• Orc123
    5.2k
    ako se dobro sjecam ti si bio predvodnik pljuvanja po Maxu i Kaneku, tj. O svima koji su dovedeni na ljeto, a stranci su. Ako znas da nemamo para za pojacanja koja bi instant bila pojacanja zasto si se obrusio na te igrace. Sjecam se da sam s tobom vodio polemike....sta cemo ako se dogodi opet koja slabija tekma tih igraca? Pribiti na stup srama i pljuvat ih opet? Nismo doveli robbena ni Rubena Diaza ali momci zasluzuju đjesto u Dinamu definitivno. Ocito da mogu participirati i na najvisem nivou, nekad malo uspjwsnije, nekad ne, bas kao i svi ostali.
  • SjevernaStrana
    799
    Ne spominjes ga, ali Jakiru predbacujes sto nije "prepoznao" njega i Kaneka, a obojica nisu pokazala gotovo nista do jeseni odnosno do prije tjedan dana...

    Zato treba pazit kad kritiziramo igrace,pod ovim trenerom ocito ne uspijevaju rast i pokazat sve sto mogu.Božo0

    isto ja mogu rec da su pod Jakirom tek poceli pokazivat obojica sto mogu jer ih kod prethodnog trenera i nisam previse vidio...
  • Orc123
    5.2k
    hehe prstis Dinamo cijelu sezonu? Na koju foru bi igrac koji ne igra mogao pokazati da je za Dinamo. Da iz svlacionice da gol ili dobije duel? Nisu pokazali jer nisu igrali! Kraj price...
  • Dudu9
    447
    Po tvome trebali su igrati od početka prvenstva u tome i je poanta nisi doveo Ruben Diaza da ce odmah moci igrati, i zapravo obrana nam je poboljšanje dobila kad je KTC poceo igrati, mozda bi i Šutalo bio bolji stoper da je imao KTC a ne Perica
  • SjevernaStrana
    799
    Igrao je Bernauer na pripremama gdje osim prve utakmice nije pokazao nista kao i kasnije... Kaneko takoder do preokreta protiv Lokomotive nije bio na razini na kojoj je nakon te utakmice... ocito im je obojici trebalo vremena... Prilike se ne dobivaju na lijepe oci nego se zasluzuju radom i zalaganjem i nema ih puno, pogotovo u Dinamu... drago mi je da su ih decki iskoristili i nadam se da ce iz dana u dan postajati bolji...
  • Orc123
    5.2k
    sutalo nije ni slika igraca od peije i on ce i dalje muku muciti s ozljedama. Nija ga se trebalo potrositi, bas kao i vratiti Zivkovica. I da, nije Max Ruben Diaz nit je Kaneko Robben ali momci su dostojni dresa Dinama i vec su se isplatili.
  • Orc123
    5.2k
    frende, kao sto sam pisao i prije! Nemres za 1mil eura dovest gotovog igraca. Prilagodba traje i za puno bolje igrace, a neki se nikad ne prilagode. Ne treba ih ni pretjerano hvaliti ni pretjerano kuditi. Bit ce jos i odlicnih i losih utakmica ali bitno je da se pokazalo da su tu i da mogu. Njihovo zalaganje je vrhunsko i odlicni su karakteri.
  • SjevernaStrana
    799
    samo si potvrdio moje rijeci.. trebalo im je vremena i to je to... predbacivati to Jakiru jer ti nije drag, Biscanu ili nekom trecem je suludo...
  • Praskaton
    1.8k
    Ne spominjes ga, ali Jakiru predbacujes sto nije "prepoznao" njega i Kaneka, a obojica nisu pokazala gotovo nista do jeseni odnosno do prije tjedan dana...SjevernaStrana

    A kome bi to trebao "prebacivat"? Tko s igracima provodi najvise vremena? Ti? Ja?
    To je njegov kiks ne treba se skrivat iza nekoga.Jednako kao sto treba pohvalit izgled momcadi u ove dvije utakmice s Betisom.Al taj covjek je toliko toga zasrao da je ovaj prolaz samo kap u moru dobrih poteza koje mora povuci.I dalje sam siguran da protiv momcadi s bunkerom mi nemamo rjesenja.
    isto ja mogu rec da su pod Jakirom tek poceli pokazivat obojica sto mogu jer ih kod prethodnog trenera i nisam previse vidio...SjevernaStrana

    Vrhunska mentalna gimnastika...
  • SjevernaStrana
    799
    hahahahha ja ne znam kakvi su igraci na treningu i kako tko radi, sto se od njih ocekuje itd... u utakmicama koje su igrali nisu bili na razini i to je to... pises ovo iz mrznje prema Jakiru nazalost...

