• Georg Koch
    3.5k
    U onom trenutku možda nerealno, ali svaki put kada ga mislimo dovesti on kaže da nije vrijeme. To je bila moja poanta. A kada je vrijeme?Nogo

    To je vec druga prica :)

    Mada iskreno ne znam koje su nam bolje, i realnije opcije za poziciju stopera...
    Iskustvo koje bi potencijalno donio Lovren, mirnoca, vodja na terenu, mentor mladjima...uh, kamo srece da moze doci :)
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Legitimno je od njega da ne zeli sa 29 nazad, legitimno je bilo i od Corluke pa mu se stisla vagina jer ga niko nije zvao polomljenog s 36 da se vrati. Tko ima ambicije vratit se sa 29-32 dobrodosao, tko nema nema i to je to.
  • Dinaminjo
    506
    Godine su nebitne..

    Ako netko dode odradit penzijsku sezonu, moze to napravit kao mentor za min primanja.
    Ako ima pravu natjecateljsku sezonu ili 2 u nogama i odabere Dinamo povrh milijuna Turske ili sl onda skidam kapu
  • Ivanmtk
    677
    Lovren sad dođe, najbolji stoper lige. Ogromno pojačanje za ovaj Dinamo.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kamo sreće da nam se Glavin trbuhozborac vrati.
  • jedan u nizu
    6k
    Nismo jebena Kina ili Saudijska arabija da se igraci vracaju kada prestanu igrati ozbiljan nogomet.

    Kako nekome to moze pasti na pamet i to reci?
    Takve licnosti zelim sto dalje od naseg kluba. Neka se vrati u Karlovac tamo igrati rekreativan nogomet
  • Paggini
    6.5k
    Neka Lovrena što dalje od Dinama...
  • bbbruxelles
    83
    a zasto? Nemas bolje opcije, ali eto, neka ga dalje od Dinama... jbt razmisljanja...
  • Crni86
    1.1k
    Citam taman da najvece pojacanje unazad zadnjih nekoliko godina kosta samo 500 tisuca eura. Pozivam gospodu iz uprave da nam osigura to pojacanje i istog trena da otkaz treneru neznalici.
  • Paggini
    6.5k


    Ne trebaju mi tatini puleni u klubu, hvala lijepo.
  • Matus
    129
    Ako se već čisti klub, zašto onda dodavati još prljavštine?
  • bbbruxelles
    83
    Najbolje da ti igras buraz.
  • Izet Hajrović
    864
    Rog navodno pao na liječničkom. Prema informacijama koje imam, došao je ozlijeđen, preostalo mu je još mjesec dana za oporavak, a uprava nije imala tu informaciju pa sad razmišljaju isplati li se uložiti 0 eura u ozlijeđenog igrača koji bi trebao biti spreman početkom 4. mjeseca.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ne bih se ja s tim forumašem zamarao, nema smisla, moj savjet.

    Rog navodno pao na liječničkom. Prema informacijama koje imam, došao je ozlijeđen, preostalo mu je još mjesec dana za oporavak, a uprava nije imala tu informaciju pa sad razmišljaju isplati li se uložiti 0 eura u ozlijeđenog igrača koji bi trebao biti spreman početkom 4. mjeseca.Izet Hajrović

    Gdje se trebam početi smijati?
  • Jurki
    8.6k
    da nije zalosno bilo bi urnebesno smijesno.
    Oni nisu znali da je ozlijeđen??jebote pa svaki jebeni portal je prenesel tu vijest da se vraca za mjesec i pol i da je u procesu oporavka.
    Koji debili nama vode klub. Jebo im pas mater glupu nesposobnu retardiranu.
    UPRAVA ODLAZI. i povedite onu neznalicu na klupi.
    Ovo je da se ubijes od muke.

    Debili se ne znaju sluziti niti s jebenim internetom.
    Evo vam link debili

    https://www.transfermarkt.it/marko-rog/profil/spieler/317482
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.