• GaijiZG
    769

    Cijeli dan me optužujete da trolam. Nemate niti jedan dokaz za to. Koji mamićevac zna o ESGu i povijesti fizike s kraja 19tog stoljeća, tako da molim te. Neozbiljno me shvaćaju samo ljevičari i ekipa koja bi dala osnovnoškolcima gay slikovnice.
  • Enkrete
    18

    "Preporučio bih ti biblijski sadržaj Jon Zherka na you tubeu" je tvoja recenica, ja nista ne laziram. Samim tim sto ti to smatras kvalitetnim mi govori o tom da nemas pojma o cem pricas. Zherka, Fuentes. Super ekipu gledas, od tud ti i sve te teorije zavjera dolaze u glavu. Ja ti ovak otvoreno kazem, ja sam to sve pratio prije i znam u kakve gluposti vjerujes. Samo imaj na umu da 90% tog o cem pricaju nije primjenjivo na Hrvatsku jer se oni bave s nekim Americkim problemima koji se ne mogu prenjet na nase prostore zbog povijesnih razloga. A ak si fakat 81. godiste i vjerujes u to onda ne znam. To se inace prerasta u srednjoj skoli. Najneozbiljije od desnice si naso
  • GaijiZG
    769

    Fulton Sheen potpisujem. I Father Chad Ripperger
  • Enkrete
    18

    A za bota te se optuzuje jer otvoris 400 tema u minuti jer si zatrovan sa tim sizofrenim sadrzajem i onda trazis raspravu. Mozemo o svemu pricat al ne na taj nacin na koji ti to radis. Ne mozes tolko skakat s teme na temu, ak oces pricat o pederima pricat cemo o pederima, ne mozes tolko mjesat stvari, tesko je razgovarat tak jer te se treba ispravit za 400 stvari u minuti
  • GaijiZG
    769
    94to sam godište. Bavim se poslom zbog kojeg puno vremena mogu imat slušalice u ušima, slušam i masu ljevičarskih podkasta. Meni je to sve entertainment buraz, normalno da ih ozbiljno ne shvaćam.
    Da ti počnem ozbiljno od desnice preporučivat, već bi me optužio da ne kažem za šta. Al za početak Spengler, i Imperij od Yockeya.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Čak vjerujem i da nekim radikalnijim ili ajmo reći onim desno od centra i nije toliki problem kad se dva muška ili dvije žene trpaju, sve dok se te osobe ne dotiče, i kad to drže za sebe u svoja četiri zida, problem je što je razvitkom medija to postalo javno i postali su "poznati" a ti su ljudi nazalost prikazani kao normalni, a kao i feministkinje izgledaju kao odbjegli cirkusanti iz Colorada i nakaze.

    Kao što ni žena ne može imat sa ženom dijete, tako ni muškarac sa muškarcem, to je valjda najosnovnija biologija, i razlika muškaraca i žena, i njihovih kromozona, za onog ko misli da može biti drukčije i da žene mogu pravit ženi dijete prirodnim putem kao i muškarac općenito muškarcu, ja cu evo prvi priznat te lgbtovce tranzite(ali ne ove putujuće autobuske) kad to mognu napravit prirodnim putem, odnosno kad muškarac mognr lučit ženske hormone a žena muške, i kad bude svršavala ko mljekara.

    tim ljudima koji to brane i vjeruju u te sve stavove, bi prvo preporučio dobrog psihijatra, da se pozabave sa svojim mentalno oboljelim mozgom(ili što god imaju u glavi) pa onda i Boga da im ukaže di su pogriješili.

    Isto vrijedi za pobačaj, on nije problem u ekstremnim situacijama, treba ih razlučit, ako je on nastao da je ta žena za nedaj Bože silovana, lijepo onda covjeka koji je to napravio kastriras i posaljes na robiju 10-20 godina, nebitno sasvim, i dadnes pomalo ekstreman liječiv primjer drugima koji se to usude učinit što ih čeka, ili ako je to dijete u maternici, odnosno fetus, opasno po život same majke.

    A to što cura/žena nije znala u što se upušta prije jebačine, e pa nakon karanja nema kajanja draga, ili eto, bolje je bez zastite i kontracepcije, pa se omaklo, e onda ti draga moja imaš sama sa sobom problem, a kao slučaj i "nagradu" te tvoje ili muževe/momkove nepažnje, onda ideš da lijepo rodiš dijete i paziš na njega ko i svaka normalna majka i otac što to rade.

    Isto za ovo usvajanje, nije ono problem ako to dijete usvaja obitelj koja ne može dobit dijete(naravno muško i žensko) a dat pederima/lezbejkama na usvajanje ili dat možda crno dijete pustit u bijelo društvo kao što smo imali ovdje u HR slučaj, to je namjerno pakoštenje, jer to je dijete od većine društva toga nažalost osuđen na rasizam, pogotovo ovdje u ovoj jugo istočnoj- srednjoj europi(ne znam di ljudi smatraju pod šta HR spada geografijski)

    Sve više zapadna europa i HR liči ko neka dosta manja verzija bolesne amerike, previše izbjeglica( kod njih osobe sa arapskim porijeklom koji se ponasaju koda su zapeli u 7 stoljecu kad je balija Muhammed ozenio malu curicu, pa eto to je normalno, a u nas vamo ovi cigani u pokušaju u vidu nepalaca i svih sličnih, kao da mi nemamo gypsies kingdome, protjeruješ domaću radnu snagu na zapad da služi nekim konjušarim, nekom Hansu, Dieteru, Johnu, a ovima vamo daješ stanove besplatno da stanuju i zarađuju, a to nisi mogao svojem čovjeku omogućit...

    uz to sve i previše mentalnih bolesnika i stvari koje nikad nisu bile normalne, zdrave, od covjecanstva, poganija teska.

