• Dalmatinec
    585
    Ja sam objasnio što zadrti smatraju zadrtošću. Ako je na nebu Mjesec, meni on nikad neće biti Sunce. Nit ću ženi otići po kremu za sunce, ako mi kaže da ima mjesečnicu, niti ću je oblagati ulošcima ako kaže da je pokupila sunčanicu. Ako je to zadrtost, u tom slučaju jesam zadrt.
  • Mrvica
    3.3k
    Već ako treba biti i jedno i drugo u školama onda neka daju izbor vezano za te gay slikovnice ili koji klinac. Ja želim da moje dijete odrasta i da se odgaja na način na koji sam ja odgojen, a to je postoje mama i tata, jer bez mame i tate nema djeteta i točka. Želim da odrasta na način da ide na vjeronauk, da je Hrvatska njegova država koja je katolička država, a ne Amerika koja je ni tamo ni vamo, gdje ti nekakvi prosvjednici laju na one koji imaju suprotno mišljenje. Pokušavao sam izbjeć temu ali eto, očito ne ide jer ću sigurno imat nekoga ko će odgovorit ti si desničar i gotovo.. Ne, nisam ekstremni ljevičar niti ekstremni ljevičar. Odgojen sam na način gdje je Bog jedan, poštuj tuđe a svoje voli, gdje postoji gospodin i gospođa, baka i djed, muško je glava obitelji u smislu kad nastane sranje možeš se oslonit na muško i budi siguran da će to isto "zadrto" muško biti stup obitelji a majka je majka! Otac se zna branit, a majku braniš! Gdje je psihički sklop u glavi jebo pare ne nosiš ih na onaj svijet, najbitnija je obitelj i radiš za obitelj a ne za sebe. Nemam ništa protiv gay osoba i ne želim nikoga palit ko vještice u srednjem vijeku, nego ne želim nametanje lgbt ideologije ili kako to nazvat jer mi to nije normalno, primjer? Gledam reklamu za orbit žvake njih dvije uzmu žvaku i plešu u autu, ta ista reklama na Njemačkoj televiziji na kraju se počnu žvalit (kod nas je to izrezano), i kakve to ima veze sa žvakama jbt!? Imaš svoje, ja imam svoje i radi to između 4 zida, isto tako ne hodam sa ženom ulicom i ne žvalim se kao da ne postoji sutra, to mi je debilno i smiješno aa i njoj je, za rukice i polako.. Ukratko ako već treba biti i jedno i drugo onda daj opciju u školama tko želi da njegovo dijete koristi takvu slikovnicu a tko ne, tko želi na vjeronauk a tko ne a ne nametat svoje mišljenje roditelju i djetetu kao da je to moderno normalno. Oprostite ali meni to nije normalno i ostajem pri svom mišljenju i želim da moje dijete bude odgajano na način na koji sam ja odgojen ali u mirnom svijetu bez ratova jer sam dijete 90-ih.

