• Blueshadow86
    936
    Poštujem svako mišljenje, al ovo za Lovrena kad se kaže neka njega što dalje, ne treba nam, star je, bla-bla... Pitam se, jel znate vi tko nama TRENUTNO igra stopere(?)
  • Izet Hajrović
    867
    chill kolega, ovo što sam napisao bio je sarkazam. Al da, nije teško za povjerovati poučeni prethodnim iskustvima i kad znamo tko nam je u upravi.
  • Danko
    553
    Ovak je bilo;
    Rog prošao lječnički, i kad se čekao potpis uprava mu javila da se strpi jer će možda smjenit trenera a neznaju tko će biti novi trener i da li će ga htjeti.
    Marko revoltiran pokupio stvari i potpisao za Nedeljanec.
  • Ivanmtk
    677
    uzeo si me na foru. A samim time što sam povjerovao da nisu znali da je ozljeđen pokazuje koliko im vjerujem
  • bbbruxelles
    83
    ne znaju, kaj bi znali. Trust ispranih mozgova.
  • NORTE
    9.2k
    Evo vam link debiliJurki
    E jesi me nasmijao.
  • sanjinlego
    1.9k


    Trener nema veze s Rogom, nit’ ga je tražio. Njega je dogovorila Uprava, konkretno Podnar. Jakirović želi stopera iz Ukrajine, jer eto zna otvarat’ igru, lijeva noga ..

    Još jedne pripreme, i još jedno 5-6 pojačanja za njegov Dinamo ..
  • Blueshadow86
    936
    Vrhunac debilizma je bilo dovođenje Brodića. I pazi, plaćanje odštete za njega da bi ga se dovelo! Dovelo, za šta? Da bi ti sjedio na klupi? Pa jedan Kulenović igra umjesto njega. Loviš rezultat, loviš pobjedu protiv Lokomotive (ili bar težiš pobijediti) i taj isti Brodić kojeg si PLATIO da ti dođe i kojeg si predstavljao kao pojačanje ti ne dobije ni sekunde! Čovjek će se prehladiti koliko sjedi na klupi, a ti si ga platio i dao mu finu plaćicu za to.
  • Sbkbbb
    179
    Evo KTC produzi ugovor
  • Nogo
    1.3k


    Samo da ne ode besplatno u Rijeku, Osijek...
    Ista priča i s Rogom.
  • hardek
    1.4k
    Nama na klupi sjede, Kulen, Brodić, Špikić, Tibor, Bulat, Max, Vidović i ovaj novi Ronael. Doslovno svako od njih bi bio prvotimac u Lokomotivi koja nam je uzela 4 boda u dvije tekme.

    Problem je što neki igrači u ekipi su dobili previše kredita, dok neki ga nisu dobili nikako. Pa siguran sam da se Tiboru dala prilika u kontinuitetu da bi bio jako dobra opcija u sredini, kao i Max u obrani.

    Da trener ima i muda puknuo bi mu film više i poslao cijelu rezervnu ekipu da igra. Vjerujem da bi bolje i odigrali šta je najgore od svega.
  • sanjinlego
    1.9k


    Brodića uništava, Max već jest. Vidović se također polako gubi, gasi .. o Bulatu, i izjavi - trebao nam je duel igrač, ne treba mnogo pričati ..
  • Krizy
    35.9k
    Problem Lovrena nisu godine (3 mjeseca stariji od Theophilea), nego dobro poznate stvari izvan terena.
  • Noel
    4k

    Ima kakvih novosti o novom treneru?
  • YasutoWakizaka
    100
    Ne, ali KTC potpisao na jos godinu dana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.