• dmil
    143


    Ulazim i izlazim sa zone cekajuci da mi se ukažu sanjin i Miro s vijestima
  • Jaro
    5.7k
    Kao i kad je dosao, nije on trener za dinamo vec za Skaven. Takvima je bod kod Lokomotive vrh i uspjeh. Cak i kad nas je iznenadio sa Spikicem koji je izgledao dobro - ovaj ga izvadi. Baturinu necu ni komentirati jer ovaj lik ne zasluzuje ban koji bih popio...
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Jakire, vrijeme je.

    Krajnje vrijeme.
  • Kruno
    175
    Ma ostaje on i dalje.
  • Sajla
    3.6k
    ovakva nedoraslost onome što pokušavaš napraviti je zadnji put viđena kad se Josip Katalenić upucaval Mirni Berend
  • veselko tenžera
    1.4k
    :lol: hvala ti dobri čovječe, nasmijao sam se prvi put u zadnjih 5 sati, i to pošteno.
  • Ivdzo11
    3k
    Nezadovoljni huligani su se spustili pred svlačionice, željeli čak ući unutra kako bi se obračunali s igračima!? Cijelu priču spriječili su zaštitari, pripadnici "Klemma" koji im nisu dopustili ulazak unutra. Kako saznajemo, tu je bilo naguravanja, palo je i nekoliko ozbiljnih udaraca, bila barem jedna razbijena glava. Ipak, nitko od njih na kraju nije ušao u svlačionicu.


    Nemas sta vise Sergeje trazit u klubu... Nadam se da je to jasno i ovima u Upravi....
  • manikk
    230


    hvala ti na jedinoj stvari koja me u ovoj tužnoj večeri nasmijala



    šta nisu htjeli ništa Jakiru reći?
  • FrenchMontana
    322
    Takve nelogicne poteze vuče iz utakmice u utakmicu… Ne vjerujem da bi se puno toga promijenilo s novim trenerom, ali Jakir je puno losiji nego sto sam mislio.
  • Lukas87
    52
    Sanjine uskrsni i donesi radosnu vijest da je Sergej prevara Jakirović bivši!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Izvadiš igrača koji ti može driblingom probiti obranu, kojem je teško oduzeti loptu i koji je asistirao i radi duel igre staviš mekanog Bulata. Ademi je legenda al nije razina ko prije i Sučić je trebao ostati. Zamjenama je ubio tekmu i ne zna promijeniti stanje na terenu i situaciju, očajno čita igru.
    U napadu slabo sve skupa osim Petka a u obrani strava, opet su nas na potpuno istu foru prolazili. Vraćanje Živkovića je debilan potez, mali se kali u situaciji u kojoj se grčevito borimo za naslov.

    Lik ne zna što radi i baca poteze očajnika, a kaj je najgore nemojte očekivati ikakvu smjenu.
  • Bosskovitz
    7.7k
    Kad je on pobjegao u svlačionicu iste sekunde nakon sučevog zvižduka, onaj linijski sudac koji je bio bliže tunelu je jedini uspio istrčati prije njega... joj, Jakire. Sramotno je ovo, sramotno je tvoje ponašanje i sramotno je kako igrači izgledaju pod tvojim vodstvom - ja imam dojam da svaki igra barem 20-30% ispod svojih mogućnosti.

    Nadam se da će ga smjeniti večeras, ali siguran sam da neće. I na kraju krajeva, ja se zaista ništa ne ljutim na Jakirovića. Više ne mogu. One čaše pive, kartoni i kovanice koji su poletjeli prema klupi trebali su letjeti prema loži jer ako u firmi imaš lošeg zaposlenika koji konstantno radi loše, ali ga njegovi nadređeni toleriraju i puštaju da radi kaos onda je puno veći problem u nadređenima jer on može biti loš, ali ako oni ne vide da je loš - kako da nađu boljeg...?
  • Mali Zeus
    9.8k
    I koji su kurac sve te poluniske, poluvisoke lopte nikome bezveze. Sve nešto pimplanje bezveze, bez ikakve ideje i reda.
  • Os doc do sta
    50
    Neka je Jakir ugasio komentare na instagramu. Nema ocito pametnijeg posla.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Uvrijeđena tinejdžerica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.