• Blueshadow86
    1.1k
    Nemoj mi se bahatiti ovdje i ironično me nazivati "pametnjakovićem". Pišeš na ovom forumu nebuloze čitavo vrijeme i nemam ti se živaca obraćati, ali sada hoću, tj. već jesam.
    I da, Ristovski ne pridonosi ničemu više. Već dugo je loš, trom, spor i nikakav. Žalosno je da ti to ne kapiraš, ali to je već tvoj problem.
  • Mr Anderson
    5.8k

    Srećom se tebe ništa ne pita.
  • Jurki
    9.4k
    Frend to je satira, kao kakve bi ocjene dao da ocjenjuje članove uprave.GaijiZG

    Ok nek je satira, ali kaj se te kucketine tice nemam vise ni grama tolerancije ni na satiru ni na zajebanciju a ni na ozbiljnost kaj se Dinama tice.
  • mosad
    391
    bravo i tebi. Iskreno piši ti dalje šta god hoćeš boli mene briga.Samo se nemoj se cudit kad pola foruma ima istu primjedbu na tvoj broj komentara i propitkiva dali si retardiran ili ne.
    Lp
  • GaijiZG
    793

    Ne pita se ni Jakira, pita se senatore koji su se postavili iznad kluba u najbitnijoj sezoni, ok Olivari?
  • Oluja
    3.8k
    Sve vas molim da ove sezone više ne upisujete bodove unaprijed protiv bilo koga. Mi smo jednostavno jad i bijeda s povremenim bljeskovima.
  • Mr Anderson
    5.8k

    Odi tam religiju komentiraj, a ne nogomet.
  • Bruh
    901
    Za Rijeku ne vjerujem da će držati tempo uz sav respekt njimaMaksim Maksimirski

    Jedini zabijaju prek 2 gola po tekmi mi se mučimo da zabijemo jedan u HNLu kamoli 2... da nije Goda napravio onaj penal bili bi u još većoj krizi neg sad. A iduće kolo im je protiv Osijeka bez Miereza jer je danas dobio žuti. Hajduk nije u nikakvom naletu s ičim nit neš posebno igraju onaj 5:0 protiv Varaždina je bio ekstremno nerealan rezultat s obzirom na kaj su pokazali na terenu.
  • Vratite nam Istok
    143

    Ne mogu se složiti s tobom. Pises kao da smo vec usli u zadnji krug prvenstva. Hajduk kad odigra s
    utakmice koje si naveo, uz Osijek, nema vise derbija, a mi imamo Osijek doma i Rujevicu. Ako budu ispred nas nakon sljedecih pet kola, sanse za titulu nam drastično padaju.
  • plavac173
    2.6k
    Hahah hladno se pola ljudi ovdje raspravlja i nazivaju jedni druge raznim pridjevima, samo skrolaj sad gore zadnjih 10ak min, nigdje nisam krsio nikakva pravila i to je to. Prestani shvacat sve tako ostro i da gledas ko koliko postova ima i lajkova, strasno.. Sto se mene tice mogu mi 0 lajkova stavit i 10 tisuca postova, ja sam ovdje zbog Dinama kojeg volim a ne jer volim forum kao forum i da se brinem o "statistici" na istom, sve to dok ne krsim nikakva pravila, za razliku od nekih ovdje ali necu se spustat na to.
  • Doktor Kunić
    2.8k
    MRSSSSSSSSplavac173
    hqhqhqhqhq spikicplavac173
    STA GLEDAS?????plavac173
    Ajde probaj ponistit hahahahahahaplavac173
    AJDJEJEJEJEJEJJEJEJEJEJEplavac173
    Hahahahahahahaplavac173
    SPIKIC DARIOplavac173


    Brate mili. Poanta je? Dalje mi se nije dalo :grin:
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Ako budu ispred nas nakon sljedecih pet kola, sanse za titulu nam drastično padaju.Vratite nam Istok

    To da, ako nanižu 4 ili 5 pobjeda onda su definitivno favoriti.
  • Jurki
    9.4k
    Sad smo i sa nadoknadom bod iza ajduka i dva iza Rijeke... super nema šta ako ne dobiju PAOK stvarno više nemam komentara.Bruh

    Gle kak sam i vec milijun puta rekel.. boli me kurac za konferencijsku ligu.
    Moze ovo i u nepopularna misljenja ali u ovoj situaciji ce trenercina sjebat sve..na kraju bumo ostali bez i jednog trofeja. Svakom utakmicom mi sebi zagorcavamo zivot.
    Trener si pa jebem ti mater narajcaj igrace da poginu na terenu pa taman da dobijemo 5 komada boli me kurac ali pogini.
    Ovaj beskrvni kurac od igre gledamo cijelu sezonu. Dokle?
    Za poneki bljesak? Rijeku smo trkacki pojeli i oni otisli u Osijek ko na izlet.
  • plavac173
    2.6k
    Ajd sad izvuci od nekog drugog sve za redom i vidi kako izgleda... Zbog cega ne spominjes ljude koji su vise komentirali od mene :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.