    Vrhunska mentalna gimnastika...Božo0

    hvala sto si me demantirao argumentima i cinjenicama...
  • Praskaton
    1.8k
    hahahahha ja ne znam kakvi su igraci na treningu i kako tko radi, sto se od njih ocekuje itd... u utakmicama koje su igrali nisu bili na razini i to je to... pises ovo iz mrznje prema Jakiru nazalost...SjevernaStrana

    Aha a Šutalo,Peric,Zivkovic su bili na razini pa Max nije mogao dobit priliku?
    Zagorac je vrhunski branio pa Nevistic nije mogao na gol?
    Od kad je covjek trener imao je dovoljno vremena za sve to prepoznat jer je za to masno plaćen.Nije prepoznao jer ne zna.
    Ne zna prilagodit igru momcadi koju ima,nitko od igraca ne igra sezonu za pamcenje.Koliko mu vremena treba da uštima igru?Koliko prijelaznih rokova?Koliko priprema?Koliko sramoćenja po hnl pašnjacima?

    Želim mu svu sreću da zareda pobjede i uspije pa da svi slavimo,nema tu nikakve mržnje.Ovo što smo do sad dobili od Jakira je jako loše.
  • SjevernaStrana
    799
    Aha a Šutalo,Peric,Zivkovic su bili na razini pa Max nije mogao dobit priliku?Božo0

    nisu bili na razini kao što ni ovaj nije pokazivao da je bolji od njih... Da je Šutalo otišao u neki francuski klub gdje ne bi pokazao ništa posebno u odnosu na stopere ispred njega misliš li da bi igrao?? Evo ti hint: odgovor počinje sa N, a završava sa E...

    Od kad je covjek trener imao je dovoljno vremena za sve to prepoznat jer je za to masno plaćen.Nije prepoznao jer ne zna.
    Ne zna prilagodit igru momcadi koju ima,nitko od igraca ne igra sezonu za pamcenje.Koliko mu vremena treba da uštima igru?Koliko prijelaznih rokova?Koliko priprema?Koliko sramoćenja po hnl pašnjacima?
    Božo0

    "ne pišem iz mržnje" ....Bože hvala ti što se ekipa Dinama sastoji od Realovih Galacticosa samo nam još trener fali nadam se da ćemo ga pronaći....
  • Praskaton
    1.8k
    nisu bili na razini kao što ni ovaj nije pokazivao da je bolji od njih... Da je Šutalo otišao u neki francuski klub gdje ne bi pokazao ništa posebno u odnosu na stopere ispred njega misliš li da bi igrao?? Evo ti hint: odgovor počinje sa N, a završava sa E...SjevernaStrana

    Gdje to on nije pokazivo ? Na terenu? Koliko je minuta dobio Max a koliko Zivkovic,Peric,Šutalo?
    Kad je dogorilo do peta pa nema koga stavit ubacio je Maxa.Isto i s Kanekom.Slicno i s Nevisticem.

    Nemam nista protiv nikoga, nit mogu reci da sam znao da ce Max odigrat ovako kad dobije priliku.Al to nije ni bitno jer ja nisam plaćen da to znam.Jakir jest.

    Da je Šutalo...Šbbkbb,glupo mi je uopce na taj nacin raspravljat.
  • SjevernaStrana
    799
    Da je Šutalo...Šbbkbb,glupo mi je uopce na taj nacin raspravljat.Božo0

    Koji način? Jel ti moram crtat? Stranac koji ne pokazuje ništa više u odnosu na domaćeg nema što tražit na terenu i to je svugdje tako... Jel jasnije sad??

    Gdje to on nije pokazivo ? Na terenu? Koliko je minuta dobio Max a koliko Zivkovic,Peric,Šutalo?Božo0

    Ne na terenu nego u kuhinji... pa naravno na terenu... Pokušao sam ti već objasnit da se minute ne dobivaju tek tako... vrtimo se u krug... u pripremnim utakmicama kao i ovima na jesen ni po čemu nije odskakao od ostalih... dečko je ponovno dočekao svoju priliku i iskoristio ju na najbolji način i svaka mu čast i hvala... sve je do njega...


    Nemam nista protiv nikoga, nit mogu reci da sam znao da ce Max odigrat ovako kad dobije priliku.Al to nije ni bitno jer ja nisam plaćen da to znam.Jakir jest.Božo0

    Onda nam treba neki vidoviti Milan, a ne trener ako mora unaprijed znat kako će tko odigrat...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Što se ovod dogodilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.