• Ivanmtk
    677
    Izgleda ovo loše, ali bit još gore
  • Klenx
    4.1k
    Fuj smeće jebeno
  • sport
    2.3k
    Samo sam došao provjeriti jeli ovaj još trener.Je,a ništa navratim poslije.Smeće.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ogi nije prolazna ocjena a danas nas najbolji odbrambeni igrac
  • Bernard
    329
    Jakiru smeće populističko gubi se, dva put te jebe jebena Lokomotiva, ti si kita a ne trener marš
  • igorvg1989
    68
    Veli trenerčina da je zadovoljan bodom...eto dokle smo došli...
  • miro
    3.1k
    Kaje najgore, on i treba bit, ne zadovoljan, nego presretan što nije izgubio danas.

    A svi mi moramo bit totalno revoltirani ako on ostane trener - čovjek će izgubit prvenstvo 100%
  • LaznjakProsineckog
    451
    Ovi dole ne znaju za sebe, katastrofa raspad nakon 2 kola, ali zato je tu gospon Jakir da ih vrati u zivot, ma mi s njim gubimo prvenstvo..
  • Ali
    1.9k
    Kreten od trenera, lovis prvo mjesto i krenes sa hoxhom i spikicem u prvih 11.
    Rezultat 39.minuta protiv "juniora" lokomotive statistika : 4 (3 u okvir) udarca lokosi, dinamo 0 !!!
    Ako to nije za otkaz sto je?
  • Kaiser
    38
    Vrli treneru uum
  • Jurki
    8.6k
    Veli trenerčina da je zadovoljan bodom...eto dokle smo došli...igorvg1989

    Samo ta izjava je za otkaz.
    Ti ne treniras Nk Špickovinu nego Dinamo. Majmune maloumni ko ti je dal diplomu trenera jebo te on.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    pa može reći šta god želi, šprda se sa nama svima jer zna da otkaz dobit nemoze, nema teorije. On kao da se sa svima igra, kao da namjerno gubi bodove a zna jednostavno da se ništa neće desiti. Kao kad čuješ nekog vara žena, on je uhvati, skonta pa kaže nemoj više nikad. I to je to.
  • sport
    2.3k
    Trener Igor Bišćan nakon remija protiv AEK-a i ispadanja iz LP je ušao u svlačionicu i ispričao se igračima što se zaledio na kraju utakmice i nije dobro reagirao.Ovo smeće od takozvanog trenera nas jebe u zdrav mozak.
  • Danko
    553
    "Zašto je iz igre izvadio Baturinu?

    - Nije bilo nekog posebnog razloga.."

    Svašta sam čuo al ovo je top
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.