• Dinamouberalles
    128
    igrački smo jači za koplje , oni su uigraniji i to je to
  • Teofil Kateran
    873
    Očekujem: Nevistić - Ljubo, Perić, Šutalo, Ristovski - Mišić, Bulat - Vidović, Baturina, Špikić - Petko
  • Patak
    2.2k
    Nitko ne spominje Mihajličenka? Jedini koliko toliko dobar igrač za prvih 11 doveden ovo ljeto. Ili je i njemu koljeno načeto pa ne može...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne znam što očekivati...
  • SAS1987
    13.5k
    Ne znam što očekivati...db-izbjeglica

    Prvi poraz Osijeka ove sezone.
  • IstokKa96
    557
    Samo neka igrači budu postavljeni na svoje prirodne pozicije i bit će sve u redu. Daljnja izmišljanja 'tople vode' sa obranom od veznog igrača, dva desna bočna i jednim stoperom neka budu zaboravljena.
    Nevistić, Mika, Perić, Šutalo, Ristovski, Mišić, Ljubičić, Vidović, Baturina, Špikić, Petković
  • Olmic
    2.7k
    I ja se nadam ovoj postavi
  • Mlađi referent
    10.7k
    Sutra me čak ozbiljno strah Miereza jer je svojom agresijom radio problema i Šutalu, ova traljava obrana bi mu mogla doći kao naručena.
  • Nousername
    613
    Pa nije Mierez Lewandovski pa da ga se bojimo.Kakva god da je ova obrana ti igraci su igrali protiv puno jacih igraca od jednog Miereza
  • Rex Ramae
    2.5k
    Malo nas strah Miereza pa se malo grozimo na spomen da će doći k nama, zanimljivo. :lol:
  • Mlađi referent
    10.7k


    Igrali su protiv puno jačih i od spartinih pa popili 4 komada.. da smo mi pravi, ne bi to bio problem.
  • DiddyGuela
    951
    U strahu su velike oci. Mierez je za nas sada kao kada igramo LP i pripremamo se za Lewu. Sutrasnja utakmica nam je must win, nismo u formi, ulazimo u utakmicu sa porazom iz Praga. Nesigurni smo, prestraseni i ocito na nivou koji ne garantira 3 boda unaprijed protiv bilokoje ekipe u HNLu osim Rudeša.

    Ovo je nasa realnost, treba se priviknuti na novu realnost. Ne moze se ocekivati totalni nogomet od ovog sastava.
  • Nousername
    613
    Ja vjerujem da je Jakir nakon ovakvog poraza dosta radio na obrani ova dva dana i postavljanju iste.Al ak nas brine obrana kolko bi tek trebalo njih.Nama ak je obrana losa njihova je bar jos duplo gora
  • Sava Krpa
    208
    Kao prvo ne sumnjam u pobjedu jer igrački kadar mora oprati ljagu sa sebe zbog učinjenog.
    Kao drugo nadam se da ce Jakir napokon početi koristiti igrače na prirodnim pozicijama jer od ovoga očito nema plodova.
    Kao treće pobjeda je imperativ da sebi i drugima pokazemo da smo u stanju pobijediti svakoga u HNL-u kao i činjenicu da ne smijemo još dublje potonuti prije reprezentativne stanke.
  • dzis
    581
    Nervoza više od 24h prije tekme(lagani proljev), osjećam neviđeno nepovjerenje prema ekipi pri odlasku u Osijek.. Odlazak u Osijek se čini kao odlazak u Madrid ili London(upravo jebem vam...)

    Mogu se jedino nadati nekom bljesku i akcije tandema Bruno-Baturina, koji se mora dogodili barem dva puta, jer mi gol primamo sigurno

    Kaj su nam napravili iz ekipe...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.