• Infinity
    15.2k
    Jedan jedini :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Bio danas na utakmica Espanyol - Real Sociedad. Imaju prejeben stadion, stvarno je vrh vrhova. Ima ogromno ulaza I prostora tako da nema guzve, ispod tribuna restaurani, puno wc-a itd. A tek akustika... Navijači su im *urac u usporedbi sa nama ali su zbog akustike napravili sijajnu atmosferu. Da je nama takav stadion.. Ma raspao bi se zbog decibela na navijanje "dinamo - Zagreb". Btw, nakon utakmice je bio odlican pitch invasion
  • Infinity
    15.2k
    Jesil skuzio kako u coskovima nemaju krov? U vise navrata sam citao kako nasi novinari taj stadion prikazuju kao primjerom kako stadion treba izgledati, a sutra da nikne u Zagrebu na sve strne bi se pisalo kako je smijesno da stadion nema krov u coskovima. To je ostavljeno zbog ventilacije, mada i meni izgleda smijesno.
  • SAS1987
    13.3k
    odmah sam shvatio da nema krov. Tamu su najeftinije ulaznice i ulaznice za goste ventilacija zbog tribuna ili trave? Smijesno ili ne, stadion je predobar. Stvarno bi bio uzitak gledati utakmice tipa dinamo - Istra ili dinamo - Gorica, sigurno bi se gledanost drastično povečala. Stadion je odmah uz jedan velik shopping centar. Od ulaza na trbinu do primarka je doslovno 50 metara. Prije utakmice je valjda 10 000 navijaca espanyol bilo tamo. Za svaki restaurani je bila vrsta od gro ljudi.
  • Mr Blue
    3.3k
    Bacio sam pogled, izgrađen 2009. za 60 milijuna eura. Super :up:
  • deda
    27.6k
    61085058_10158457038458852_1649265508928716800_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=c6628d9d171126bb94c5467bb2dacc13&oe=5D94DAFB

    Stanje u Osijeku, postavljaju se piloti za noseće stupove tribina. Vele da je 50% gotovo
  • SAS1987
    13.3k
    Stadion Ion Oblemenco u Craiovi. Izgleda ko mini Velodrome. Jedino su malo glupi ovi visoki zidovi oko terena.
    cqeZOnc.jpg
    oolXaLa.jpg

    Više o stadionu
    https://en.wikipedia.org/wiki/Stadionul_Ion_Oblemenco
  • 000
    941
    Brzo bi se naviknuli na visoke zidove :wink:
  • deda
    27.6k
    Možda planiraju pomorske bitke organizirati kao stari Rimljani u arenama
  • Infinity
    15.2k
    Brzo bi se naviknuli na visoke zidove :wink:Cavalera

    Zelis reci da bi se brzo navikli na ove nesto nize zidove?
  • 000
    941

    Pa ovo je negdje trecina visine sjevera odokativno.
    Ma nama bi sve bilo korak naprijed. A ovo ne smijem ni zamisljati.
  • deda
    27.6k
    Rekao bih ipak polovina
  • Nino Bule
    11.3k
    Racunajte da ovaj nema ni atletsku, mi smo kilometar od terena
  • SAS1987
    13.3k
    Stavio sam ga samo zato jer ima zanimljiv design. Dinamo treba stadion sličan onom od Rapid Vienne ili onog u Wroclawu (samo malo manji, oko 30 000).
  • marcio amoroso
    32k
    Koliko su tribine udaljene od terena su najbolje pokazali navijači Trnave. Ljudi nisu znali da su zabili gol dok se igrači nisu vratili na pola terena :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.