    Živi vi meni bili!
  • Patak
    2.2k
    Stvar je da ne može biti tolerancije između Boga i Sotone, između dobra i zla. I kad smo kao društvo jednom popustili pod pritiskom - "pa što ti smetaju" sad oni kreću u potpuni napad na katoličke tradicionalne vrijednosti i žele nametnuti svoju nastranost kao novu normalnost a staru normalnost proglasiti nazadnjaštvom. Tome služe te slikovnice, drag queen u vrtićima, rodna ideologija i tako dalje, a ne za neku lažnu toleranciju. Treba samo vidjeti što se dešava po Kanadi i SADu, a to će uskoro i kod nas doći. Ako ne nazoveš bolesnika tako kako si je on u glavi zamislio ideš u zatvor, ili ako se protiviš kasapljenju svojeg djeteta jer si je pod propagandom umislio da je drugog spola onda ti oduzmu dijete To je ta njihova tolerancija.
  • GZomanid
    572
    Ljudi moji, ja vas čitam i stvarno mi nejde u glavu da ste vi navijači nogometnog kluba, a istovremeno i takvi veliki vjernici koji propagiraju svoju vjeru na forumu navijača. Ja se deklariram kao vjernik, vjerujem u Boga, pomolim se prije spavanja, idem u crkvu (ne redovito) ali kao takav se uopće ne osjećam pozvan drugima govoriti kako je moja vjera sjajna i kako su oni koji ne vjeruju kao i ja u zabludi. Da bi tako nešto mogao pričati, moja vjera bi trebala biti na razini svećenika.
    Idem na utakmice već 40 godina. U sklopu mog života uz dinamo na tribinama je bilo jako puno pljuvanja po suparničkim igračima, navijačima, gradovima, državama, boji kože, seksualnoj orjentaciji, zanimanjima, vjeri, političkom opredjeljenju i još ko zna što još.. Dalje, bilo je svakakvih nedjela koja spadaju u stvari o kojima se ne piše javno. Bilo je tučnjave, bilo je bacanja predmeta, bilo je hvatanja ljudi po ulicama. Vrijeđali smo barem jednog sveca (kolko se mogu sjetiti), ismijavali ljude koji su stradali u ratnim zbivanjima. Redovito, i dan danas jebemo majke i prijetimo drugim navijačima.. Kako da ja kažem da sam veliki vjernik i drugima govorim kako su u krivu? Ako sam zaista veliki vjernik koji bi trebao učiti nevjernike, onda nemam kaj raditi na tribinama, makar cijelo vrijeme žmirio i pokrivao uši da ne čujem nikakve loše stvari oko sebe..
    Recite mi, molim vas, kako vi sebi opravdavate vašu vjeru i navijaštvo?
    I da, znam da smo mi čuvari Katoličke crkve, ali nemrete izvlačiti taj stih svaki put kad želite reći da su BBB vjernici Katolici, a onda reći kad se citira Biblija, da se samo izvlače detalji koji nisu bitni za raspravu?
    Nemojte shvatiti ovo kao kritiku ili provokaciju, stvarno me zanima kako razboriti ljudi u sebi uspiju uskladiti ove dvije prekrasne aktivnosti..
  • ZGV
    3.1k
    Potpuno se slažem sa napisanim...
    Svi veliki vjernici, a kad treba nekome razbit pičku ili maznut par piva na bengi onda se to oprašta :halo:
  • nemapredaje
    2k
    Da, na kraju možemo samo reći Iveku svaka čast :smile:
  • Bosskovitz
    7.5k
    O Bože dragi, pa ti si zadrta ljevičarčina. Pa tko je ljevičar ako ti nisi?Dalmatinec

    Ne vodim raspravu s ljudima koji kad im ponestane argumenta krenu s vrijeđanjem, ne pada mi na pamet padati na tu razinu. Zona nažalost nema opciju blokiranja korisnika, ali na ovoj temi nadalje tvoje komentare i komentare svih ostalih koji umjesto argumentima odgovaraju uvreda preskačem.

    Svako dijete ima tatu i mamu. Dva muškarca ne mogu još uvijek jedan drugome napravit dijete isto kao ni dvije žene. I da, dva pedera nisu pravi roditelji, nego bolesnici kojima samo još veći bolesnik može dat da posvoje dijete i unakaze ga psihički, a vjerojatno i fizički.
    Ne znam o čemu ste prethodno pisali, nemam vremena sve prolazit, a možda i bolje kad vidim ovakve bolesne komentare.
    Sljeme

    Zbog roditelja koji će na ovaj način svojoj djeci objasniti zašto Ana iz priče s 8. stranice ove teme ima dva tate ili dvije mame i postoji ta slikovnica, jer Anu neće zlostavljati i zadirkivati moja djeca nego djeca takvih roditelja.

