• IstokKa96
    557
    @Jurki da ne idemo u sirine osvrtima na prethodnike, iskoristio sam njegovu izjavu koja je u mojim ocima prikladna jer da nismo uzeli ni bod danas, bili bi u velikom psiholoskom 'zaostatku'.
    Uzeti bod u ovakvom raspletu realno nas ne veseli previse, ali ipak ima znacenje.
    Zamislite da smo vodili, pa primili u 94., sad bi bili na 489. stranici komentara i 'komentara' :wink:
  • Jurki
    8.8k
    tocno igrali smo protiv Vza 2 i pol dana kasnije. Vredu, štima.. ali imas zamjene koje nisu igrale u Sevilli.
    Imas igrace koji nisu prijavljeni za Europu. I s tim ti nemres resiti jedan Varazdin vec te golman spasava od debakla.


    Bilo bi to ok da mi rjesavamo male utakmice bez cupanja kose i visokog tlaka. Ali niti jedna utakmica i ni jedan protivnik s kojim trebamo igrati nije da bumo rekli.. gazimo to bez problema..
  • plavac173
    2.6k
    Slazem se ali opet "kockat" se sa igracima iz drugog plana u ovakvoj sezoni.. uvijek ocekujes iznijet ce to ovi koji su igrali, sad primjer u Spanjolskoj i eto jbg
  • veselko tenžera
    1.3k
    Sad sam pogledao sažetak, pa mi šansu nismo stvorili!

    Osijek je imao prečku, Mierezov zicer, Prekodravac glavom s par metara...
  • BBBaranja
    1.9k

    Nije baš tako,sa crte su nam ljudi skinuli 2-3 lopte..
    Nerješen rezultat najrealniji..
  • IstokKa96
    557
    @Jurki ja sam ovu sezonu oznacio kao slikovito recenu križnu i prijelaznu. Vjerujem u sve nas i na terenu i na tribinama, a za 2 tjedna i u upravi da ce sve doci na svoje i da cemo se krajem 5.mjeseca ipak smijati 'oko glave'.
  • veselko tenžera
    1.3k
    skinuo je Mierez jednu u onom hrkljušu na kraju, ali po snimci kamere iza gola pitanje je bi li ušla.

    Jedna plus/minus, sramota je da o tome pričamo, a 65 minuta igre smo bili u minusu.
  • BBBaranja
    1.9k

    Posjed na našoj strani,19 udaraca,15 kornera..nije to bilo toliko loše,neće iz Osijeka niko lako odnijeti 3 boda..
  • jedan u nizu
    6.1k
    Domaći navijači bodrili su svoje ljubimce s tribina tijekom cijele utakmice, ali oni najvjerniji, Kohorta, odlučila je napustiti tribine prije posljednjeg sučevog zvižduka.
    Kohorta je na taj način iskazala negodovanje događanjima koji su eskalirali nakon utakmice Hrvatskog kupa tijekom tjedna kada su Osječani ispali od Lokomotive. Tada su navijači krenuli u verbalni obračun s igračima, ali oni su se brže-bolje povukli u svlačionicu.
  • dzis
    581
    Htio sam ga na ljeto ,molio Boga da produzi ugovor,Ali ono sto Bruno pokazuje nije fer..ovo nije fer.Buraz ako ti se ne igra,to se moze preko trenera i medija prekriti da te se cuva za Europu Bla Bla bla..Ali ovo sto pokazuje nema smisla

    Najbolji igrac nam je I najveci uteg.I dalje tvrdim da bez njega mi Osijek danas dobivamo
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ponovit cu jos jednom, jel Bruno sam sebe drzao u igri 100 minuta?
    Kad izade sam skandal..
  • Aggro
    590
    Za ovo može biti odgovoran samo trener. Da iz utakmice u utakmicu mi ovako prosipamo mozak po terenu...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jedno je kritizirati, ali ovo je degutwntno pljuvanjem po nekim igračima koje će isti u nebi stavljat kad zabiju gol ili samo tovara nazivaju klaunova.

    Malo se pogledajte u ogledalo nakon što napišete takve rij3ci protiv petkovica ili bilo kojeg drugog igrača dinama. Jel bio loš? Je. Jel se sam stavio u igru? Nije. Jer nas najbolji strij3lac a i asistent ove sezone .onda valjda ipak neki kurac igra ove sezone.

    Poslije svakog kiksa, ovdje postaje toliko ružno za bit da je tužno.

    Baš me briga jel ću dobit ban ali nek se jebe svatko tko akon svakog kiksa tu sere po igračima na ovakav primitivan način.

    Nek se jebe svatko tko ne zna prihvatiti lošu igru i poraze dinama. Svi su oni ljudi. Imaju loše i dobre dane. I koliko ja znam, nisu izgubili danas.
  • veselko tenžera
    1.3k
    nije se sam stavio u igru, ali sam glumi budalu, sam ne trči, sam pokušava lucidna proigravanja umjesto da doda na stranu i trči u 16, sam izgubi duel i ni pogledom na isprati protivnika, sam drži kapetansku traku i ruga se njoj i klubu u kojem igra.

    Je li Jakir papak koji bi ga trebao izvaditi, a ne smije mu ni "a" reći - apsolutno!
    Je li Petković seronja koji igra privatne utakmice u kojima traži jedan potez za svoj gušt po cijenu rezultata i igre cijele ekipe - je! I sve to s trakom na ruci.

    Nama je ova bila važnija od 4 Betisa i 6 Paoka, a koliko nam je kapetan bio glavom u ovoj utakmici dovoljnoj govori potez iz 100te minute. Sutra očekujem Olivarija s tekstom o herojskoj žrtvi kapetana koji vuče neku ozljedu. Nemojte se, molim vas, žrtvovati za Dinamo igrajući ozljeđeni ili dok ste u PMSu.
  • Danko
    597
    Nije se sam ostavio u igri ali mogo je sam izać ko što je već jednom napravio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.