• Infinity
    15.2k
    Izvor: skyscrapercity.com, @MefCRO

    Pampas, stanje danas:

    jS29qQZ.jpg?1


    nuee2mK.jpg?1


    VTUWc6P.jpg?1


    nTDDGS8.jpg?1


    UHLX3UK.jpg?1


    lENJpp9.jpg?1


    zsar20n.jpg?1
  • Hipo
    406
    Osijek gradi, bm obećaje.
  • xavier
    11.1k
    Ovo mi nikad nije bilo jasno, a danas sam naletio na sliku pa sam se ponovo sjetio. Znači ovo je slika Old Trafforda, jednog od najpoznatijih stadiona na svijetu. Svaki put kad sam ovo vidio, ostao sam šokiran ovim "kanalom" oko terena (na slici se vidi lijevo):

    Old_Trafford_WV_banner.jpg

    Na stranu što je prvi red de facto ispod razine terena, ali taj kanal je jako opasan jer je preblizu terenu odnosno nema dovoljno prostora između aut linije i njega. Nije se jednom dogodilo da igrač završi u toj rupi.

    Ovdje se bolje vidi:

    _89698110_stretford_end_reuters.jpg

    Zašto je teren "na brdu"?! :yikes:
  • agramZ
    2.3k
    zbog drenaze. nema boljih stadiona od engleskih sto se tice blizine tribina i terena, ali su mi opet ruzni. kod engleza je vazno da bude sto modernije a stadioni su im bili bas lijepi sve do kraja 90-ih, ali onda kad su poceli zabrane stajanja, stajacih tribina, ograda itd. pa su se pojavili njihovi tipicni moderni engleski stadioni.

    koliko bolje izgleda old trafford s pocetka 90-ih.. :
    p4x5lcyz4h3oqlui.jpg
  • xavier
    11.1k


    Ma nisi me shvatio, ne pitam ja zašto je rupa oko terena nego kako prostor od aut linije do početka strmine može biti tako kratak. Mislim da niti na jednom od tih drugih top stadiona nije takav slučaj.
  • agramZ
    2.3k
    meni osobno i ne izgleda bas nesto kratak.. old trafford je uvijek imao milion problema pogotovo s terenom a drenaza i s tim to podizanje terena se radilo 80-ih. od 1910 se uvijek malo po malo nesto dodavalo, mijenalo i gradilo da na kraju ispadne ovako.
  • xavier
    11.1k
    Meni izgleda jako malo prostora prije nego trava krene prema dolje, nisam to vidio niti na jednom drugom stadionu.
  • deda
    27.4k
    Bal te vrag sto puta sam gledao tekmu i nikad to skužio nisam :gasp:
  • deda
    27.4k
    Inter i Milan predstavili novi stadion (zajednički) :rage: EFZOzNBW4AARXCd?format=jpg&name=large
    EFZOzM8W4AAI4_e?format=jpg&name=large
  • SAS1987
    13.2k
    Steta za nogomet ako će preseliti iz San Sira...jedan od najboljih stadiona europe.
  • deda
    27.4k
    Veli kolega da je Pampas pomaknut za ljeto 2021.
  • Hipo
    406
    Veli kolega da je Pampas pomaknut za ljeto 2021.deda

    Kako i ne bi, 3 radnika su na gradilištu već duže vrijeme.
    Ljeto je prošlo, zimsko razdoblje je krenulo a tek su temelji postavljeni.

    Svejedno, osijek će igrat na vrhunskom stadionu a mi tad još nećemo znat ni plan za maksimir... :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Da hoce nama pocet graditi stadion, halalio bi im i da probiju rok tri godine, samo da ga zavrse.
  • Infinity
    15.2k
    Veli kolega da je Pampas pomaknut za ljeto 2021.deda

    Sad vidim da je informacija ipak netocna. Pampas ce biti gotov u roku, tj. stadion, ali nece zavrsiti trening kamp ciji je rok tek odredjen, a to je ljeto 2021. Sva prica nastala iz zahtjeva ovih da se dogovore oko treniranja na GV jos godinu dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.