• Mr Anderson
    5.4k
    Bitne su nam sve, ne samo ova u nedjelju. Mi do derbija nebi smjeli izgubiti ni boda. Ako i oni ne izgube ni bod onda nam je pobjeda u Splitu praktički imperativ. Za kornfleks ligu bi rotirao ekipu, pogotovo ako izvučemo neku lakšu grupu.
  • blue heart 72
    1.4k
    ma ne doslovno, jasno je da se igra još puno tekmi, ali u slučaju negativnog ishoda će biti još lošija atmosfera u i oko kluba. Mislim da igrački nismo ništa slabiji od ovih dolje, dapače mislim da smo bolji. Ono što me brine je cijela negativa oko kluba i to na svim razinama
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus ma ne doslovno, jasno je da se igra još puno tekmi, ali u slučaju negativnog ishoda će biti još lošija atmosfera u i oko kluba. Mislim da igrački nismo ništa slabiji od ovih dolje, dapače mislim da smo bolji. Ono što me brine je cijela negativa oko kluba i to na svim razinamablue heart 72

    Bolji smo, al iskreno za nijansu. Vrlo malu nijansu.
    Da, bojim se da će nas unutarnji ratovi uništiti kao i nesposobnost uprave. Svaki put kad pomisliš da nemre biti gore bude gore. I bit će još puno gore dok jednom, tko zna kad, ne bude bolje.
  • Jaro
    5.6k
    stigne i ta nijansa do nedjelje otic iz kluba...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Neće se to dogoditi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    "Za utakmicu protiv GNK Dinamo prodano je 3518 ulaznica kojima treba pribrojati 5845 vlasnika godišnjih ulaznica."

    Znaci ostalo je nesto vise od 3000 ulaznica. Istok je rasprodan. Do naseg sektora je jedino moguce uzet B3 (sjever). Slobodna prodaja je jos iskljucivo danas i sutra 10-18 na njihovom TP u Osijeku.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ja u redu sada ima jedno 100 ljudi u redu ispred mene.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vjerujem da ima Zonasa koji bi na tekmu a ne mogu u Osijek po karte. Izadi ljudima u susret :smile:
  • Mihaljević
    8.2k
    Nek se javi ko oće slobodno , imam 1 mjesto ostalo
  • Mihaljević
    8.2k
    Kaže Jakir osijek je dobra momčad , puno daje isto tolko prima hahhaha...
  • Sunja86
    1k
    Nevistić
    Ristovski Perić Šutalo Mhyka
    Mišić Ljubičić
    Špikić Baturina Vidović
    Petković
  • blackbully
    4.4k
    Pampas rasprodan za nedjelju.
  • Jaro
    5.6k

    Nevistic
    Moha Ristovski Peric Ljubo
    Misic Bulat
    Spikic Baturina Marin
    Petkovic
  • Juznjak
    3k

    Nema šanse da će Jakir ponovit sastav. Pa i on je sam kritizirao pojedince (Marina i Mohu), ne direktno, ali je bilo jasno da su se na njih najviše odnosile kritike koje je rekao nakon utakmice.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Nevistić
    Rile Šutalo Perić Ljubo
    Mišić Bulat
    Špikić Baturina Vidović
    Petković

    To očekujem od Jakira. Isto tako, pobjeda bi me šokirala više nego ona protiv Chelseaja. Dva teška gostovanja zaredom + vjerojatna depra radi Sparte, ne očekujem oku ugodan nastup
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.