    Odite u Afriku i pitajte ih jesu ikad culi kaj znaci biti gay i ima li tamo nekoga koga privlaci osoba istog spola. Jao zaboravio sam, oni ne znaju kaj je to jer nemaju gay slikovnice.NitkoBitan

    Stvarno? :D
    oni kreću u potpuni napad na katoličke tradicionalne vrijednosti i žele nametnuti svoju nastranost kao novu normalnost a staru normalnost proglasiti nazadnjaštvom.Patak

    Vidiš, ovo je potpuna laž. Gdje si vidio da je itko normalan proglasio nas heteroseksualne čljude nazadnima? Jel netko tebi brani da budeš to što jesi? Jel te netko tjera da budeš gej? Nikad mi to nije bilo jasno, zašto se ti osjećaš napadnuto u nečemu što nema s tobom nikakve veze? Ja kad vidim da dvoje ljudi koji se vole mogu sklopiti brak, meni je to lijepa vijest i jebe mi se jesu li oni istog ili različitog spola jer njihov odnos mene nikako ne ugrožava. Ne razumijem zašto slobodu nekog drugog koja nema nikakve veze s tobom - ti percipiraš kao nametanje i napad na sebe?

    Pisao je @mali M o tome kako je u današnjem društvu nestalo empatije - evo primjera. Što je to nego potpuni nedostatak empatije i čista pakost kad želiš nekome zlo iako ta osoba nema nikakve veze s tobom?
  • GaijiZG
    595
    Zbog roditelja koji će na ovaj način svojoj djeci objasniti zašto Ana iz priče s 8. stranice ove teme ima dva tate ili dvije mame i postoji ta slikovnica, jer Anu neće zlostavljati i zadirkivati moja djeca nego djeca takvih roditelja.

    Nemaš dokaza za to. Nasilnici u školama najčešće dolaze iz turbulentnih domova gdje su i sami možda žrtva nasilja.


    Ne razumijem zašto slobodu nekog drugog koja nema nikakve veze s tobom - ti percipiraš kao nametanje i napad na sebe?

    Meni nije jasno da zagovaraš da si za apsolutnu slobodu gdje jedni drugima ne namećemo svoje stavove, ali bi prisilio moje dijete da ući o degenerativnom ponašanju.
  • Petar86
    592
    Decki ne triba ici u Afriku za gayeve, odi u Rusiju pa vidi sto kazu

    Amerika je bolesna drzava gdje se gura sve osim "normalnoga"

    Ako si 60ih ima 0 stvari koje guraju gay-eve nit znas sto je to zaista je mala mogucnost da ispadnes jedan, ali ako se rodis u 2024. i kao malog te pumpaju s tim glupostima ti vise ni ne razlikujes sto je normalno sto ne. U Americi u skolama ako musko dijete kaze s 8 god. da je zensko oni ga stavljaju na hormonalne blokade testosterona, da na kraju to isto musko s 15 i je tako reci zensko u muskom tijelu. Bolest
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Svako dijete ima tatu i mamu. Dva muškarca ne mogu još uvijek jedan drugome napravit dijete isto kao ni dvije žene. I da, dva pedera nisu pravi roditelji, nego bolesnici kojima samo još veći bolesnik može dat da posvoje dijete i unakaze ga psihički, a vjerojatno i fizički.
    Ne znam o čemu ste prethodno pisali, nemam vremena sve prolazit, a možda i bolje kad vidim ovakve bolesne komentare.
    — Sljeme

    Zbog roditelja koji će na ovaj način svojoj djeci objasniti zašto Ana iz priče s 8. stranice ove teme ima dva tate ili dvije mame i postoji ta slikovnica, jer Anu neće zlostavljati i zadirkivati moja djeca nego djeca takvih roditelja.
    Bosskovitz

    da naša/zapadna vrla politika nije dozvolila da dvije mame ili dva tate imaju djecu onda na koncu ni ne bi bila potreba za slikovnicama jer ne bi bilo zadirkivanja.
    Postavlja se pitanje da li podržavaš da dvije mame ili dva tateka imaju pravo posvojiti djecu? odnosno da li podržavaš takvu politiku? ako može odgovor sa da ili ne
  • Dalmatinec
    585
    Ne vodim raspravu s ljudima koji kad im ponestane argumenta krenu s vrijeđanjem, ne pada mi na pamet padati na tu razinu. Zona nažalost nema opciju blokiranja korisnika, ali na ovoj temi nadalje tvoje komentare i komentare svih ostalih koji umjesto argumentima odgovaraju uvreda preskačem.Bosskovitz