    Pa j...vam mater u p... bolesnu i nenormalnu(da ne bude zabune, nikome ali baš nikome sa foruma, za ne daj Bože da bude ikakve zabune)
  • GaijiZG
    769
    Dobro kolega konstantno pričaš o ispravljanju, a nisi me niš ispravio. Ja sam tebe i boska(tvoj frend il alt profil) ispravio par puta al nisam egotriper da vam to nabadam na nos. Al eto ponovit cu, poslo sam ti gay reklamu Cockte za koju se izvlacis da je slovenska firma, ono niđe veze.
  • Enkrete
    18

    Ja sam tebi reko da se ESG score odredjuje po bransama, znaci klubovi se usporedjuju medjusobno, ne usporedjuje se klub s cocktom i dao sam ti primjere kako ESG score izgleda u nogometu na primjeru Liverpoola. To si skroz izignoriro. Tak da ti ovaj primjer s Cocktom nije reprezentativan
  • Riot
    1.8k
    On popularizira skupe aute, sponzoruse, provode... uglavnom blud i nemoral. Jest bolje od woke gluposti al to definitivno nije pravi put.NitkoBitan

    Ima istine, doduše puno toga je u svrhu privlačenja pažnje. Prije je bio ekstremniji po tom pitanju, na kraju krajeva tako je i postao toliko popularan. Sada se u podcastima rijetko dotiče takvih površnih tema, vjerujem da bi se s njegovim stavovima načelno složila većina vas tu, ali ne pada mi na pamet da ga branim tu nešto haha. Prije svega zanimljiv je lik pa sam zato upućen

    Put malog nataliteta je put u demografsku propast i izumiranje naroda a filozofija Andrew Tatea nikako ne pripomaze poboljsanju situacije.NitkoBitan

    Ironično jer po njegovim rječima cilj mu je imat barem 20 djece, od mnogih stvari koje kaže kroz zajebanciju u ovome je ozbiljan čak

    Ak nekoga treba preporučiti onda je to Fulton Sheen i njegov sadržaj.Kreten

    Ne znam tko je ali guglat ću. Slažem se da Tate nije idealan ali s obzirom na kolike mase ima utjecaj vjerujem da više okreće vodu na naš mlin nego na mlin Zapadnjaka. Pa i on kaže da je Zapad najveće smeće bez morala

    Fun fact. Andrew Tate, Alex Jones, Edward Snowden, Tucker Carlson. Što im je zajedničko? Svima su očevi ili stričevi radili za CIAu ili NSA. Kontrolirana opozicija svi do jednog. Gatekeeperi da odvuku ljude od ultimativne istine, a to je Isus Krist.GaijiZG

    Gotivio sam ti upise do ovog i većina ih je imala glavu i rep al ovdje si ga pretjero
  • Enkrete
    18

    To sve ide prek drustvenih mreza. Pogledaj di se sjedista tih firmi nalaze, u kakvim gradovima, i onda je poprilicno jasno zasto internet izgleda ko da svi zivimo u San Franciscu. Jer pol ljudi koji rade na tim stvarima i zive tam. Al pocele su se zadnjih godina stvari selit u Texas jer nemaju porez na dohodak, zato sad i dobivas takav Twitter, Joe Rogana i tak, malo konzervativnije stvari, ajmo rec
  • GaijiZG
    769

    Dobro ja tebi kažem da Andrew Tate, Tucker Carlson i Edward Snowden imaju očeve koji su radili za CIAu i NSA, a Alex Jonesu su djed i stric bili obavještajci. Pa ti vidi jel to slučajnost. Alex Jones je u lipnju 2001e rekao da će se u rujnu desiti tetoristički napad na blizancima u NY. Pa ti to probaj objasniti.


    Twitter nije postao konzervativan, nego je samo smanjena cenzura i samim time vratili su se neki konzervativini profili. Joe Rogan nema veze za konzervativnošću, lik je definicija klasičnog američkog liberala. Čovjek je za gay brak, legalizaciju droga, za pravo na pobačaj i za manje poreze.
  • Enkrete
    18

    Konzervativnije je komparativni pridjev u mojoj recenici. Ne pise da je Joe Rogan konzervativan nego konzervativniji od onog sto sam prije njega spomenuo. Nit pise da je twitter posto konzervativan
  • Dalmatinec
    586
    Realno mislim da je ova tema jednako korisna i promašena. S jedne strane samo imamo jedne te iste učesnike s obje strane koji furaju podjednako ekstremne stavove, ali opet je bolje kad imamo jednu takvu temu umjesto da zagađujemo ostale teme.DrawTube

    Oprosti, ja se uopće ne smatram zadrtim. Zadrti su oni kojima vlasnici penisa nisu muškarci, a vlasnice vagine nisu žene, zadrti su oni koji bi djecu od najmanje dobi učili pseudoseksualnim zastranjenjima, zadrti su oni koji izjednačavaju registrirana istospolna partnerstva (R. I. P.) i supružništvo žene i muškarca, oni koji na mala vrata nameću globalno veganstvo, zadrti su oni koji ne znaju da čovjek nastaje začećem, zadrti su oni koji se kunu u znanost, a bojanju je u sebi sklonu ideologiju, zadrti su oni koji bi grad kitili svojim zastavama, ali ne i mojim, itd.

    Ako sam ja zadrt, onda su svi homosapensi prije mene zadrti pa ipak evo nas tu, živi, preživjeli. Ipak nas je priroda poštedila jer očito nismo toliko loši.
  • Dalmatinec
    586
    Sluga Božji Fulton J. Sheen. ❤️
  • Mali Zeus
    10.4k
    Naravno da će svatko tko je zadrt reći da nije zadrt.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.