• BBB Mataa998
    1.3k
    ODLAZI ŠARLATANU!
  • Carrasco
    4.1k
    Čudo je što još uvijek imamo šanse za naslov... krajnje je vrijeme za otkaz. Nek klub stavi IBAN ako nemaju para za otpremninu, uplatit ćemo mi.
  • ElektricnaInfluencija
    214
    Jakiru se previše vremena dalo. Mislim da je sada stvarno previše vremena prošlo... vrijeme je za njegov odlazak
  • Deleted User
    0
    nakon današnjih izmjena jakirović mora biti POVIJEST. ovakav debilizam i apsurd od izmjena dugo nisam vidio. znači nevjerojatno.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Jakiru dovesti raketu da odjebe iz kluba na njoj.
  • cibona
    1.4k
    Moze meni netko objasniti zasto je ova sramota od trenera izvadila 2 najbolja igraca u prvom poluvremenu, spikica i baturinu? A hoxha koji je bio uvjerljivo najgori igrac na terenu izlazi iz igre 15 minuta prekasno.

    Ja sam prije utakmice pljuvao po spikicu zato je kaneko (nezasluzeno) ispao iz prve postave, ali spikic nakon ovakve predstave u 1. poluvremenu definitivno NIJE zasluzio izaci u odmah nakon 45 minuta. Onaj koji je trebao odmah izaci je hoxha.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ovaj Dinamo je posljedica loše uprave, ni Bišćan ni Jakirović nisu glavni krivci, i da su normalnije okolnosti ja vjerujem da bi obojica bili dobri treneri. Ali se vidjelo da je za obojicu Dinamo tri razine iznad i da su se obojica pogubili. Nama treba trener kojem Dinamo neće biti vrh karijere.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Da li ima šanse otjerati fuksu prvo, onda je valjda njemu lakše dati otkaz
  • Carrasco
    4.1k
    Ak je Čačić imao natpis tv serviser umjesto trener, ovaj je zaslužio da mu piše - pička
  • Rex Ramae
    2.5k
    Moze meni netko objasniti zasto je ova sramota od trenera izvadila 2 najbolja igraca u prvom poluvremenu, spikica i baturinu?cibona

    Mogu ja jednom riječju: neznalica
  • LaznjakProsineckog
    496
    Ja i tata komentiramo , gle kako je Jakir pogodio sa Spikicem, i ovaj ga izvadi, svasta!!
  • Ero
    934
    bolje je nek počne trenirat ljude mma.. bar je se dokazao u trebinju da bi tu od njega nešto moglo biti
  • emilperska
    3.2k
    Nece dobit otkaz..
    Kao sto nije dobio otkaz nakon Sparte, Hajduka, Balkanija, Gorice, Viktorije 1, Varteksa, Viktorije 2, Rijeke, Hajduka, Lokse 1 i nece sad ni nakon Lokse 2.
    Jednostavno, morat ce se momcad raspast do kraja, ispast iz utrke za naslov da on dobije papire..
  • kibic11
    131
    Košaru jedan ti i tvoji klošari iz uprave gubite se iz dinama
  • Mali dioničar
    14.3k
    Najbolji dokaz da su svi u sprezi. Predrag Jurišić ocjene za danas…

    Zagorac 6 – nije kriv za primljene pogotke
    Ristovski 6 – zatvorio je Goričana, neuobičajeno nervozan
    Živković 6 – solidno izdanje mladoga stopera
    Perković 5 – propustan, pogriješio kod prvoga gola Lokosa
    Ogiwara 5,5 – nije to bilo za prolaznu ocjenu
    Sučić 5 – slaba predstava, zamijenjen u poluvremenu
    Špikić 6 – asistirao Petkoviću za prvi pogodak
    Mišić 6 – pokušavao je povezati redove Plavih
    Baturina 6 – dodavač Petkoviću za drugi gol
    Hoxha 5,5 – bez konkretnog učinka, imao je jednu šansu
    Bulat 6 – imao je nekoliko točnih dodavanja
    Kaneko 5,5 – nije donio prevagu na terenu
    Vidović 5,5 – nije iskoristio lijepu prigodu
    Ademi 5,5 – trudio se i pokušavao
    Kulenović – premalo igrao za ocjenu
    Trener Jakirović 6,5 – pokušavao je izmjenama poboljšati igru svog sastava

    Dame i gospodo, najveću ocjenu uz izminku Petkovića Dinamu dobio je Jakirović.

    Sramotno..

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/lokomotiva/novi-igrac-dinama-nije-zaradio-prolaznu-ocjenu-a-jedan-modri-bio-je-neuobicajeno-nervozan-15426551
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.