• Eduardo
    17.6k
    Znači, nacionalni? Veze s Dinamom nema, a i prevelik je.
  • Kwedi
    3.8k
    Kitajci koje Šporke spominju, nisu niti jedan stadion napravili s krovom dosad.

    Što opet nije ni loše, jer se već naviklo bez krova...
  • Papastrumf
    9.9k
    4 godine? :rofl:
    Budimo ozbiljni :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Taj stadion bi realno bio teško bacanje para.. Aj sve i da izgrade taj stadion za Goricu.. Velika Gorica sigurno nema milijun eura da daje za održavanje svake godine. Nk Gorica neće u prosjeku punit ni 15% stadiona... Da reprezentacija igra sve utakmice u Velikoj Gorici nema nikakvog smisla... Da ga financiraju poreski obveznici nema nikakvog smisla, dakle može samo lakrdija bit sa tim, da se stadion izgradi i onda gledamo iz godine u godinu kako propada.
  • deda
    28k
    Ne znam zašto smo toliko skeptični. Pa stadion u Sesvetama koji se gradi tri godine samo što nije gotov.
  • xavier
    11.1k
    Niste li na krivoj temi? Kakve veze ima stadion u Gorici (za koji i dalje ne mislim da će se izgraditi) sa stadionom u Maksimiru? :blush:
  • Mali dioničar
    14.2k
    U biti je glavna vijest sa naslovnice Šunjićevo produženje ugovora.
  • Infinity
    15.2k
    Temelji su tu, jos samo da krenu u zrak

    66856123_10218280895591794_9119191201294057472_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_eui2=AeF7_ncvCfaPoy9-dmEabjqw3rivbBw_WQYmG4OOjtzHAndCUJ72Yq-dVdhhgsAaYm1LPtmQuxcK4XperaH30aCIp7HAwjqnMWAIEMXNi29w6g&_nc_oc=AQlMZBin4aBIEDuridRpU2r4xfBRFQf0z8WLzTru_awaCtEpeFC-2UCtVHWSX4D6Stk&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=d2703b03b8365ba920797d36b153b4b0&oe=5DA41EC5
  • Eduardo
    17.6k
    Moram priznati da sam uzbudjen znog stadiona u Osijeku. Napokon, novi baš pravi stadion u HNL :up: :pray:
  • Goran
    80
    I slike tog novog stadiona u Osijeku su prekrasne, ne znam kak je GNK nakon toga palo na pamet puštat one slike o stavljanju krova nad sjever i zapad kao uređenju stadiona.
    Neka samo naprave taj bombon u Osijeku i bace rukavicu ovima našima
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ovo u Osijeku je dobra stvar.
    Ja mislim da novi Stadion Dinama bum još čekal čekal.

    Onaj u Stilu Rapida je moj Favorit za Dinamo
  • Eduardo
    17.6k
    Stadion je proslavio svoj 13. rođendan prije samo tjedan dana. Krov se urušio u subotu, znači prije 3 dana. Radi se o stadionu AZ Alkmaara.

    6jKjqPW.jpg
  • davidinamo
    351

    Ovo se na Maksimiru neće nikad desit jer krova nemamo :grin:
  • xavier
    11.1k


    A ne moramo se bome bojati ni da će se nešto dogoditi na 13. rođendan stadiona :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.