• deda
    27.3k
    I nije zatvoren pa ti puše vjetar
  • Infinity
    15.1k
    Jest s ove strane odakle je slikano. Tu neki baja ima kucu koja veze dvije tribine. Nesto tipa one zgrade izmedju zapada i sjevera na Maksimiru, ali na malo drugaciji nacin :lol: S druge strane, tj. preko puta ove pokrivene je opet vezano s kucom, a taj baja ima cak i bazen. Nevjerovatno kako su smjestili taj stadion tu i nemaju ni 1% mogucnosti za sirenjem i zbog toga imaju tako nepravilne tribine. Takvo nesto je npr. redovno po Srbiji. Pratim tamo malo stadione i imaju milijun Pecara, ne priznaju stadion bez kuce na tribini.
  • deda
    27.3k
    Koliki kapacitet ima taj Veležov stadion u Vrapčićima?
  • Infinity
    15.1k
    Ova nova tribina ima 1.106 sjedalica. Centralna tribina je trenutno bez stolica. Kaze ovaj da su narucili 2.600 komada tako da ce na kraju biti kapacitet oko 3.700 stolica. To ce se uskoro postavljat, stavit ce i reflektore i bit ce jos radova. Tribina iza drugog gola ce se rusiti, jer nije u ravnini s gol aut linijom. To je nesto nevjerovatno

    5ydz073vvd2smfj8.jpg

    :rofl:

    Znaci ta tribina iza desnog gola nije od desnog terena nego od lijevog. Gore je udaljenost od kornera oko 8m, a dolje oko 3m. Ne znam tko je to pravio, mozda je kolega marcio salovao :lol:

    I ova duz linije sto im fali ustvari na kraju treba biti centralna, tj. na njoj ce biti VIP, novinarske loze i sve ostalo.

    PS. Velez bi se trebao sad vratiti u PL. Prvi su, a imaju i dobru posjetu pa se moze reci da su zasluzili. Stadion rade sporo, ali rade. I na ovoj velikoj tribini ce nakon stolica i reflektora sjesti krov. Vec je trebao, ali ta tribina ima nosive stubove za krov koji nisu dovoljno jaki, tj. napravljeni si bezveze pa ce ih kostati vise od ocekivanog pa je to malo odgodjeno nakon inspekcije.
  • Mr Blue
    3.3k
    Rekli bi mostarski Ultrasi...
    "Raduje me jedna istina,
    da ću opet prvak biti ja,
    ali nikada, Velež neće nikada,
    livada je uvijek livada!"

    :cool:
  • Infinity
    15.1k
    Ma Velez je institucija ma sto tko pricao, a ovi su mogli obradjivat neke druge pjesme, a ne sarajevskog benda vjernog Zeljeznicaru :razz:
  • deda
    27.3k
    A čuj bio je, danas je to klub razine Kustošije. Koliko ih ljudi prati u drugoj ligi?
  • deda
    27.3k
    Da to je lijepa brojka, to nema više od 2 kluba u prvoj.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Mostarski bmv, Bajević, Marić, Vladić
  • Infinity
    15.1k
    U BiH? Pa evo ove sezone imaju Sloboda, Celik, Sarajevo i Zeljo. Zrinjski ima oko 1.800, a borio se za titulu, Velez ima skoro 2.300 sto je 500 ljudi vise. Uz Velez tu u ligi dobru posjetu ima Jedinstvo, imaju oko 1.500 ljudi po utakmici, a rezultati su im ku*ac. Divim im se iz godine u godinu iako nemaju uvijek bas toliko, ali su uvijek medju najgledanijim klubovima u toj ligi. Ima TOSK oko 1.000 i ovo ostalo sve ispod 500. Kod republikanaca je Borac uvijek imao preko 1.000 kad ispadnu, al sad su u totalnom ku*cu iako ce se vratiti u PL i imaju oko 400. Oni su inace u PL imali uvijek iznad 2.000, pa cak i kad ispadaju. Njima treba malo zesci remont kompletnog kluba, mozda da se i ugase i krenu ispocetka. Da nema Mileta davno bi, al takvi kao Mile su ih jos za vrijeme rata bacili tu gdje jesu pa danas duguju preko 10 milijuna maraka za nabavku nafte u vrijeme rata i slicne besmislene nenogometne troskove za koje se koristio klub kako bi se do neceg doslo.


    Mostarski bmv, Bajević, Marić, Vladić
    3 minutes ago
    marcio amoroso

    Neki dan na kvizu bio i tocno to pitanje bilo, tko je bio Velezov BMV? :grin: Bajevic je ja mislim odigrao cak jednu utakmicu za Dinamo, neku prijateljsku.
  • deda
    27.3k
    Možeš mi dati izvor za tu gledanost bIH liga. Ne mogu nigdje ništa pronaći.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ako su takva pitanja na kvizu onda čak i ja imam šanse :smile:
  • Infinity
    15.1k


    BHPL - https://www.nfsbih.ba/takmicenja/nogomet-muskarci/raspored-kola-bh-telecom-premijer-lige/

    PLFBiH - http://www.nsfbih.ba/stranica/prva-liga-fbih

    PLRS - https://fsrs.org/sr-BA/takmicenja-prva-liga.html


    I mozda najlaksa opcija od svih ti je transfermarkt koji preuzima podatke sa sluzbenih stranica nacionalnih saveza. Nadjes ligu, imas gore opciju 'clubs' i skroz desno bude 'attedances'. Tu kliknes i izbaci ti posljednju sezonu. Gore u ovom linku sto sam zalijepio pod 'transfermarkt' je vec nastimana PL.


    marcio amoroso
    168
    ↪Infinity
    Ako su takva pitanja na kvizu onda čak i ja imam šanse :smile:
    marcio amoroso

    Mislim da je bilo za 30 bodova, tj. pitanje srednje tezine. Al bude za 10 da ne znas i za 50 da znas. Kad te pita nekog Meksikanca, a slika u crno-bijeloj onda mozes sjest i plakat :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Guachtemoc Blanco bi rekao pa makar bio neko deseti :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.