• Mrvica
    3.2k
    Baš mi je drago zbog Maxa, odličan igrač (da ga ne ureknem) i mislim također da si je kupio mjesto u prvih 11, a ako ne bude tako onda je netko poprilično ćorav!
  • Jurki
    8.6k
    očito mu je stalo. Dosta mu je drugih liga i manjih klubova. Okusio je europski Dinamo i grebe rukama i nogama da tu ostane. Takav nam karakter treba!MarK

    Upravo to. Covjek se bori za sebe, svoju karijeru, a time i za Dinamo. Takvi igraci gladni uspjeha, velikih utakmica nam trebaju. Mentalno je ocito jak ko bik kad je prezivel 7 mjeseci drkanja na recaru.
    Max pobjesni do kraja.
  • Batigol86
    198
    Hvala Simicu i Biscanu.
  • Captain America
    13.7k
    Da li je ijedan igrač osim Soudanija i Kadziora ovako brzo savladao naš jezik? Svaka čast što je uspio, pogotovo što francuski i hrvatski imaju doticaja koliko Betis s 1/8 finala ECL.
  • Rakovica1986
    537
    mislim da bi Olmo upao u tu kategoriju isto. U svakom slučaju bravo Max, hvala Dario, ovo su tvoji igrači..
  • Krizy
    35.9k
    + mu je žena objavila kćerkicu u Dinamovom dresu na tribini uz "Ajmoooo". Lijepo.
  • Captain America
    13.7k
    mislim da bi Olmo upao u tu kategoriju isto. U svakom slučaju bravo Max, hvala Dario, ovo su tvoji igrači..Rakovica1986

    Nisam siguran da je Olmo u samo 8 mjeseci naučio jezik, ali ako je, svaka čast.
  • Orc123
    5.1k
    Jos samo jedan dokaz da je decko iznimno inteligentan i to se vidi na terenu. Nakon nogometne karijere mislim da ga ceka i jedna jako lijepa trenerska karijera!
  • quizzy86
    41
    koliko se samo taj sad grize, da je vlatkica napravila taj transfer hvalio bi je na sva usta..
  • rioda
    2.3k
    Veliko je pitanje kako bi izgledalo stanje na tablici HNL-a da nam je još od jeseni stoperski par bio KTC - Bernauer

    Drago mi je zbog Maxa i žao što je tek sad dobio priliku. Sad vjerujem da više neće ispustiti početnih 11
  • Mali Zeus
    9.6k
    Uživa u svakom trenutku.
  • Droljo
    5k
    Max je top. Ali puno mu je lakše igrati kraj tea. Teo je buldog! Strašno koliko lik pokrije terena i koliko pomaže beku i drugom stoperu.
  • Marley
    837
    upravo ovo. Daj usporedite igru Sutala i Perica ovu jesen, s ovim dvojcem. Nazalost kostalo nas je to tad rezultata, stanja na tablici, psiholoskom padu cijele momcadi, a pogotovo golmana.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nisam skužio s tribine, gledao sam snimku, nije mi jasna Maxova kretnja kod gola, pratio je Bakambua i onda se u zadnji tren maknuo od njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.