• NitkoBitan
    12.1k
    Nerazumijevanje igre (bolje i to nego skrtost) u ovakvim situacijama mi ide na jetru. Pa dodaj tu loptu igracu u boljoj situaciji jbmu zivot... Heroja glumi negdje drugdje.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    trener trazi igranje u sirinu i u tom planu igre bbekovi imaju jako malo prostora za probiti strane....tom igrom se jako limitira OgiOrc123

    Po ovome ako ce tako tražiti i dalje da krila ne ubadaju,može odmah Ogiwaru vratiti prvim avionom u Japan.
  • veselko tenžera
    1.3k
    smijao sam se postovima da Rile ne voli Kaneka, ali s ovim informacijama da su senatori spasili Jakirovića i da se žale na Kaneka smijem se sam sebi. Ovo nedodavanje u ovoj poziciji nema opravdanje, nakon svih informacija logično mi djeluje da Rile nije htio da Kaneko ispadne junak.
  • Peškaman
    2.6k

    Upravo tako,slažem se da stoji šire općenito i da Rile u biti mora izlaziti van granica da ne smetaju jedan drugom.
    Istina,baš puno nerazumijevanja i nekih upitnih poteza.
    Još jedan primjer je,bar meni,ovdje Petkovićevo primanje a ne slanje glavom ka Ademiju na vrhu peterca.

    Screenshot-2024-02-10-23-17-38-841-com-google-android-youtube.jpg
  • Orc123
    5.1k
    trener definitivno ne radi korist ni krilima a ni bekovima! Ogiwara je za sad polozio i ofenzivno i defenzivno! Za male novce cemo dobit odlicnog beka.
  • Orc123
    5.1k
    Danas nije bilo klasicne presice nakon tekme?
  • Sixthway
    255
    Bio na istoku, brojka odlična, navijanje loše, na trenutke blago okej ,više od polovice ljudi ne navija I samo bleji okolo s obzirom na broj to je trebalo grmit ko nikada. Igra katastrofa , svi se bore više od naših. Ne treba im ništa pljeskat ako ne pobjede barem 10 utakmica zaredom.
  • plavac173
    2.6k
    02:36, jb ti nogomet i hnl
  • eol12
    355
    Spomenut ću samo jednu stvar vezanu uz Jakirovica, dok je vodio rijeku u drugom kolu čini mi se dolazi na Poljud, Rijeka odigra pickasto i nikako, ukratko padne bez ispaljenog metka, izgleda kao Dinamo danas
    Prije 2 kola ta Rijeka ista, dolazi na Poljud i suprotna priča, čvrsta s jasnim planom i stavom, znala je točno sto radi i uz samo jednu do dvije greškice i to ispremiješati obrane bez 2 glavna stopera, ne kažem da je Sopic stručnjak za Barcelonu, al za Jakira realno je.
    Evo npr kak smo izgledali protiv Hajduka u Splitu zadnju utakmicu, debakl isto, tak budemo i pod Jakirom izgledali i opet na Poljudu za mjesec i pol, opet će nas dobiti. Zato svaki dan na klupi njega je gubljenje za Dinamo.
    Još nije kasno, ali on mora otići, nije vise 5 do 12, doslovno je minuta nakon 12.
  • IceMan
    1.5k
    Ujutro se budim i prvo idem gledat portale jel smijenjen… al ostat će ovaj dulje na klupi Dinama od Alena Petrnaca valjda
  • Krizy
    35.9k
    Ali ih je prije tog poraza dobio 2:0 na Rujevici i 2:1 u Splitu.
    S Goricom ima omjer 4-2-2 protiv Hajduka.

    Očito nije dorastao vođenju velikog kluba poput Dinama i to je to.
  • Ivanmtk
    677
    U zadnjih 20 godina imali smo samo 4 trenera koja se nisu učila na Dinamu. Kuže, Ivanković, Halihodžić, Bjelica. To su i 4 najbolja trenera u zadnjih toliko godina. Dinamo nije Gorica, Zrinjski, Rijeka. Zaboravio sam Cicu.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Za iduću našu utakmicu ću si staviti slušalice na uši i vrtit Benny Hill temu 90 minuta...jedino na taj način naš nogomet ima smisla.
  • Krizy
    35.9k
    "Gledam, 30.minuta, Dinamo ima korner. I pomislim, je li moguće da im je ovo prvi korner, da još nisu zapucali na naš gol!? Ne mogu vjerovati da su tako loši, ali baš su loši.", prokomentirao je, neslužbeno nakon utakmice jedan od ljudi iz Lokomotive, drugi je bio još izravniji;

    "Vidim pišu mediji da je Dinamo kiksao. Nije kiksao Dinamo, kiksali smo mi, izgubili dva boda."
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    toliko glupih individualnih greški, ovdje arber iskoprca loptu na centru, ostatak ekipe trči prema 16m i umjesto da ju gurne na beka kako bi ovaj dao oštru u 5 ovaj puca sa 22m. Ovo se može raditi kada vodiš 3:0 a ne glumiti heroja pri 1:1
    2MkwlCL.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.