• Orc123
    5.1k
    frende SD traze jos od 10mj pa nam evo tajnica dovodi igrace i nikako nije zainteresirana za ni jednog ako nije imao barem jednu rupturu kriznih u karijeri i to je uvjet! Boze moj, ja ovim ljudima ne bi dao da mi vode psa u setnju a kamoli instituciju poput Dinama! Di su vise ti izbori i nadam se da ima barem 31 normalan covjek kojima je klub na 1. Mjestu!
  • bbb medimurje
    2.9k
    Nitko ne vjeruje jakiru, skub s petkom itd itd
    A ovaj je jos trener i pripreme utakmicu s betisom
  • sport
    2.3k
    Realno nama ne treba nikakav insajder kad i sami vidimo što se događa unazad godinu dana.Tajnica odobrava transfere,po kojem kriteriju,boji kose,očiju,visini,starosti itd.Naš jedini spas je pobjeda Zajeca na skupštini.
  • Orc123
    5.1k
    ma i nek mu uplate neki wellness u Spanjolskoj na jedno tjedan dana, skupit cemo mi ovdje samo da ga ne gledam vise. To ce mu biti poklon od zone ako potpise sporazumni....
  • Haza
    537
    Ja sam napisao kako stvari stoje, nisam insajder, ali ovo što sam napisao stoji. Dal' sam govorio istinu ćemo vidjeti uskoro, dakle do kraja roka postoje minimalne šanse da dođe Lovren, ako on ne dođe neće doći nitko. Stopera protiv Betisa igra Bernauer. Osim ako Jakir ne pročita moje komentare, pa iz inata stavi Živkovića:)
    Obrana je Perković, Bernauer, Teofil i Ristovski protiv Betisa.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Lovren I Teo, granit. To nam treba sad, dugoročno ćemo na ljeto sastavljati. Titula je najbitnija trenutnoKujtim Shalla

    Apsolutno sve receno.

    Ajdeee Dejaneee
    plavac173

    nadamo se da čita zonu dinamo i da će se vratit

    Idemo po naslov, prvo Betis i Varaždin.
    Očekujem 2 pobjede
  • Facke
    2k
    Kakve se tu gluposti piseju. Ja sam vec scera znal da Laifis ne dolazi. Al eto bitne da se tu neke informacije pise ju koje nisu bas istina.
  • Nogo
    1.3k
    Ja isto ne vjerujem koje gluposti možeš pročitati. Ovo za Jakira je bolje da ga zadrže nego se neki polovnjak dovede. Onda nakon izbora i njega i cijelu upravu sprditi ne van iz Svetinje, nego iz zemlje!
  • Doktor Kunić
    2.5k
    pa ke maš insajdersku info da nebu prešel pri nami ili ke? Da je morti ipak prijahal k nami nebi ovo sad pripovedal, šutil bi kaj jarac. Dajte najte
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Vlatka ne želi dovesti stopera iz Standarda, jer je star jer ima 30 godinaHaza

    Vlatka ne želi stopera Standarda jer je star sa 30 godina, ali je vratila Ademija sa 32 i potpisala novi ugovor sa Teofilom sa 34. Jedva čekam izbore da se konsolidira situacija u klubu i da se očisti sav ološ iz kluba jer nakon ovih će ostati spaljena zemlja. Tako nam i treba kad osoba koja je rukovala DeLonghijem sad radi posao sportskog direktora.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Da, idealno da se "dokaže" da Bernauer nije taj i da ga se opet zakuca na klupurioda

    Znači, nije dobro kad ne igra, ali nije dobro ni da igra jer će sigurno nešto zeznuti, pa opet neće igrati. Ludilo!
  • Haza
    537

    Baš će izbori maknuti Upravu;) inače je 25 više od 35.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Gdje su insajderi? Tko je novi stoper? Dejo ili Grk Zorba? Ili nijedan.
  • Haza
    537
    Znam da ono što sam napisao djeluje suludo, ali kad pogledate što se zbiva oko našeg kluba, onda je jasno da je to produkt suludih ideja.
    Pričekajmo sutra Betis, pa ćemo svi biti pametniji.
    Kaj se tiče Lovrena, ako dođe, bit će to posudba do ljeta, di bi se po pola podijelio trošak plaće.
    Ali eto on s 34 nije star, ali onaj iz Standarda s 30 je star;) iako, moram priznati, jedan od razloga što se odustalo od njega, je što bi se time kočio razvoj Perkovića, čime se slažem...
  • austrijanac
    2.7k
    je što bi se time kočio razvoj PerkovićaHaza

    I ćorava koka ubode zrno.

    Znaju i oni bit u pravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.