• veselko tenžera
    1.4k
    A Bulat bolji od dosta drugih igrača uz genijalan komentar.

    Netko spomenu spregu menadžera, novinara i tko zna koga još.
  • Praskaton
    1.8k
    Šta bi dao da mogu na nekoj presici postavit par pitanja ovoj prevari.Naravno kad skupi muda stat pred ljude.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dečki znam da su svi ljuti, frustrirani i da se danas dosta popilo, ali ipak moramo birati riječi i ne možemo vrijeđati. Pravila su ista za sve. Ne tjerajte nas danas kad je ionako nikakav dan da moramo banirati.

    Hvala
  • i more je plavo
    891


    Ako nadjes pod kojim se nickom Jakir krije, njemu daj ban.
    Nek cita, mozda koju ideju dobije, ali nek ne piše, jer smo i nez njega nervozni, jadni, tužni........
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ima jakir svoj instagram pa opletite tamo sa uvredama. Velim, isto pravilo za sve.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ko njemu dade produženje, koga smo se mi bojali da će nam ga preoteti. Trebalo im je platiti da ga vode. Nebi se kladio na njega na 100 metara ni protiv mišića
  • veselko tenžera
    1.4k
    naš trener želi igrati agresivno, a s ovim profilom veznjaka to je suludo. Ulaže se u krila i bekove za taj profil igre, ali sve je to uzalud kad je sredina mekana kao pamuk i ne može ući u reposjed ni pod razno.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    slažem se, trebao je selahi doći umjesto toga mi odjebemo ljubu po meni nas najmoderniji def vezni, pa nas radničke ekipe jake u tranziciji danas ostave malte ne bez šanse, ako oduzmemo hodzinu
  • Rex Ramae
    2.5k
    Bilo bi lijepo kad bi večeras uprava izašla u javnost sa izjavom da čvrsto stoje iza trenera.
  • Jurki
    8.8k
    stvar je u tome da trener koji zna kaj radi od igraca koje ima napravi ekipu.
    A ovaj mlatimudan je od pite napravil govna.
    Tak bi i ja mogel biti trener.
    Imas to kaj imas i ne seri.
    Ako ne mozes maknes se i gotovo.
    Ovaj pili po svom i ne jebe zivu silu.
    Nadam se da bu sutra na zavodu za zaposljavanje.
  • Facke
    2k
    Sacked in the morning , youre getting sacked in the morning, saaackeeed in the morning.....
  • veselko tenžera
    1.4k
    nemoj krivo shvatiti, trener koji u 2 utakmice s ovim rosterom Dinama uzme bod protiv Lokomotive ovakvog rostera, uz dužno poštovanje Čabraji i ekipi, sam sebi treba dati otkaz i 2 šamara.
  • Jurki
    8.8k
    ja bi njega samo pital. Kak ti mislis biti prvak ako ekipa koja protiv Varazdina samo 6 dana ranije nije uspela zabiti. Tebi napravi tolko sranja.
    Uvel si 5 halo PET igraca i umjesto da se igra digne ti si i to malo igre osakatil.
    Odi treniraj Rudes jer ti je to plafon.
  • scarface
    190
    Zašto je iz igre izvadio Baturinu?

    - Nije bilo nekog posebnog razloga, Uveli smo Bulata i Ademija da dobijemo na duelima. Uveli smo i Kulenovića, nismo uspjeli zabiti.

    Ovaj lik je trener Dinama...
  • manikk
    230
    zadnjih pola sata samo refresham portale u nadi da će na jednom osvanuti
    DINAMO SMJENIO JAKIREVIĆA
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.