    Nisam ja tebe ničim uvrijedio već utvrdio činjenično stanje i imam ja argumenata koliko oš nego nema smisla. S druge strane, kad sam te god pitao da nešto konkretiziraš nisi već paušalno nabadaš konstrukcije. Primjerice, kao i ovo da je Mojsije dobio Božju kompilaciju 10. Božjih zapovijedi koje navodno postoje otprije. Bog je tu nekakav plagijator.

    Zbog roditelja koji će na ovaj način svojoj djeci objasniti zašto Ana iz priče s 8. stranice ove teme ima dva tate ili dvije mame i postoji ta slikovnica, jer Anu neće zlostavljati i zadirkivati moja djeca nego djeca takvih roditelja.Bosskovitz

    To se riješi jednostavno. Istospolnim parovima zabraniti posvajanje djece pa neka krenu u sami praviti sebi svoju djecu s osobom suprotnog spola kako je jedino moguće. Navodna ljubav između istopsolnih partnera nije osnovni uvjet da mogu posvajati djecu. Roditeljstvo je nadređeno partnerskoj ljubavi jer je potonje tek zakonski formalizirano, dok je roditeljstvo biološki uvjetovano i traje do smrti ili djeteta ili roditelja. Bračni ili izvanbračni partneri se mogu, jednostavno, razvesti.

    Na kraju, ako je itko netolerantan prema istospolnim partnerima onda je to priroda.
  • Patak
    2.2k
    Bog je stvorio muško i žensko. U rodnoj ideologiji se ta biološka stvarnost negira. U Kanadi ako nekoga ne nazoveš kako je on u svojoj bolesnoj glavi zamislio dobiješ otkaz. Ne možeš više reći u mojoj vjeri postoje samo muškarac i žena. Ako ti muško dijete kaže da se.osjeća kao djevojčica nemaš više pravo mu braniti promjenu spola i kasapljenje po odluci nekih drugih ljudi. I tako dalje.

    Dakle, nema tu tolerancije, ne možeš više ispovijedati svoju vjeru jer ti netko brani i nameće svoju.
  • Dalmatinec
    585
    Pisao je @mali M o tome kako je u današnjem društvu nestalo empatije - evo primjera. Što je to nego potpuni nedostatak empatije i čista pakost kad želiš nekome zlo iako ta osoba nema nikakve veze s tobom?Bosskovitz

    Haha, koji manipulator. Idemo djecu slati u eksperimentalne zajednice, pa ako ne uspije, koga briga, jedan život manje-više, i onda on nama predbacuje da mi nemamo empatije. Vrhunac empatije je djetetu, uz kultni topli dom, pronaći obitelj u kojoj će imati i oca i majku, a ne ženu koja imitira oca ili muškarca koji imitira majku, jer dijete nikad neće moći odrasti u osobu koja će na adekvatan način apsorbirati ponašajne obrasce roditelja suprotnog spola. Evo, ja kao sin znam kako se moja majka, kao žena, ponaša prema mom ocu, svom suprugu. To u istospolnim partnerstvima ne postoji. Imaš barem jednog roditelja koji imitira ulogu suprotnu od svojih bioloških determinanti. Žena ne može biti nikad, ama baš nikad muškarac niti je to moguće obrnuto.

    S vama đenderistima NIKAD ne treba pregovarati nego vas ušutkati u startu jer vama nikad nije dosta, iako vam ne treba dati ni pedlja. Danas su 'roditelji' dva pedera ili lezbe, sutra ćete tražiti da budu tri lezbe i tri pedera i tako u nedogled. Ukratko, borit ćete se za sve što izruguje prirodni poredak otac-majka-dijete-djeca. Tko vas ne bi znao.
  • GaijiZG
    595

    Pa očito podržava, ljevičarčina 1/1.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.