberg1986
    129

    Naravno, ne mogu svi doći, šteta da ne mozes, ali ova pobjeda će biti od svih nas koji smo prozivjeli sva ta sranja.

    Dinamo pripada onima koji ga vole bez interesa
  • Jaro
    5.7k
    31 je kvorum i 31 glas je potreban za izbor predsjednika
  • Ivdzo11
    3k
    Ajde jos JEDAN.... U dvoranu su usla 30-orica
  • Samo Dinamo
    92

    Onda je ovima dovoljno da ne dođu na skupštinu i mumija ostaje predsjednik?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.