• xavier
    11.1k
    Ma imat ćemo 5 novih stadiona u Zagrebu, ponude lete sa svih strana...jedino većina "ponuđača" ne planira to financirati svojom lovom :smile:
  • Infinity
    15.1k
    Ukratko iz Osijeka. Iduci tjedan krecu s postavljanjem 'pilota' i to ce biti gotovo za 60 dana. Nakon toga cemo poceti gledati kako nice konstrukcija stadiona. Do kraja godine ce biti gotovi tereni, a na ljeto stadion tako da bi Osijek naredne sezone trebao igrati oprostajnu sezonu na GV.
  • Eduardo
    17.1k
    DVTK Stadion (Diósgyőri Stadion)

    Capacity 14 680
    Country Hungary
    City Miskolc
    Clubs Diósgyőri VTK
    Inauguration 05/05/2018 (DVTK – Mezőkövesd)
    Construction 02/11/2016 - 30/04/2018
    Cost HUF 13 billion

    qjLqtF5.jpg

    vQMYuO2.jpg

    DhXTiBh.jpg

    JllFDwB.jpg

    KCV5EpQ.jpg

    d04HvYM.jpg

    eo0rhYB.jpg

    DGn1Prm.jpg
  • deda
    27.3k
    Ovako nešto bi trebao izgledati stadion u Osijeku.
  • Infinity
    15.1k
    Tocno. I sami su rekli da ce biti kopija Miskolca.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ni nama ne treba ništa veće. Možda 18.
  • 000
    941
    Ili Vulkan od 50.000, ili nista.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ali onda bar plavi vulkan.
  • 000
    941


    Uh, da nam je bar ovaj gore iz Miskolca, pa makar nikada ne otisao na njega, samo da Dinamo ima pristojan dom.
  • Infinity
    15.1k
    Fina nova tribinica na stadionu Veleza. Kapacitet 1.106 stolica, sve na preklop. Sto bi jedna ovakva lijepo sjela za goste u Zapresicu, Koprivnici i slicno :grin:

    zapad-sa-sredine-1020x560.jpg
  • Eduardo
    17.1k
    @Infinity koliko para?
  • Infinity
    15.1k
    Ne znam, al nije bas ni 100% mjerodavno. Do prije godinu dana je postojao ovaj centralni sektor, ispod su svlacionice, doping soba i sve te pizdarije. Sad su uradjena ova dva sektora sa strana i krov. Pokusat cu saznati cijenu tih radova.
  • Eduardo
    17.1k
    Sto bi jedna ovakva lijepo sjela za goste u Zapresicu, Koprivnici i slicno :grin:Infinity

    A sjeo bi i jedan ovakav krov na Rujevici :)

    ajd, baš me zanima.
  • Infinity
    15.1k
    Jedino znam da su za stolice platili 90.000KM sto ti izadje preko 40€ po komadu, al stolice su bas top. Poslao sam poruku jednom velezovcu pa cu vidjeti da li zna, al trebao bi.
  • Infinity
    15.1k
    Kaze ovaj da je krov kostao 200.000KM. Betonski radovi se procjenjuju na oko 100.000KM, al to su izvodile firme vlasnika/direktora Veleza pa je vjerojatno odradjeno bez ikakvih placanja, al procijenjeno je na tih 100.000KM. Znaci samo ta dva sektora sa strane, centralni je postojao, ali bez krova. I stolice 90.000KM.

    Ukupno oko 390.000KM sve. S tim centralnim da se sad radio bi izaslo sigurno ispod pola milijuna maraka, a tu ne mislim na kompletno uredjenje nego samo na grube radove. U taj centralni sektor je prije ulupano dosta para, jer im se tu nalazi sav prateci sadrzaj, ta tribina im je kao jug na Maksimiru.

    I s obzirom da te krov zanima najvise. Siroki je platio krov 400.000KM

    l44qskm7wt53vm4e.jpg

    Mana: stubovi po tribini
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.