• Krizy
    35.5k
    U utakmici 7. kola očekuje nas jako bitna utakmica s Osijekom, gdje ćemo "debitirati" na novome stadionu.
    Osijek je raspucano ušao u novu sezonu, golovi padaju na obe strane pa nakon 5 utakmica imaju gol razliku 17-10, uz 11 bodova. Osijek je drugoplasirani na ljestvici HNL-a, sa četiri boda manje od Hajduka a četiri više od Dinama, koji ima i utakmicu manje.

    Dosad smo sa Osijekom odigrali 103 utakmice u HNL-u te ostvarili 66 pobjeda uz 25 neriješenih i 12 poraza. Gol razlika je 209 - 77.
    U Gradskom vrtu smo pobijedili u 27 utakmica, 14 puta remizirali te 9 puta izgubili, uz gol razliku 86 - 42.

    U zadnjih devet utakmica u Osijeku, od 2019., imamo jednu pobjedu, 3 neriješene i čak 5 poraza, uz gol-razliku 4-8.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Varaždina, Osijek je krenuo u sastavu:

    Malenica - Gržan, Bralić, Mkrtchyan, Drambayev - Nejašmić, Brlek - Bukvić, Caktaš, Lovrić - Mierez

    U slučaju žutog kartona utakmicu protiv Slavena će propustiti Mišić.

    Koeficijenti su postavljeni na: 4.20 - 3.60 - 1.85

    Ulaznice
    1. Kakav rezultat očekujete? (113 votes)
        Pobjeda Dinama
        93%
        Neriješeno
          1%
        Pobjeda Osijeka
          6%
    2. Idete li na utakmicu? (113 votes)
        Da
        37%
        Ne
        63%
  • Marcinko
    282
    Ja bi pokušao s Baturinom na lijevom krilu, na trenutke je izgledalo dobro protiv Rijeke kad bi on otišao na krilo umjesto Mairna, a na njegovo mjesto onda Vidović koji se na toj poziciji najbolje snalazi i napada dubinu više od Baturine.
  • Jurki
    8.5k
    treba ocito cijela momcad promijeniti poziciju. Nije bilo dosta kaj nam pol obrane igraju igraci kojima to nije njihova pozicija. Da probamo jos i Nevistica u napadu?
  • Marcinko
    282
    Guardiola stalno mijenja pozicije igračima i ne bi rekao da mu ne ide, Rile je naš najbolji stoper u zadnje dvije utkamice bio, Ljubičić je isto dobar po boku, zašto bi robovali pozicijama. Ja bi isto volio ono pravo lijevo krilo ali ako moram birati između Baturine/Vidovića na lijevom krilu što im nije prirodna pozicija i Marina, uvijek ću izabrati prvu dvojicu. Ovo je sve naravno pod uvjetom da ne dovedemo to krilo, a već sam na odgovarajućoj temi napisao da bi to trebao biti prioritet broj 1, ispred svake druge pozicije.
  • Captain America
    13.3k
    Guardiola stalno mijenja pozicije igračima i ne bi rekao da mu ne ideMarcinko

    Guardiola dovede sve igrače koje poželi, a mi ne možemo dovest HNL napadača. I onda bi se trebali usporedit s njima. S razlogom njegovo pojačanje dođe prosječno 50 milijuna, a naše 2.
  • NORTE
    9k
    Sve sam uvjereniji u pobjedu na Pampasu.

    Imaju puni novi stadion, novog trenera koji dobro brodi, ali nemaju kvalitetne igrače kao dinamo.
    Više nismo za klasu bolji, ali za par nijansi jesmo, a imat ćemo i glasnu podršku.
  • dzg717
    937
    Ja mislim da smo za klasu bolji i imam osjecaj da je ovo lagano 0:2
  • mali M
    3.3k
    Više nismo za klasu bolji, ali za par nijansi jesmoNORTE

    pfffffff, neznam čime nam se to Osijek približio.. Nama ode 4/5 nositelja i meni i dalje to izgleda ne za jednu klasu, nego nekoliko iznad njih..
  • Mr Anderson
    5.3k

    Pa to da se Baturina povremeno izvlači lijevo za vrijeme utakmice radimo već mjesecima. Prije bi mijenjao pozicije s Ivanušecom, sad je s Marinom. Nije to ništa novo, ali Baturina nije krilo niti će ikad biti.
  • Juznjak
    2.9k

    Jednostavno treba vidit mogu li Baturina i Vidović funkcionirat kao Baturina i Ivanušec. Ako mogu, samo napriied, dat im slobodu i nek mijenjaju pozicije kako god žele i nek se djeca igraju s ovim ekipicama u utakmicama koje nam slijede :smile:
  • Mlađi referent
    10.4k
    Pampas nakon Praga, smrdi na kiks. Budemo li na 4/4 s Jakirom, bilo bi to uistinu impresivno.
  • scooniepenn
    1.8k


    Što se tiče odnosa kvalitete između nas i Osijeka potpuno se slažem, ali što se tiče nositelja baš i nije 4/5. Luka je postao ključan igrač tek odlaskom Oršića i prebacivanjem na lijevo krilo, tako da je to jedan te isti nositelj. Druga pozicija je svakako Šutalo, a treća Livi. Što se tiče Ademija lani njegov je utjecaj više bio kao lidera i vođe, nego na samom terenu. Među najbolje igrače Dinama lani svakako spadaju Miško, po meni na razini cijele sezone najbolji igrač, Petko i Baturina. Tako da bi to prije bilo 3/6 ili 3/7 ako ćemo Ademija još ubaciti.
  • mali M
    3.3k
    ma slažem se skroz, ja sam napisao 4/5 ovako bubnuo kao otišlo puno nositelja.. preciznije bi bilo točno svakako ovo što si napisao.. ali ja mislim da ekipa podcjenjuje koliko znači dobar trener.. doslovno sa njegovim potpisom a i nakon ove dve utakmice računam na prvenstvo i na dobar odjek u europi
  • scooniepenn
    1.8k

    Trener je apsolutni ključ, jer ako je jako dobar može i od lošijeg sastava stvoriti jaču momčad. Najbolji primjer je Antwerp protiv AEK-a i što je van Bommel napravio i kako je Beli to odradio s Dinamom koji je u tom trenutku po imenima imao sigurno jaču momčad nego Antwerp.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Utakmica u nedjelju je možda i važnija od ove danas. Mi ne moramo danas ništa ganjati. Prolazimo i s porazom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.