• Neki tip
    19.1k
    pa znam, tak pise, al prije se govorilo da ce biti otvoren do ljeta iduće godine. Zato sam pomislio da možda kasni.

    Više puta su spominjali da vjeruju da će ga otvoriti nekom europskom tekmom sljedećeg ljeta.

    Možda je samo riječ o nadi da će biti gotov i prije roka, a rok je kraj 2020.
  • Infinity
    15.2k
    Nek on bude gotov pa makar se probio rok od pola godine ili cak godinu. Ja mislim da tu sve ide svojim tokom, ali novinari moraju svaki dan istresti svoj izmet pa je logicno da citamo takva sranja po novinama. Radovi stali na tjedan dana da se obave analize betona, stanka ocekivana, najavljena i objavljena, al jbg, treba neka senzacija za klikove.

    Stvarno mi je drago sto ce dobiti taj stadion, ponajvise zbog realnosti Mestrovica. Pratio sam svaki njegov interviju po dolasku i on je vec prvih dana najavio novi stadion za koji je rekao da ce sigurno biti preko 20.000, jer on smatra da je 20.000 minimalan kapacitet da bi se stadion nazvao modernim stadionom. Covjek nije bio toliko upucen u prilike, a imao je i visoka ocekivanja pa je nakon sezonu, dvije rekao da je razocaran odazivom publike, ali da ne odustaje od kluba, kao ni od stadiona koji ce biti puno manji, jer Osijeku ne treba 20.000. I za ovih 12.000 je rekao da je previse, ali se eto ostavio prostor za vece utakmice i utakmice reprezentacije kad su vec u mogucnosti. I to mi se svidja kod njega, priznat ce da je pogrijesio i bit ce realan (osim kad kuma postavi na klupu :rofl:). Kod nas i dan danas snovi o 40.000, a u Europi nemamo prosjek pola od toga. Sutra cemo pobjediti nekog Dortmunda u LP i slusat cemo price kako zasluzujemo neke vulkane i slicno. Jos se sjecam onog nekog projekta od oko 20.000 na Kajzerici. Bio sam balo koji se nazivcirao jer bi eto tovari mogli imat veci stadion od nas. Danas bi od svih tih projekata upravo taj potpisao bez razmisljanja.
  • Hipo
    406
    Atalanta Bergamo

    stari stadion se ruši i gradi novi na istom mjestu
    6NTdbD8.jpg?1
    bergamo-stadium-aerial.jpg

    Bageri... ruši sve!
    C608390E-9A7B-467F-B613-0FAFD80DBAEE.jpeg

    Izgled novog
    BqFyZ1W.jpg
  • Hipo
    406
    Novi stadion aek-a.
    Napravljen na mjestu starog stadiona, na vrlo uskom terenu.
    Bit će otvoren iduće godine, najkasnije na ljeto.
    GcnA9qp.jpg
  • deda
    27.7k
    I ovi u krizi grade
  • Hipo
    406
    Otvoren novi stadion u tel avivu.
    Odigralo se već par tekmi iako će se radovi na njemu nastavit jer nije gotov.
    ADwZyKeh.jpg
  • deda
    27.7k
    Osijek prošli tjedan

    EDo-M-xWkAIoxIG?format=jpg&name=large
  • Infinity
    15.2k
    Nesto si kontam. Taman da budu gradili taj stadion i 20 godina, temelji su tu, nema tko sta da sjebe, moraju postovati projekt. Kako kod nas nisu tako. Pristajem na faze, ali prva faza kompletni temelji za sve tribine :rofl:
  • deda
    27.7k
    Mi bi taman mogli krenut u gradnju kad se ovaj završi, tak da imamo gdje igrat Europu. :wink:
  • Nino Bule
    11.4k
    Ako jednog dana stvarno krenemo u izgradnju stadiona na maksimiru najbolja lokacija za europske bi bio osijek
  • deda
    27.7k
    Apsolutno se slažem. Blizu, osim toga tamo imamo najviše navijača u postotku u odnosu na druge opcije.
  • Markelo
    2.5k
    Jel Varazdinov stadion ima uvjete za Europu? On je jos blize
  • xavier
    11.1k
    Opet pričate kao da je sve dogovoreno i da sutra kreće rušenje Maksimira i izgradnja novog stadiona na istom mjestu. Tko kaže da novi, jednom kad ga stvarno budu gradili, neće biti na Sveticama? U tom slučaju nema problema o kojima gore pišete.
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja mislim da sam dosta kvalifikatora stavio: "Ako jednog dana stvarno krenemo u izgradnju stadiona na maksimiru"
  • Hipo
    406
    Ako jednog dana stvarno krenemo u izgradnju stadiona na maksimiru najbolja lokacija za europske bi bio osijekNino Bule

    Nema šanse da bi meštrović dopustio da dinamo bude domaćin u osijeku.
    Ne zato jer ima nešto protiv dinama (protiv mamića nema) nego zato jer je previše uložio u svoj projekt osijeka da bi svojim navijačima i sugrađanima hračnuo u facu.

    Varaždin je jedina normalna opcija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.