• plavac173
    2.6k
    Posteno, samo se vrati na pocetak utakmice i gledaj, necu vise izlazit van teme, samo jako
  • Mrvica
    3.3k
    Daj ajde pobogu od 53 stranice jedno 34 je nadjebavanje i svađanje..
  • Doktor Kunić
    2.5k
    ne znam zašto su svi tebe baš pikirali. Nisam jedini očito. Svi mi volimo dinamo i pratimo al nije ovo chat jebiga
  • bluepower86
    822
    Gostovanja u Osijeku su uz bok gostovanjima na Rujevici i Poljudu tako da je bod solidan.Bitne su iduce utakmice.
  • plavac173
    2.6k
    Ovo je zadnji moj post van teme. Svidja mi se kako govoris svi i pogledas taj broj i usporedis ih sa aktivnin ljudima ovdje, opet kazem ne zanima me dok god ne spamam i ne krsim nikakva pravila i bas nigdje nisam spam uradio tako da. Evo upravo sam 10 postova skupio da tebi odgovorim sad :lol:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ti samo misliš da nešto kapiraš, o nogometu pišeš uglavnom bezvezarije. Tipični "pametnjaković" s trosjeda.
  • Paggini
    7.1k


    3 mjeseca si ovdje, imas 1800 postova brate... Shvati hintove i primiri malo postanje tijekom a ma bas svake utakmice ili si nadji frendove pa s njima komentiraj na whapp grupi ili kaficu.
  • ShanKu
    364
    Znam sada da smo svi bijesni, ljuti, razočarani ali nemojmo širit negativu i lošu volju, to nam je sada najmanje potrebno!

    Samo pozitiva, optimizam, vjera, navijanje, podrška, jako protiv ostalih do kraja!! Rezultati budu došli :strong:
    Ajmo Dinamo, nema predaje! Idemo dalje, korak po korak!!
  • plavac173
    2.6k
    Odgovorio sam gore, nigdje nije spama bilo i ukljucujem se u sve teme i to je to, a jedini koji trenutno krse neka pravila su ljudi koji izlaze van teme zadnjih sat vremena, umjesto da pisu u privatnom ako imaju sta, ili je cilj samo nabit lajkove na forumu :lol:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Gostovanja u Osijeku su uz bok gostovanjima na Rujevici i Poljudu tako da je bod solidan.Bitne su iduce utakmice.bluepower86

    Tako je. Ljudi su zbog mnogo pobjeda u nizu očekivali šetnju kroz Osijek i najavljivali su laganu pobjedu. Ja sam među rijetkima pisao da će biti gusta fizička utakmica i da neće biti lako.

    Sada ide opća depresija, ne dobije li se PAOK-a opet će početi stvarati negativu i pritisak igračima i treneru. Ako PAOK ne padne u četvrtak Jakir će biti u istom statusu kao nedavno i svaka će mu utakmica biti moguće zadnja. Tako se nesvjesno radi protiv kluba jer se nakon 7-8 pobjeda zbog jednog remija (i to u Osijeku) već tjera trener, igrače se vrijeđa, pritisak leti do neba...
  • plavac173
    2.6k
    Živa I dinamična utkamcia. Dobro smo ušli, imali dvije prilkie. Ali Bralić je prelagano ulazio, parao nam linije, a onda smo naivno dobili gol iz brzog auta, onda smo se opet probudili, pokušali napraviti dodatan pritisak, kasnije smo dali u igru sve ofanzivno što smo imali. Na kraju smo izjednačili, ali mogao je i Matković na kraju zabiti i završiti utakmicu. Neshvatljivo smo izgubili psojed, nismo bili dominantni. NIsmo mogli napraviti pritisak na zadnju liniju, možda je malo iznenađenje bio Jugović na lijevom krilu. Samo je bilo pitanje u kojem će sustavu izaći. Odlučio se Zekić zaigrati s Nejašmićem i Cokajem, malo čvršće izaći, ali nisu nas pretjerano iznenadili. Dosta energije nam je trebalo.", rekao je trener Dinama pa dodao:

    Naivno smo primili gol, tek ond akrenuli. Nedostajao je završni udarac. Pokušali nastaviti isto kako smo završili. Tražili smo gol cijelo vrijeme. Vratilo nam se u 94. minuti. Mi kao Dinamo želimo uvijek uzeti tri boda. Nije bilo lagano. Moramo se zadovoljiti bodom i okrenuti se dalje u utrci."

    Treći put u sezoni bodove porotiv Osijeka u završnici.

    "To je pobjednički mentalitet. Igra se do zadnjegzvižduka. Znali smo i primati u zadnjim minutama. Sjetiti se Gorice. To je nogomet. Ja sam vidio reakcije igrača da u 94. zabiju i trče na centar po još jedan i to je ono što me veseli. Dinamo je momčad koja je navikla zabijati i pobjeđivati, ostanu ti četiri minute do kraja, nadaš se da možeš zabiti i pobjednički gol."

    Je li Dinamo imao problema s energijom?

    "Ako gledamo zadnju srijedu, osam smo igrača promijenili, mislim da nije energetski pad."

    Slijedi PAOK na Maksimiru?

    "PAOK je jako dobra momčad, dosta čvrsta, bit će to 50-50, ali mi ćemo pokušati ostvariti pozitivan rezultat uz našu publiku, nadam se da ćemo uspjeti, ali moramo biti pragmatični."

    Petković se puno povlači, Dinamo igra bez klasičnog napadača?

    "Gol je bio korner, svi smo došli naprijed. Theo je uzeo lopte. Četiri puta je Bralić izbijao. Imamo mi napadača, ali nećemo podcjenjivati Brunu Pektovića. Imamo plan 1, pa plan 2. ovja drugi ispao je dobar. "
  • bluepower86
    822


    Tako je,uostalom opcenito u Osijeku uvijek igramo teske i tvrde utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.