• deda
    26.3k
    Ma neka se narod veseli. Pa vi u Sesvetama se više od dvije godine veselite novom stadionu.
  • deda
    26.3k
    I mi u Bjelovaru isto se veselimo novom stadionu. Oni procijenili troškove na 14, pa korigirali na 18. Mjesec prije natječaja gradonačelnik kaže da bi moglo biti 21. Kad su otvorili ponude na natječaju, najpovoljnija 28 milja. Sad su već dva mjeseca zašutjeli. Mi se i dalje veselimo.
  • 000
    941
    :cool: Reflektori su već tu, nije ni stadion u Sesvetama daleko :wink:

    IMG_4996-1440x564_c.jpg

    NK%20Sesvete.jpg
  • markoli
    1.6k
    Reflektori su već tu godinama :grin:
  • 000
    941
    :wink: Samo sam pokusao biti ironican, obzirom da se tamo na "novom stadionu" lopte trebala zakotrljati u proljece 2018....
  • Eduardo
    16.8k
    Banants Stadion - Armenia (Yerevan) - FC Banants - 4.860

    jaxpgg.jpg

    2h6bmsx.jpg

    2v2h2k3.jpg

    j6l5px.jpg
  • 000
    941
    Ovakav bih volio vidjeti Hitrec-Kacijan recimo.
  • Infinity
    14.9k
    Kad spomenu HK, da iznesem jednu svoju zamisao iako tema nije Maksimir, al nije ni bitno. Mislim da bi HK mogao biti privremeno rjesenje dok se gradi Maksimir. Za Europu nam je potrebno 8.000 sjedecih mjesta, ali bi UEFA mogla progledati kroz prste, mada ja mislim da Dinamo treba zbog sebe postaviti 8.000. Javlja se problem, 8.000 bi bilo puno kasnije za zamjenski stadion, ali je 4.000 sasvim OK. 4.000 bi mogla biti glavna, betonska tribina koja bi ostala kasnije, nesto poput danasnje tribine na tom stadionu/igralistu. Ostale tri bi mogle biti celicne montazne tribine. Dok se netko nije javio da kaze da UEFA to ne dozvoljava, da pojasnim nesto. UEFA ne dozvoljava obicne montazne tribine koje vidjamo na skolskim igralistima, tipa ovo. UEFA dozvoljava montazne tribine koje imaju cvrst betonski temelj i koje su pricvrscene za te temelje. U Slovackoj sad svi rade to. Ovdje na slici mozemo vidjeti betonske temelje za tri montazne tribine. To u konacnici izgleda ovako.

    Evo jedan primjer.

    Štadión pod Zoborom
    Kapacitet: 7.480 sjedecih mjesta
    Cijena: 7.9 milijuna eura (2.4 milijuna drzava, 5.5 milijuna grad)
    Radovi: Renoviranje stare centralne tribine, rusenje ostale tri tribine i izgradnja tri nove montazne tribine
    UEFA cat. 3

    38708066_2349538371739282_4006221798650675200_n.jpg?_nc_cat=0&oh=37b2b50e4bc978a6a74e1a12f058a3d3&oe=5C091D77

    38720656_2349539255072527_6108079386295009280_n.jpg?_nc_cat=0&oh=bc9977b7e83c8acedae01045f5e8a73e&oe=5C07AB73

    I sad ono bitno. Opet je to 8.000 i opet je to puno. Ove 4.000 montaznih se moze pokloniti nekim ZG klubovima ili klubovima prijateljima van Zagreba. Mogu se tri tribine pokloniti odvojeno za tri kluba, a moze se od njih iskombinirati da budu cak i cetiri tribine. Po 1.000 svakome. Siguran sam da bi mnogi bili sretni i zadovoljni da dobiju lijepu tribinu s krovom na svoje lokalno igraliste. Njihov posao bi bio samo da sebi naprave temelje i da prevezu tu tribinu.
  • xavier
    11k
    zar nismo zaključili da treba raditi novi stadion, a ne renovirati/dovršavati Maksimir? U tom slučaju ne trebaš privremeno rješenje.
  • Infinity
    14.9k
    Da, ali bi taj novi mogao biti na mjestu starog pa bi nesto ipak bilo potrebno.
  • xavier
    11k
    Nema ni potrebe, a ni logike kad smo lijepo zaključili da ima sasvim dovoljno mjesta u neposrednoj blizini.
  • Infinity
    14.9k
    Dosli smo mi do zakljucka. Pitanje je hoce li oni? Oni su zakljucili da stadion treba, ali ne i da ce ga graditi. Po njima cemo za godinu dvije igrati Europu na Rujevici ili Pampasu, a razlika ce biti i u tome sto cemo prazna obecanja slusati malo cesce. Nakon neke spektakularne pobjede slusat cemo kako Dinamo zasluzuje novi stadion i slicno, kao sto i sad slusamo, ali se njima ne zuri s obzirom da Maksimir dobija licencu, a pitanje je do kad ce ju dobijati. I opet ce nakon neke odbijenice radije uloziti 10-15 milijuna eura u tu rusevinu nego krenuti s konkretnim rjesenjem. Mislim da je njima i dalje realna opcija da pokriju zapad i sjever.

    Zasto me ne ceka neko bogato nasljedstvo? Pa poklonio bih pare da se tu napravi barem jedan krstena tribina, cisto da placemo da nam fale jos samo tri, a ne kompletan stadion kao danas.
  • xavier
    11k
    Zasto me ne ceka neko bogato nasljedstvo? Pa poklonio bih pare da se tu napravi barem jedan krstena tribina, cisto da placemo da nam fale jos samo tri, a ne kompletan stadion kao danas.Infinity

    :rofl:
  • BluePhone67
    3k
    xseesortmk0vk79b.jpg

    Hns, Kinezi, Dinamo, Repka.. blabla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.